Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Niedzielny wyjazd do Niedzicy


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Czy s? chętni na niedzielny wypad do Niedzicy, Czorsztyna,Szczawnicy.

Planowy wyjazd o godziunie 9-10 powrót 15 do przejechania okolo 250 km.

Czekam na chetnych. :D

Odnośnik do komentarza
Witam Cie Pilot :D

Pomysł mi się podoba zobaczymy ile chetnych jeszcze

Na t? chwile jadzie 5 pojazdów ty 6. My?lę ze moze kto? sie skusi jeszcze.

Odnośnik do komentarza
A co to za pojazdy???

3 biegówki i 2 Skuterki twój 3 no i rafałek moze też przyjedzie licze na niego. Może Scotti nie sprzedał swojego i też się wybierze jeszcze trzy dni na decyzję to jeszcze kto? sie zglosi. To typowy wyjazd aby przygotować sie do sezonu wiec trzeba troche pojeżdzić. Obliczyłem trase ma 256 km a start zaplanowany z Orlenu na Zakopiańskiej za zjazdem z autostrady a potem jak najwiecej bocznymi drogami aby bylo jak najwiecej widoków a potem zdjęcia pod zamkiem w Czorsztynie i Niedzicy no i odwiedziny pod Trzema Koronami. Jesli beda osoby tak jak rafalek wyjazd o godz. 10 ze stacji.

Odnośnik do komentarza
jak? tras? jest przewidziany przejazd od krakowa? e40 przez bochnie itd?

Mento kierunek który chcemy obrać to raczej na Swi?tniki ,Dobczyce, Mszana.

Odnośnik do komentarza

A już powoli zaczynałam się zastanawiać nad mał? wycieczk? - ale teraz zobaczyłam ,że :

Niedzica to nie Nidzica :lol:((((

Zycze milego wyjazdu ...

Odnośnik do komentarza
A już powoli zaczynałam się zastanawiać nad mał? wycieczk? - ale teraz zobaczyłam ,że :

Niedzica to nie Nidzica :lol:((((

Zycze milego wyjazdu ...

No szkoda że to tak daleko od Wa-wa whist bo my?lę że wiecej by było chetnych z Wa-wa niż Maxiskuterowców z Kr-wa bo jest was tam wiecej :D

Odnośnik do komentarza

Po wszystkich ustaleniach co do niedzielnego wyjazdu ogłaszam.

Wyjazd o godzinie 9:20 z stacji Orlenu (pierwsza stacja po zjeĽdzie z obwodnicy Krakowa w stronę Zakopanego).

Plan trasy:

Kraków , Siepraw, My?lenice,Trzyme?nia,Kasienka Mała ,Mszana Dolna, Lubomierz, Kro?cienko,Czorsztyn,Sromowce Niżne, Niedzica.

Je?li czaas pozwoli odwiedzimy Białkę Tarzańsk? i powrót podobn? tras? tylko że przez Tymbark, Dobczyce, |wi?tniki Górne.Powrót godz. ok 15

Udział bior? :

Scotti ;) ,Rafałek ;) ,Mento ;) ,pilot !OK ,

Paweł A ;) , Marek P z synem ;) ,Krzysiek B ;) oraz jego Kuzyn ;) (imienia nie znam) oraz Baltazar ;) (dostawca Xenonów).

Je?li s? jeszcze chętni Zapraszam Serdecznie i proszę o kontakt albo tel. 600021421 albo na forum.

*!OK - Burgmaniacy

* ;) - Nie Burgmaniacy ale pozytywnie nastawieni.

PS. Mento: potwierdĽ wyjazd.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje że uda mi się jutro pojechać z wami, okaże się rano. Jak pojadę to będę w umówionym miejscu. Pozdrawiam

EDIT: Czy PMR bedziemy uzywac?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bez wcze?niejszej zapowiedzi doł?czyłem do wycieczkowiczów.

http://img406.imageshack.us/my.php?image=pic06809jc6.jpg

Wypad super. :angry: Pilot ułożył wspaniał? trasę, która dzięki ładnej pogodzie sprawiła mi wielk? frajdę z jazdy. Wprawdzie nie byli?my na zamku w Niedzicy, ale mogli?my zobaczyć ładne widoki z o?nieżonymi górami wł?cznie. Cała trasa ł?cznie z dojazdem z Katowic ok. 420km. Już dzi? piszę się na następny wypad. Dzięki wszystkim. :D

pic06810wh8.th.jpg

pic06815nz0.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Fajnie,że było fajnie :lol: a biedna Krzyżówka musia i?ć na uczlnie dlatego nie pojechałam szkoda :lol: ale mam nadzieję,że pojadę na następny raz o ile będę miała z kim, bo jak narazie korzystam z życzliwo?ci innych skuterowców i bior? mnie jako "plecaczek", no narazie to się nie dorobię własnego sprzętu :lol:

Odnośnik do komentarza

Krótko: fajnie,fajnie zajefajnie.

Dziękuje wszystkim za udział w dzisiejszym Niedzielnym WyjeĽdzie do Niedzicy. Było bardzo miło i przyjemnie aż fajnie jest powspominać i poogl?dać zdjęcia.

PS.Patryk,rafałek dzieki za przybycie do Krakusów i uczestniczenie w naszym wypadzie, jak tylko bedzie okazja ja przyjadę do was i my?lę że paru Krakusów ze mn?.

Scotti powrót super tylko ze może trochę wiecej dziur i zakretów a tak to wszyscy zadowoleni.(wyslij meila przysle zdjecia)

Odnośnik do komentarza

Bardzo gustowna wycieczka, jak widzę :D Dla mnie jednak było dzi? zbyt leniwie, żeby do Was doł?czać. W domu nie wytrzymałem. Zrobili?my z RbB'em sobie wypad na rybkę na zalew Jeziorsko. RobB musiał wcze?niej wrócić, a ja.... Cóż było zrobić z tak pięknie rozpoczętym dniem? Pojechałem sobie jeszcze kawałek i zrobiłem kilka fotek w plenerze.

mlyn2aa8.jpg

rzeczkaqe3.jpg

A pogoda u nas też dopisała :D

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Cze?ć

Piękna wycieczka.

Pilot podziękuj twojemu Garminowi, że poporowadziłnas takimi super drogami.

Strasa zakończona na 450km.

W ramach wdzięczno?ci teraz ja mogę wap obwi?ć po moich okolicach.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...