Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bemowo 2007, wrażenia.


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jakie s? Wasze wrażenia?

Moje nie ukrywam- mieszane (chyba mam już do?ć takich spędów gdzie człowiek na człowieku !OKK ), choć oczywi?cie je?li impreze Otwarcia Sezonu na Bemowie będziemy rozpatrywać w kategoriach kolejnego pretekstu na spotkanie się naszej ekipy w silnym składzie i objazdówkę terenu to było super !OKK

Z jednego się cieszę... że odpu?li?my sobie paradę :D

Zrobili?my sobie za to mił? wycieczkę nad Zalew Zegrzyński gdzie mieli?my darmowe solarium i pyszne żarełko :(

Dzień uważam za udany i teraz na legalu możemy jeĽdzić bo do tej pory to było nielegalne z racji (jeszcze) zamkniętego sezonu :(:(:angry: (joke! !OKK )

Galeria foto z imprezy na Bemowie już za chwilę na stronie głownej pod newsem.

PS. Kubu?... dzięki, że jak co roku podprowadziłe? nas bokiem pod wjazd na płytę lotniska.

Odnośnik do komentarza

...Galeria foto z imprezy na Bemowie już za chwilę...

Długa ta chwila !OKK

A je?li chodzi o moje wrażenia to - na otwarciu byłam pierwszy raz. No i ten pierwszy raz uważam za bardzo udany - chociaż to akurat jest zasługa towarzystwa!

Fajnie było się z wami pokręcić po lotnisku a jeszcze fajniej posiedzieć nad Zalewem.

Mam też nadzieję że niedługo znajdzie się jaki? nowy pretekst do spotkania i wspólnego wypadu... !OKK

Jeszcze raz dziękuję za bardzo udany dzień!

Pozdrawiam wszystkich

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Długa ta chwila !wchair

Najpierw musz? do mnie dotrzeć na @ !scooter

Brodaty Mike nawalił, Ysabel jeszcze nie dosłała. Narazie na wysoko?ci zadania stan?ł tylko Pablos i dotarła do mnie tylko jego galeryjka. Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Spęd jak spęd osobi?cie nie odkryłem uroków spotkania się z dzik? band? braci motocyklowej. Fajnie że podjechali?my siln? ekip? i zajęli?my cały rz?dek na parkingu !scooter , parada się odbyła ale bez nas i dobrze . Wypadzik nad zegrze bardzo udany . Dzięki za mile spędzony dzień !wchair

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mi tez bylo milo spotkac sie na Bemowie i zrobic wlasna parade nad Zegrze na "zarelko" i "solarium" Parady wsrod niedzielnych kierowcow motocyklowych nie budza mojego zachwytu, tym bardziej ze wiem ze bylo kilka kolizji i jeden wypadek.

A nasza imprezka jak zwykle na wyyyysokim poziomie !scooter

Odnośnik do komentarza

Ja też już w domku ....

Po spotkaniu pojechałam jeszcze na małe zakupy i takie tam ...

Teraz siedze w domku , piję piwko i płonę ... rannnny - moja buzia zrobiła się jak u indianina !wchair

Dziękuje wszystkim za towarzystwo i za to, że mogłam zobaczyć jak to jest być ,,kelnerk?'' - nawet jestem zadowolona z debiutu !scooter

A otwarcie - jak otwarcie ... wolę zawsze te póĽniejsze z przyjaciółmi wyprawy

SEZON MOTOCYKLOWY 2007 - OFICJALNIE OTWARTY ...hehhe

Odnośnik do komentarza

Ok znowu moge klikac!!! :(:D:angry:

Wisi nade mna jakies cholerne fatum...

Najpierw sfajdala mi sie pompa od wspomagania w citroenie, potem nie moglem wyslac zadnego maila do nikogo, nastepnie padly mi baterie w klawiaturze i padla mi bat w komorce! Bomba poprostu...

Przeslalem juz fotki ale baaardzo male, wiec nie wiem czy sie przydadza! Normalne foty dostarcze do mlyna na CD i gedzie git

W kompie mam trojana, baterie wymienilem, pompa do wymiany ale ja to pier... bo dzien i tak byl udany!!! !wchair !scooter

Odnośnik do komentarza

Sezon oficjalnie otwarty !!! a przy okazji i Was mogłem trochę poznać !scooter

A ja nawet nie wiedziałem że tyłem do słońca można sie tak opalić

rannnny - moja buzia zrobiła się jak u indianina smile.gif

u mnie tak samo --- o mniejwięcej tak !wchair

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Wisi nade mna jakies cholerne fatum...

:D ale 13 i pi?tek to wczoraj był ....

Byłam , widziałam....całe stado stalowych rumaków !scooter :(

Ludziiiii.....womatko aż się zgubiłam :(

Pogoda miodzio :angry: więc póĽniejszy wypadziki nad Zalew smaku?ny

i !wchair /pierwsze koty za płoty/

Ale dzień bardzo udany, dzięki wszystkim za miłe chwile i sporo wyrozumiało?ci.....

Odnośnik do komentarza

Galeria foto z imprezy na Bemowie nie za duża, obejrzałem dokładnie i wspominałem

czas kiedy byłem razem z wami na zlotach i spotkaniach, fajnie macie możecie spotykać

się często w tak Fajnym gronie. :( !scooter !wchair :D:(:angry:

Odnośnik do komentarza

To było moje pierwsze otwarcie sezonu moto na Bemowie.

Poza krzywo lataj?cymi samolotami na podej?ciu do l?dowania !scooter, impreza nie rzucała na kolana.

Za to wspólny wypad na rybkę - super!! Co prawda misneli?my lekutko drogę, ale koniec końców znależlismy się na miejscu !wchair ...

Pozdrówka dla wszystkich Burgmaniaków

Odnośnik do komentarza

Byłem i się zawiodłem ... niestety nie zaliczyłem rybki .... pieluchy mnie ostatnio często wzywaj? !scooter .

Pozdrawiam

P.S Mariusz co tak mało tych fotek wrzuciłe? ... ??? przecież było ich dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

P.S Mariusz co tak mało tych fotek wrzuciłe? ... ??? przecież było ich dużo więcej.

Wysłałe? mi 12 fotek i wszystkie s? dodane pod newsem.

Dostałem jeszcze trzy fotki (2 grupowe) od Ysabel. Będ? dodane.

Odnośnik do komentarza

Witam moje wrażenia po bemowie hmmmm mi się podobało widziałem jak wjezdzali?cie ale nie udało mi się was odnaleĽć a szkoda !scooter Ale wybieram sie do Rynii na Burgmanie tylko jeszcze nie zrobiłem rezerwacji z tego względu bo czekam na utstalenie daty obrony prac mgr więc mam nadzieje że będe miał obrone tydzień przed zlotem jak tak się stanie to stawiam sie obowiżakowo na Burgmanii

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

a ja byłem tylko na paradzie i było OK. trasa była zabezpieczona przez police, tempo przejazdu było niewielkie z pocz?tku nawet zbyt powolne. W tym roku było zdecydowanie więcej uczestników pewnie dzięki pięknej pogodzie.

no i napatrzyłem się na super moto - rewelka

Odnośnik do komentarza
Jakie s? Wasze wrażenia?

Moje nie ukrywam- mieszane

Moje też. Albo ja się starzeję, albo otwarcia sezonu na Bemowie z roku na rok trac? swój klimat. Najbardziej drażni mnie ta cała festynowa otoczka towarzysz?ca imprezie. Brakuje jeszcze faceta z wat? cukrow?. !tut

Ludzi jest - jak dla mnie - za dużo, za duży tłum (chciałoby się napisać spęd bydła), tak więc niegłupim pomysłem mogłoby być podniesienie opłaty za wjazd. :( Można by także rozważyć niewpuszczanie rodzinek z bachorami, zreszt? co to za atrakcja dla dzieciaka w wózku wysłuchiwać ryku motocyklowych silników i nawijki konferansjera przeplatanej muzyk?-r?bank? płyn?c? z odrobinę za mocno podkręconego gło?nika.

Jestem także za odpolitycznieniem imprezy. !scooter

Wzi?łem udział w paradzie i jestem zdania, że jej organizacja pozostawiała wiele do życzenia. Celowo jechałem z tyłu kolumny (moim zdaniem tak jest trochę bezpieczniej) i o ile niektóre skrzyżowania były profesjonalnie zabezpieczone przez policję, o tyle na czę?ci z nich panowała wolna amerykanka: motocykli?ci maj?cy czerwone ?wiatło przeciskali się między samochodami maj?cymi zielone. A i tak końcówka parady oderwała się od peletonu, potem było gonienie po 120 km/h; niektórzy pogubili się na skrzyżowaniu Marszałkowskiej z Al. Jerozolimskimi (pojechali prosto, zamiast skręcić w prawo).

Powyższe niedostatki wynagrodziła mi możliwo?ć poprzebywania w miłym towarzystwie (spotkałem sporo znajomych g?b, niestety nikogo z Burgmaniaków) oraz poprzysiadania się do kilku motocykli i skuterów na wystawie, m.in. Yamahy Majesty 400. !TAZ

No i moja kolekcja wzbogaciła się o kolejn? koszulkę i znaczek zlotowy. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Galeria z Bemowa uzupełniona o wszystkie fotki, które od Was dostałem.

Specjalne podziękowania dla Pablosa i Ysabel.

Galeria Bemowo 2007 z newsa

Odnośnik do komentarza

Nie ma za co Mariusz dziękować ... szkoda że tak mało ale baterie padły ... a i tak nie było co fotografować ... bo otwarcie z roku na rok coraz gorsze szkoda tylko że nie ma fotek z Rybki na któr? pojechali?cie ....Sam bym z zaciekawienie popatrzył.

Koniec końców za tydzień w sobotę otwarcie sezonu w Scooterlandzie na które ekipa Burgmanii napewno zawita ... fotek będzie więcej bo i impreza ciekawsza.....

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

A mi sie podobalo whist

Morda mi sie cieszyla i wysuszylam zeby jak nigdy.

Zlot jak zlot ... co roku bardzo podobny .. Pogoda dopisala ... i fajnie bylo w naszej grupie sobie jechac ... na bemowo .... bo nad zalew jak juz Macek stwierdzil wczesniej .... lekko odbilismy ...

Artix robil co mogl zebysmy nie zboczyli ... no ale przeciez nie mogl sie rzucac pod kola !tut whist

Rybka wysmienita i czas spedzony z Wami - boski !!!

Dzieki wielkie.

Zdjecia no coz ..... jakis pechowy czas whist , ale kilka calkiem fajnych wyszlo.

pozdrowko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...