Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ZJAZD MAXI-SKUTERÓW - Jaworzyna |l?ska 15.04.2007


Gość smuciu1

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie razem z chłopakami z mojego miasta proponujemy zjazd motocyklistów nie tylko maxi-skuterów ale i innych ;) jezeli kto? jest chętny zapraszam

Zjazd sie zaczyna o godz 10:00 dnia 15.04.2007 w Jaworzynie |l?skiej

Trasa ma ok 150 km

Planowane zakończenie ok godz 14:00

Zapraszam wszystkich miło?ników maxi-skuterów i innych na zjazd

Zapewniam fajn? zabawę

Dodam jeszcze jeżeli kto? nie wie to Jaworzyna |l?ska jest w woj.dolno?l?skim 15 km od |widnicy // 50 km od Wrocławia

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Czesc!

Postaramy sie przybyc ekipa z Wrocka.

Napisz cos wiecej, tzn. jaki bedzie plan tego rajdu (trasa), gdzie bedzie miejsce zbiorki itp.

Informacje zamieszcze na naszym forum.

A tak w ogole to zapraszam na nasza strone: www.ks.wroclaw.pl

Pozdrawiam

Katty

KS"Wroclaw"

Odnośnik do komentarza

jeszcze dam dokładn? odpowiedz :D w wtorek oki.. my?le ze spotkanie odbędzie sie przy Muzeum Kolejnictwa (SKANSEN) w Jaworzynie |l?skiej

Trasa będzie biegła tak:)

Jaworzyna |l?ska - |widnica - Słotwina-Milikowice-Witków-Stary Jaworów-Nowy Jaworów-Strzegom - Jaroszów - i okoliczne wioski a potem powrót do Jaworzyny |l?skiej

Trasa bedzie ok 90 km + okoliczne wioseczki + miasto Jaworzyna |l?ska

Jeżeli by? mógła mniejwiecej powiedzieć ilu was bedzie ?

Pozdrawiam :angry:

Odnośnik do komentarza

Jeżeli by? mógł mniejwiecej powiedzieć ilu was bedzie ?

Na dzien dzisiejszy ciezko jest okreslic liczbe , bo dopiero dzisiaj ten temat padl na naszym spotkaniu.

Mysle ze po swietach bedzie mozna cos konkretnego powiedziec.

Ale ile osob od Was planuje przyjechac??? Czy beda tylko motocykle czy tez skutery??

Informuj na biezaca

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza

no powiem tak szukamy wła?nie ludzi na spotkanie w gronie motocyklistów lecz nie wiem ilu nas będzie chciałbym aby wyszło wszystko sprawnie i tak jak chcemy :lol:

Dodam jeszcze ze będzie ognisko w Jaworzynie |l?skiej na tzw. (Żwirowni) składamy sie po 10 zł :lol::lol:

Musze jeszcze zamie?cić jaki? afisz aby zaprosić jakie? grono na wyprawę w okolicznych miastach i wsiach naszego terytorium my?lę ze kto? przyjedzie .

Wiadomo czym nas więcej tym lepsza zabawa i w ogóle

:D

Jeżeli by? mogła zamie?cić ten zjazd jak ci powiem we wtorek gdzie? na forum może będzie więcej chętnych .

Ja Osobi?cie chcę aby ten zjazd sie udał jak należy

W każdym b?dĽ razie podam ostateczn? odpowiedz w wtorek co i jak aby nie przyjechać na darmo..

Pozdrawiam Piotr :lol:

Odnośnik do komentarza

ok już wszystko wiem będziemy musieli zaczekać bo co innego wypaliło zjazd HARLEY u nas w Jaworzynie |l?skiej dnia 27,28,29 Kwietnia wiec musimy odwołać zjazd na 15 Kwietnia będzie trzeba go przełożyć na inny termin póĽniejszy czyli w maju a dokładn? datę podam pod koniec maja pozdrawiam !sciana

Odnośnik do komentarza

to znaczy wycieczkę możemy zrobić lecz <_< Będę SAM :D Jeżeli macie ekipę to fajno by było ..

Ja trasę mam i wszystko dali by?my razem rade :) i też było by luxus

Jeżeli chcecie to ja dalej zaprzestaje na 15.04.2007 godz: 11:00 koło MUZEUM KOLEJNICTWA W JAWORZYNIE |LˇSKIEJ !OKK

Może mi sie uda załatwić z kilka osób bo dam ogłoszenie na zjazd skuterów wiec może kto? przybędzie ale ja jestem na pewno to sie zapoznamy i w ogóle

Jeżeli ta propozycja jest dla was godna to ja już mówię ze ja jestem otwarty

Odnośnik do komentarza

Czesc!

Mysle, ze od nas bedzie kilka osob chetnych wiec mozemy sie spotkac.

po swietach ustalimy szczegoly o ktorej godzinie itp.

Fajnie byloby sie spotkac i poznac. Moze wtedy bedzie latwiej nam cos wspolnie zorganizowac !NOT

pozdr.

Odnośnik do komentarza

no oczywi?cie B)

a oto plan taki już na 100% gotowy B)

Zjazd 15.04.2007-Niedziela odbędzie sie na godz 11:00 przy ul.Wolno?ci ( Urz?d Miasta ) na parkingu

Godzina 11:30 Wyjazd na trasę

Oto Trasa:

Jaworzyna |l?ska - Nowy Jaworów - Stary Jaworów - |widnica - Słotwina - Milikowice - Witków - Stary Jaworów - Nowy Jaworów - Strzegom - Jaroszów - Żarów - Piotrowice |widnickie - powrót do Jaworzyny |l?skiej i objazd po mie?cie B)

Oczywi?cie to jest orientacyjna trasa możemy gdzie? sie wybrać podejmuj?c to razem ale trasa liczy ok 100 km

Godzina 13:30 Planowany przyjazd do Jaworzyny |l?skiej i tu możemy zorganizować sobie ognisko np: na Żwirowni lub gdzie? w pobliżu

JEŻELI MACIE JAKIE| PROPOZYCJE TO PISAĆ

ZAPRASZAM WSZYSTKICH Z OKOLIC DO WSPÓLNEGO ZJAZDU I TRASY B) !zorro

Pozdrawiam Piotr ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...