Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dni NATO w Ostravie 22-22.09


Conan

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś się wybiera w tym roku na dni nato? 

Do wyboru sobota albo niedziela, w każdym dniu pokazy zbliżone do siebie. 

Na moto można bez problemu i stania w korkach wjechać na parking na lotnisku (płatny) 

Odnośnik do komentarza

Mam spotkanie na Strzelnicy 21.09. (Sobota) z grupą motocyklową. Ale 22.09. (Niedziela) to bym pojechał do Ostrawy na te pokazy. Jeżeli pakują się już o 15:00, to warto tam być nie póżniej jak na 9:00, a to znaczy że wyjazd z Żor ok. 8:00. Oczywiście możemy się spotkać już tam na miejscu, ale fajnie by było pojechać razem. Nie ukrywam, że jak będzie padać to nie bardzo będzie mi się chciało jechać ?.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Conan napisał:

Ja jednak wybieram sobotę, wyjazd gdzieś o 8 rano z rudy śląskiej. 

No to szerokości, ja polecę z kolegą w Niedzielę, Sobotę mam już zaplanowaną i nie mogę odwołać.

Odnośnik do komentarza
Dnia 14.09.2019 o 11:38, Conan napisał:

Ja jednak wybieram sobotę, wyjazd gdzieś o 8 rano z rudy śląskiej. 

Napisz jak było ?, ja niestety nie mogłem w Sobotę bo miałem wcześniej ustalone spotkanie na Strzelnicy. W Niedzielę w Ostrawie też nie byłem, nastąpiła nagła zmiana planów połączona z wyjazdem grupowy po okolicy. 

Odnośnik do komentarza

Jak co roku zajebi.... Mario pewnie więcej napisze albo pokaże bo robił foty a mi tel padł ? Mario dawaj foty. Ogólnie fajne widowisko, to jedyne dni gdzie piloci mogą poszaleć więc było na co popatrzeć. Wybór moto jako środka transportu to najlepsza opcja, mega korki a my lewy i do przodu ?

Odnośnik do komentarza
Dnia 23.09.2019 o 21:19, Conan napisał:

Jak co roku zajebi.... Mario pewnie więcej napisze albo pokaże bo robił foty a mi tel padł ? Mario dawaj foty. Ogólnie fajne widowisko, to jedyne dni gdzie piloci mogą poszaleć więc było na co popatrzeć. Wybór moto jako środka transportu to najlepsza opcja, mega korki a my lewy i do przodu ?

Takie tam ? 

Obraz może zawierać: niebo i na zewnątrzBrak dostępnego opisu zdjęcia.Obraz może zawierać: na zewnątrzObraz może zawierać: niebo, samolot i ptakObraz może zawierać: niebo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...