Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kalendarium 2005


-=Dee Jay=-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich...

jest juz końcówka stycznia i dochodz? mnie słuchy ze co niektóre grupy skuterowe zaczynaj? sie zabierac do organizacji tegorocznych zlotów ...

Tak więc, dla naszego dobra proponuje stworzenie kalendarium na ten sezon, zeby ów organizatorzy nie nakladali sie terminami na siebie ... zebysmy nie byli postawieni przed wyborem zlotu ....

Na razie wiem że Lublin we wrze?niu organizuje zabawe w firleju ...

chodzily sluchy o zlocie Burgmani; jako mieszkaniec 3miasta wiem takze ze moja miejscowa grupa także organizuje sie powoli... konkretów jeszcze nie maj? ... oprócz miejscówki - Stegna, terminy to czerwiec albo sierpien....

zachecam organizatorów do zamieszczania informacji ...

pozdrawiam

Dee

edit

jak na razie pewny jest tylko Firlej 16 - 18 wrze?nia

i prawdopodobnie Stegna 26 - 28 sierpnia

co do reszty na razie nic nie wiem ..

Odnośnik do komentarza

Stegna na wschod od 3miasta w kierunku na Krynice??

Mam co prawda kilka km wiecej, ale mam nadzieje, ze bedzie warto je przejechac.

Szkoda tylko ze 2 km do morza(ehm, brudnej Zatoki Gdanskiej <_< )...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jako, że mamy odpowiedni w?tek mogę wpisać informację o zlocie w Lublinie(Firleju).

Wszelkie informacje na temat tego zlotu w 2006 na stronie organizatora: Lubelskie Centrum Motocyklowe SOKÓŁ - kliknij

Odno?nie wy?cigów Scooter Cup i Super Moto również na stronie: Lubelskie Centrum Motocyklowe SOKÓŁ

Odnośnik do komentarza

więc z oficjalnych wiadomo?ci odno?nie zlotów ...

Lebork planowany jest na czerwiec

A w sierpniu bedzie zlot s3m <_<

pozdrawiam

z nieoficjalnych, niepotwierdzonych, domniemanych widomo?ci - od maja do wrze?nia, w każdym miesi?cu ma być zlot ...

Odnośnik do komentarza

witam!:D

(chcialam bardziej rozbudowanie to zrobic, znaczy sie przywitac, ale prawde mwoaic nie wiem gdzie i czy wogole jest na to przeznaczone miejsce bo ani ja burgmana nie posiadam jedynie runnerka a w podforum maxi to chyba o skuterach a nie o nowo przybylych, wiec zostane przy powyzszym :D )

a co do zlotu to faktycznie. oficjalnie potwierdzam, ze zabieramy sie do organizacji takowego i juz wiadomo ze bedzie w ostatni weekend sierpnia - 26 - 28.08 i ze w Stegnie tez pewne.. a ze Stegna jest nad morzem i 400 metrow a nie 2 km od niego to nawet glowe za to dam, Dr.'ze Big :D))

Hmm.. niestety im wiecej osob sie dowiaduje o tym ze organizujemy zlot tym czesciej slysze "i co? kolejne chmielno?;( " dlatego tez chcialam podkreslic (choc nie fajnie mi sie to robi) ze tegoroczny zlot organizujemy jako s3m i jest to pierwszy zlot za ktorego orgaznizacje sie zabieramy takze bardzo prosze nie doszukiwac sie jakichkolwiek podobienstw i wspolnosci z zeszlorocznym czy -mi zlotami pomorskimi.. bylo jak bylo nie mi oceniac bo na zeszlorocznym chmielnie nie bylam ani przy orgaznizcaji nie bralam udzialu zreszta nie o ocene poprzednich zlotow chodzi ale o to zeby podkreslic ze tegoroczny zlot pomorski organizuje s3m i bedzie to zdecydowanie inny zlot niz dotychczasowe w pomorskich okolicach wiec nie skreslajcie nas z listy wartych bujniecia sie tych nawet kiluset kilometrow bo pozalujecie :D)))

a co do repertuaru to mysle ze za wczesnei o nim mowic bo to wszystko jest jeszcze do dopracowania.. na razie pozwalam sobie wpisac nas do kalendarium bo sam fakt organizacji jest juz klepniety i na pewno zlot si eodbedzie :D

Odnośnik do komentarza

Witamy na Burgmanii i nie przejmuj sie zbytnio, nie mamy tu "Powitalni" i nie wszyscy smigaja tu Burgmanami :D . 400m jest jak najbardziej ok (od czego w koncu mam skuter :D ). Mam nadzieje ze nie bedzie zakazu kapieli :D ?

Nie przejmujcie sie malkontentami, takich jest wszedzie pelno. Organizujcie zlot, a ja na pewno sie na niego "bujne :D "

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Milo mi cie powitac na naszym forum, juz kiedys byla dyskusja kiedy zaczyna maxi skuter a konczy mini i z tego co pamietam nie bylo jakiejs konkluzji. :D

Co do zlotu organizowanego przez S3M, nie przejmuj sie bedzie dobrze, zlot to nie tylko dobra organizacja ale klimat zlotowy tworza sami uczestnicy a na to organizaotorzy juz nie maja wplywu. :D Ekipa Burgmanii na pewno nie zawiedzie we frekwencji a Stegna jest zreszta troche blizej niz Chmielno ale jakie to ma znaczenie 150 km w ta czy w ta nie robi juz roznicy :D Jesli mozna prosic to zamawiam ladna pogode w roku anno domini 2004 z wyjatkiem Firleja wszedzie lalo co nie znaczy ze bardzo mnie to zniechecilo do jazdy na zloty ale jednak wole nie jechac w ulewie przez 400 czy 500 km Pozdrawiam i trzymam kciukii za wszystkich organizatorow zeby udal sie nie tylko zlot ale i dopisala pogoda. :D

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie bylem na zlocie, ale czasami uda mi sie przeczytac niejedna relacje. I pierwsze slysze zeby zlot w Chmielnie zakonczyl sie niewypalem. Kto ma przyjechac i tak przyjedzie.

Zazdroszcze Ci tego maxi runnerka. Mniam mniam ... :D

Odnośnik do komentarza

nie nie ... jako jeden z wspolorganizatorów Chemielna, przyznaje bez bicia ze szczegolnie ostatnie Chmielno było do?ć słabe ... ale niestety było nas za mało...

i tak jakos wyszlo ...

Odnośnik do komentarza

Witaj Gaga na naszym forum.

Co do zlotów i atmosfery to zawsze trzeba patrzeć na to co będzie a my?lę że będzie bardzo fajnie.

Artix i ja mam nadzieję ze tegoroczne zloty będ? trochę bardziej suche (mowa tylko i wył?cznie o deszczu) bo jazda w tap? pogodę potrafi nieĽle zmęczyć.

No ale kto jak nie my ma dać radę :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przede wszystkim chciałem powitać Gagę... bardzo miło Cię tu czytać :rolleyes:

Oczywi?cie nie sposób w tym miejscu nie wpisać zlotu BURGMANII który odbędzie się najprawdopodobniej w na przełomie maja lub czerwca... dokładnej daty nie podaje bo jest ona zależna od nas samych (czyt. klubowiczów i forumowiczów)... pewnie niedługo zrobimy mał? sonde.

Jedno co mogę napisać to to że miejscem zlotu stricte maxi skuterowego pod szyldem Burgmanii będ? okolice Warszawy i Zalewu Zegrzyńskiego.

Jak dobrze pójdzie to w zlot będzie zaangażowane Suzuki Motor Polska.

Odnośnik do komentarza

Mariuszu, a czy zlot Burgmanii będzie przeznaczony jedynie dla maxi-skuterów, czy powiedzmy użytkownicy forum, nie jeĽdż?cy "jeszcze" większymi maszynami, będ? także mile widziani?? :rolleyes:

Pytam, bo być może niektóre atrakcje - jakie? wycieczki etc. będ? dostosowane jedynie dla większych pojemno?ci?:rolleyes:

Na przełomie maja i czerwca, czy w ?rodku maja, b?dĽ w ?rodku czerwca?Mała różnica, ale znaczna dla maturzystów...:lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jesli bedzie to 1 maja to niestety na 90% nie bede mogl przyjechac. Zreszta moze inni tez maja juz cos w tym terminie zaplanowane? Byloby fajnie przelom maja, czerwiec...

PS. Z tego co wiem, 1 maja, Kefir tez bedzie jezdzil po lasach :rolleyes: .

PS2. Kiedy bedzie Lebork?

Odnośnik do komentarza

o Lęborku jeszcze nic nie wiadomo oprcz tego ze ma byc ...

dziewczyny tylko tyle mi powiedzialy, prosilem je zeby zamiescily jakies info odnosnie zlotu ... ale jak widac reakcji nie ma ...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

rowniez witam:) wiem.. zapetlam sie troche no ale przy tak milej reakcji z Waszej strony nie moglam sie powstrzymac przed odwitaniem.. :rolleyes:

hmm.. gdybym nie pisala na forum burgamnowym odpowiedzialabym Ci Siepex ze no fakt moj maxiskuter :lol: (nie wiem czemu ale zawsze rozsmiesza mnie to okreslenie) faktycznie jest wart pozazdroszczenia.. :lol: no ale poniewaz jest inaczej i pisze gdzie pisze powiem tylko.. eee taki tam zwykly runner :rolleyes:)) a na serio.. dzieki tez go bardzo lubie i mi sie poodba ;)

a co do zlotu.. nieco prywatyzujac watek ;).. dzieki, i juz teraz tez mysle ze bedzie dobrze.. poczatkowo moze zwatpilam po kilku pozbawionych wiary w dobra impreze opiniach no ale kobieta zmienna jest i spoko, damy rade :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mariuszu, a czy zlot Burgmanii będzie przeznaczony jedynie dla maxi-skuterów, czy powiedzmy użytkownicy forum, nie jeĽdż?cy "jeszcze" większymi maszynami, będ? także mile widziani?? :rolleyes:

Pytam, bo być może niektóre atrakcje - jakie? wycieczki etc. będ? dostosowane jedynie dla większych pojemno?ci?:lol:

Na przełomie maja i czerwca, czy w ?rodku maja, b?dĽ w ?rodku czerwca?Mała różnica, ale znaczna dla maturzystów

Zlot organizowany będzie najprawdopodobniej na pocz?tku czerwca. Dokładne dane zamieszczę już wkrótce.

Zlot z założenia będzie organizowany dla użytkowników maxi skuterów. Objazdówka po okolicach Zegrza jak również ewentualne konkurencje dostosowane będ? pod większe pojemno?ci (czyt. inne moce i większe gabaryty). Chciałbym jednak wyraĽnie zaznaczyć, że każdy kto pojawi się na zlocie nie będzie odrzucony. Każdy forumowicz czy forumowiczka Burgmanii będzie mile widziana na zlocie. W końcu skoro się pojawi będzie to oznaczać, że interesuje się tym samym co i my a więc jest jednym (n?) z NAS :rolleyes:

Wszelkie info na temat pierwszego Ogólnopolskiego Zlotu Maxi Skuterowego pod szyldem Burgmanii i Suzuki Motor Polska pojawi? się wkrótce na stronie głównej jak i na forum.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...