Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Gdzie porównanie 400-500-tek?


Gość yatzec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak porownywac cos, co mozna bylo do tej pory zobaczyc tylko na swiatowych wystawach(Kymco) lub bylo sprzedawane tylko w niewielu krajach(Yamaha)?

Porownanie tej trojki bylo i jest chyba nadal na dzien dzisiejszy niemozliwe...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Test Burgmana 400 K3, K4 w bezpo?redniej konfrontacji z Majesty 400 będzie napewno na Burgmanii. Kiedy dokładnie tego nie wiem. Narazie niech przestanie padać ?nieg :)

Co do Kymco to najpierw niech się wreszcie pojawi w sprzedaży a będziemy my?leli o testowaniu.

Narazie wiem, że jest już oficjalna będzie ok 21.000 PLN co wydawać by się mogło cen? rozs?dnie skalkulowan?... zobaczymy jak już będzie co jest wart.

Odnośnik do komentarza
Porownanie tej trojki bylo i jest chyba nadal na dzien dzisiejszy niemozliwe...

Toteż to jest bardziej wyraz oczekiwań, a nie ż?danie -> dawajcie mi tu linka do testu! Po prostu czasami trudno się doczekać... Na dzień dzisiejszy najbardziej interesuj?ce jest porównanie Burgmanna z Majesty - cenowo wiele się nie różni?! Tak więc czekam niecierpliwe na zapowiedziany przez MariuszaBurgiego te?cik porównawczy.

Ale może gdzie?, kto? wypatrzy co? takiego na zagranicznych stronach!

Odnośnik do komentarza
Test

Prosze...oto porównanie ;)  ale jak nie znasz włoskiego to chyba tylko na obrazkach sobie zobaczysz konfrontacje ;)

...and pozdro for All...

dzis postaram sie przetłumaczyc ;)

edit:

jednak pojawi sie to jutro ... wła?nie zobaczyłem ze tam jest tego sporo sporo :P

sorki B):cowboy:

Odnośnik do komentarza

juz sporo mam ... jak bedzie gotowe dam znać i natychmiast prze?le do Burgiego ... on już zdecyduje co z tym zrobić :cowboy:

powiem tylko że Włosi dziwnych okre?leń czasem używaj? ...

aha ... i nie wszytko jestem w stanie przetłumaczyc ;)

narki ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

OK... czekam na translację testu.

Przejrzę to i wrzucę na forum.

THX Dee...

Odnośnik do komentarza

no przyjaciele :cowboy:

skończyłem ... własnie wysyłam kopie do BurgerKinga ;)

dwie strony w Wordzie czcionka 10 - mam nadzieje, że będzie to przyjemna czytanka ;)

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam, zeby nie tworzyć nowego w?tku, pytam TUTAJ, gdyż w?tek ten dotyczy wła?nie YP400 i Burga400 o które wła?nie chciałem zapytac.

Mianowicie, mój kolega poważnie zastanawia się nad Burgiem400 K5 i Majesty 400, nówki na leasing.

I TUTAJ kieruję pytanie chyba w największej mierze do Warszawiaków(z racji, ze znaj? Dudiego i napewno mieli okazję jeĽdzić YP400, oraz moze sam Dudi co? skrobnie). Który skuter by?cie wybrali... Który uważacie za lepszy?? Wygodniejszy?? Bardziej opłacalny i dlaczego... jest to powazna decyzja, dlatego my?lę, że Wy będziecie w stanie pomóc...

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam, Kuba(je?li jednak lepiej założyć nowy w?tek, to tak zrobię. lecz niech Mariusz da Mi znać, jak co?...) :cowboy:

Odnośnik do komentarza

ja nie mam bezpo?redniego do?wiadczenia, ale poczekaj na opublikowanie materuału na temat tych skutów, tam jest napisane ktory skuter do czego sie bardziej nadaje i z jakich względów ...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Porównanie An 400 i Yp 400 po małej edycji pojawi się już za chwilę na Burgmanii.

Szczególne podziękowania dla Dee Jay' a za wysiłek przy tłumaczeniu artykułu.

Odnośnik do komentarza

No to żeby nie zaczynać nowego w?tku.

Znalazłem to na www.cyberscooter.it

http://www.cyberscooter.it/modelli/kymco/r...xciting500a.htm

Dee Jay-u może dasz radę! :D

w zasadzie zdecydowałem się już na Burgmanna, ale za nim co kupię chciałbym ten tekst przeczytać ze zrozumieniem :P

PS

Przy okazji - widziałem kiedy? w salonie srebrnego Burgmanna 650 i wydał mi się przeogromny, ostatnio widziałem czarnego i wydał mi się w sam raz. Czy też macie taki odbiór wielko?ci w "funkcji" :P koloru? Mam teraz zgryza bo do wczoraj byłem pewien że 400 to wielko?ciowo jest akurat dla mnie, a 650 to już "za wielkie" :P Oczywi?cie mówię tylko o wrażeniach wzrokowych, abstrahuj?c od innych kwestii całkowicie.

Odnośnik do komentarza

od wtorku sie za to postaram zabrac ...

jednak strasznei cieżki włoski :P tamten bardziej nadawal sie dla ludzi ....

cos tam gadaj? ... zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...