Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Otwarcie sezonu motocyklowego na Bemowie(WARSZAWA)


elqjp

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Panie i Panowie,

Sezon otwarcie się zbliża i mam pytanie? Czy BURGMANIA przewiduje jakie? spotkanie przed zlotem, ażeby to zebrać większ? liczbę maxiskuteromaniaków i razem przejechać w kawalkadzie przez Warszawę?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
:o napewno temat zostanie poruszony na którym? spotkaniu czwartkowym w Młynie, a wszelkie ustalenia pojawi? się do ogólnej wiadomo?ci na forum :o:P:P:P:P:P;):o
Odnośnik do komentarza
  • Administrator

a gdzie profil :D

Pewnie bedziemy startowac wspolnie ze Starego Mlyna ale jak powiedziala Spinka w czw bedzie znana godzina spotkania.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jesli nie bierze sie udzialu w paradzie to nie jest tak zle, zawsze jest okazja spotkac sie i pogadac :D

Odnośnik do komentarza

Niestety, albo stety nie mogę otworzyć sezonu, gdyż po otwarciu w 1974 roku(moze ciut wcze?niej ale nie pamietam) nigdy go nie zamykałem ;) , więc otwieranie czego? co jest otwarte od lat w moim przypadku bedzie tylko głupot? i nie logiczno?ci?. ;)

Miłej zabawy na "wzorowo" :D;) organizowanym otwarciu na Bemowie.

:)

Odnośnik do komentarza

Przeciez dawno wiadomo, ze chodzi tu o "otwieranie" sezonu dawno otwartego (lub nie zamknietego) :D . W koncu dodatkowa impreza, do spotkania sie i wspolnego wyjazdu ...

PS. Ja bede :) .

Odnośnik do komentarza
Niestety, albo stety nie mogę otworzyć sezonu, gdyż po otwarciu w 1974 roku(moze ciut wcze?niej ale nie pamietam) nigdy go nie zamykałem ;) , więc otwieranie czego? co jest otwarte od lat w moim przypadku bedzie tylko głupot? i nie logiczno?ci?. :lol:

Ja wyodrębniam dwa "sezony": użytkowy i rekreacyjno-turystyczny. Ten pierwszy trwa dla mnie na okr?gło przez 12 miesięcy w roku, natomiast ten drugi zamykam zazwyczaj na przełomie listopada i grudnia, a otwieram w marcu (chociaż tak na dobr? sprawę, to mamy teraz ocieplenie klimatu i zima zaczyna mieć charakter coraz bardziej umowny).

A na Bemowie - coby tradycji stało się zado?ć - pewnie się pojawię, jeżeli tylko nic innego mi w tym czasie nie wypadnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...