Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Msza i poświęcenie pojazdów.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

W dniu 28.07.2019r. o godzinie 11.30 w Parafii pw. Św. Jana Pawła II w Rzeszowie ul. św. Kingi 5 odbędzie się msza i poświęcenie pojazdów, na które Użytkowników Burgmanii serdecznie zaprasza Ksiądz Proboszcz.

Punkt spotkania chętnych do wzięcia udziału to McDonald's ul. Lwowska 6,  o godzinie 11.00.

 

Odnośnik do komentarza

? ?  w wolnej chwili opowiesz mi jak doszło do tego zaproszenia, ale wstępnie potwierdzam udział.  Wstępnie - bo to jeszcze kupę czasu.

A zaproszenie jest tylko dla Burgmaniaków ?  

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, EndriuBis napisał:

... A zaproszenie jest tylko dla Burgmaniaków ?  

Nie, przyjechać może każdy, kto tylko ma chęć.

Odnośnik do komentarza
Dnia ‎22‎.‎07‎.‎2019 o 16:07, Saper napisał:

Nie, przyjechać może każdy, kto tylko ma chęć.

Zapewne jest oczywistym , że określenie "pojazdów" dotyczy w tym przypadku naszych jednośladów.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Waldi.b napisał:

Zapewne jest oczywistym , że określenie "pojazdów" dotyczy w tym przypadku naszych jednośladów.

Z tego co doczytałem na stornie parafii klik  to o 11:30 zapraszają wszystkich motocyklistów i motorowerzystów ?  także spoko - łapiemy się ? 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, EndriuBis napisał:

Z tego co doczytałem na stornie parafii klik  to o 11:30 zapraszają wszystkich motocyklistów i motorowerzystów ?  także spoko - łapiemy się ? 

kurcze... poświęciłem przed Wielką Wyprawą Skuterową. W starym rycie. Nie było formularza dla motocykli, wiec wzięliśmy "pojazd konny" bo samochód to nie jest. To w ogóle pewnie jak z chrztem - nie można dwa razy. ?

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, emjarek napisał:

kurcze... poświęciłem przed Wielką Wyprawą Skuterową. W starym rycie. Nie było formularza dla motocykli, wiec wzięliśmy "pojazd konny" bo samochód to nie jest. ...

to chcesz mi powiedzieć że Ty PL objechałeś "bryczką" ?   kurde no ? ?  to ja nie wiem czy to się liczy ? 

23 minuty temu, emjarek napisał:

..... To w ogóle pewnie jak z chrztem - nie można dwa razy. ?

można, można, tylko jak drugi raz jest w innym "zborze" to z tego pierwszego Cię wykreślą ?  a tak serio to przecież pojazdy się święci co roku, więc i dwa razy w roku też mu nie za szkodzi. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, EndriuBis napisał:

to chcesz mi powiedzieć że Ty PL objechałeś "bryczką" ?   kurde no ? ?  to ja nie wiem czy to się liczy ? 

można, można, tylko jak drugi raz jest w innym "zborze" to z tego pierwszego Cię wykreślą ?  a tak serio to przecież pojazdy się święci co roku, więc i dwa razy w roku też mu nie za szkodzi. 

Zbór ten sam. Ryt inny. Ino że nie mogę być. Praca na Łemkowszczyźnie. I to ciężka.

Odnośnik do komentarza

Planuję przyjechać Satelisem z Tarnowskich Gór. Trasa DK 78. A później jak leci. Mam ochotę na poświęcenie i pierwsze w tym roku + 500 km, bo powrót w ten sam dzień. :D

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Chyba jednak pojadę DK 94, a jak będę miał słaby czas, bo na 11h30 chcę zdążyć, to wskoczę na A4.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Właściwie przyjechałem górą, czyli DK 78 i dalej. Jestem w tym McDo.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim uczestnikom za udział, Księdzu Proboszczowi za zaproszenie, przeprowadzenie mszy, święcenia i poczęstunek. 48cbfa72b7a0f4882476a6f461b651d9.jpgc8ae8d3c44370e3b85ca4ba256da4b4f.jpg932c35381ac43b08d83bfcda525c7cba.jpgb50ee6bf6c60a8d8d78546f086f1c191.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja również wszystkim dziękuje za spotkanie, a księdzu Rafałowi w szczególności ?  po mimo moich obaw że będzie tłoczno ? było bardzo kameralnie ? 

Cała ekipa z Burgmanii w komplecie:

 

WP_20190728_12_43_08_Pro[1].jpg

I nasz niezłomny podróżnik :

 

WP_20190728_13_15_38_Pro[1].jpg

Odnośnik do komentarza

Panowie Panie dziękuję za gościnę księdzu za poświęcenie maszyn i nie tylko za poczestunek.Teraz można mowić że przy piz..ie byłem.bce0dddcbc66346fbacae1cac0804ea9.jpgbb4fee1bd8d303003facdf33068c5290.jpg8510681b2ae90c63363deceb882dede0.jpg

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem. Przejechane prawie 570 km. Ale warto było, bo poznałem przemiłych Burgmaniaków z Podkarpacia i nietylko, a jeszcze poświęciłem maszynę. :D
Bóg zapłać Rafi, dzięki Saper, Endriu-Bis z przesympatycznym plecaczkiem (przepraszam bo imię mi umknęło), Majek i Andrzej.
c76698901e9ac2502e17648b7ed6766e.jpg894fd0f87c95be6557f35cc9adc5befc.jpg73942463ac2eef8ecd78a68d71bb923c.jpg

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dziękuję przede wszystkim księdzu Rafałowi za zaproszenie, błogosławieństwo, poświęcenie maszyn, bardzo miłe przyjęcie i niespodziewany poczęstunek.?
Dzięki Damianci i Andrzej.S za odwiedziny. Miło było poznać i mam nadzieję że... do zobaczenia!?
Dzięki Grześ za rozpropagowanie zaproszenia.
Dzięki również za miłe spotkanie EndriuBis ( i jak to "ktoś"? powyżej ?napisał) przesympatycznej Basi.
Pozdrowienia dla pozostałych uczestników wydarzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...