Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zjazd regionów w połowie drogi - Edycja III 2019.08.25


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy za wspólny obiadek w przemiłym gronie. Może i krótko ale naprawdę fajnie jest wiedzieć, że ktoś ma też takiego hopla by na obiad w dobrym towarzystwie ( o wspólnym hobby:scooter:) zjechać wiele kilometrów. My co prawda km wiele nie zrobiliśmy - w porównaniu? z innymi ale powrót krętymi drogami przez malownicze krajobrazy też dostarczył nam wiele miłych wrażeń. Podziękowania dla Oćca Drektora? za nagranie spotkania i dla uczestników za klimat. Do zobaczenia ponownie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Podbeskidzie dotarło na bazę. Dzięki wszystkim za fajnie spędzony czas. Specjalne podziękowania dla Roberta 1978 za trasę powrotną. Malownicza , kręta i nie tak nudna jak 1 A pomimo 140 km bokami przez lasy i pola to czas dojazdu taki sam. Na liczniku przybyło 460km. Było zajefajnie.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, arturo-bb napisał:

Na liczniku przybyło 460km

Kolego Arturze najwyższy czas zmienić stan przebiegu w stopce ( km lecą jak ćmy do światła?)

Odnośnik do komentarza

Chorzów już w domku. Dziękujemy wszystkim za miło spędzone niedzielne popołudnie, wspólny obiadek i ciekawe rozmowy przy kawie ☺️

Mariusz dzięki za zorganizowanie kolejnego już 3-go spotkania regionów ,jak widać frekwencja dopisuje ??

41 minut temu, Moni82 napisał:

Basia, Marcin jeszcze raz dzięki za transport ?

Cała przyjemność po naszej stronie ☺️

20 minut temu, arturo-bb napisał:

.... dla Roberta 1978 

Oj, a myślałem że Robert jest trochę starszy ?

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za miłe spotkanie z Moniką dotarliśmy do domu a po drodze coś z cyklu

„nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe „- zakończone rutynową kontrolą?

B663EB49-E8EC-4FC9-A45C-48039C58D7E7.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

 

6 minut temu, Marcin 78 napisał:

Oj, a myślałem że Robert jest trochę starszy ?

Oj Tam , Oj Tam. 

Miało być 1973 ale i tak wiadomo o kogo chodzi. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki wszystkim za spotkanie ?

U mnie pękło 533km , oczywiście warto było jechać,  żeby Was zobaczyć .Do następnego!

Odnośnik do komentarza

Ja też dziękuję za spotkanie i za kilka kilometrów wspólnej jazdy.

Mi przybyło 700 km,(a miałem nie nawijać więcej na licznik żeby łatwiej sprzedać  ?)

Dobrego tygodnia Wam życzę i pozdrawiam z Białegostoku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 minut temu, Yazinz napisał:

Ja też dziękuję za spotkanie i za kilka kilometrów wspólnej jazdy.

Mi przybyło 700 km,(a miałem nie nawijać więcej na licznik żeby łatwiej sprzedać  ?)

Dobrego tygodnia Wam życzę i pozdrawiam z Białegostoku.

a miało być 600 hehe ?,  powinieneś nieć ksywe moto Gp ?

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, BUGI napisał:

a miało być 600 hehe ?,  powinieneś nieć ksywe moto Gp ?

340 w jedną stronę + dodatkowe kilometry w poszukiwaniu stacji paliw, było nerwowo ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Również dziękuję Wszystkim za fajne spotkanie, dzięki Mariusz za fajną trasę, dziękuję  wszystkim za wspólne podróżowanie, Pgizi Wam również dzięki za wspólny powrót..

Ps. Valdi, PIN,Yazinz,Mariusz.. dzięki za obiad przy jednym stole, ale PIN... schabowy Cię pokonał,a Yazinz-a danie przeraziło ?

ps.2 Wrzonio żabki kumkają i piwko podpijają ??, Wam również dzięki za spotkanie.

Odnośnik do komentarza

Dotarłem do MSD bez przygód i w jednym kawałku, więc dzień zakończony pełnym sukcesem.
Dziękuję moim Towarzyszom podróży za wspólnie przebyte kilometry, nie dość, że tam, to jeszcze z powrotem i plażą, w tak zwanym międzyczasie.
Dzięki Wszystkim za pogaduchy w trakcie zjazdu regionów, fajnie było, ile kilometrów pękło, nie wiem, nie chce mi się liczyć.
Do zobaczenia "następną razą".

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
12 godzin temu, Saper napisał:

A my, zamiast do domów, trafiliśmy na jakąś plażę. 66d484351a501c38965b43653654767e.jpg3fa1d0e31dda670b0f825f0a69c605e5.jpgGrupa ze świętokrzyskiego w super składzie. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jako jeden z ostatnich odjeżdżałem z Majkowa. Na miejscu został jeden z naszych na noc... tak mu się spodobało 

 

c7d477dc4d48bf9faa7c708ee8445fe0.jpg

 

Wczorajszy dzień należy do tych bardzo udanych. Pogoda idealna, towarzystwo jeszcze lepsze a pasza na bogato 

Dzięki wszystkim za przybycie i wiele przegadanych tematów. Radość i satysfakcja 

Fotostory ze spotkania i przystanku "po drodze" ekipy Mazowsze  -> Zjazd Regionów Burgmania sierpień 2019

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...