Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suzuki Moto Karawana Tour


Misiek_500V

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

W końcu ja też dzisiaj pojeĽdziłam! :lol:

Obalony został mit, ze Burgman 400 jest dla mnie za duży i za ciężki :lol: A tak to sobie skutecznie wmówiłam! ;) W rzeczywisto?ci manewrowanie nim (cofanie, zawracanie...) nie sprawiło mi żadnej trudno?ci. :( Bardzo mi sie podobał - gdyby nie to, ze ruszaj?c trzeba odpychać sie nog?, a na szybciej pokonywanych zakrętach przyzwyczaić się do "falowania", to już w ogóle byłoby super. :(

Ale i tak największ? frajdę sprawił mi dzi? GSR 600 !tut Była to moja druga przejażdżka tym motocyklem i już mnie dzi? nie onie?mielał :D swoj? moc? - nie wiedziałam, ze "łykanie" samochodów na lekko zatłoczonej podmiejskiej drodze może być takie proste i przyjemne. !OKK No i stało się - już wiem na pewno - ja chcę motocykl! :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wszystkim co ma silnik 600 ccm nie ma problemu z wyprzedzaniem aut :lol: tylko w skuterze dodatkowo mozna miec ze soba jeszcze skrzynke piwa !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Wszystkim co ma silnik 600 ccm nie ma problemu z wyprzedzaniem aut !tut tylko w skuterze dodatkowo mozna miec ze soba jeszcze skrzynke piwa :)

No racja! !OKK

Zamieniać skuter na motocykl to głupi pomysł - trzeba dokupić motocykl! :) ...albo większy skuter. :):)

Odnośnik do komentarza

Ja podczas ostatniego weekend ukratkiem urwałem się ze szkoły i dosiadłem Burga 400.

W Białymstoku organizacja tragiczna, to że się umówisz na godzine to wcale nie znaczy, że moto będzie czekał na Ciebie.

No i najgorsze, samemu nigdzie nie pojedziesz, organizuja 5-6osobowe ekipy plus anioł struż z salonu na GSX-R1000 i jazda przez 30 minut jak na paradzie !scooter

Ogólne wrażenia kiepskie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i najgorsze, samemu nigdzie nie pojedziesz, organizuja 5-6osobowe ekipy plus anioł struż z salonu na GSX-R1000 i jazda przez 30 minut jak na paradzie !scooter

To jest zalecenie Suzuki Motor Poland dla wszystkich dealerów, aby nie puszczać ludzi samopas - po prostu było za dużo szlifów...

Odnośnik do komentarza

witam !scooter

Co do jazd tzw testowych to coz dealerzy juz raczej nie beda puszczac samopas klientow bo Ci niestety nie radza sobie jednak za dobrze.

Ost dni otwarte w Liberty to bilans Tiger i Daytona 675 na glebie a kierowcy w szpitalach wiec stad juz prowizorycznie zaczeto puszczac ekipy.

Po prostu ludzie dorywaja sie jak do zabawki i czesto nie rozumieja co robia a odkrecic to naprawde kazdy umie.

Szacuneczek

Dziwka (óć)

Odnośnik do komentarza
Po prostu ludzie dorywaja sie jak do zabawki i czesto nie rozumieja co robia a odkrecic to naprawde kazdy umie.

oj masz racje....

ja naszczescie jechalem jeszcze bez tourist guide-a :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...