Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Relacja z podróży skuterem 125 dookoła Polski


emjarek

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż Jarek, coraz bardziej mnie zaskakujesz ?  ale masz "lekkie pióro" ?  czyta się to super. ?  masz też fajnych znajomych.  ?     Czekam na ciąg dalszy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pięknie opisane i uwiecznione na zdjęciach, czekam z niecierpliwością na dalszą relację ?

Odnośnik do komentarza

Piękna wyprawa, podziwiam wiedzę o mijanych okolicach i piękne foto.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Masz jaja, fantazję i wiedzę
Takich nam potrzeba
:)
Wszelkiego dobra życzę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jesteś niesamowity ? nie każdy facet (wbrew rzeczywistości) ma jaja.  Relacje czyta się jednym tchem ☺️ nie mogę się doczekać na dalszy przebieg trasy. Brawo ty?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

CUDO Jareczku, aż się słodko człowiekowi na duszy robi, cieszę się że mieliśmy okazję poznać się osobiście bo na żywo słucha się Ciebie jeszcze lepiej niż czyta. 

Odnośnik do komentarza

Jarku pięknie opisana przygoda ?,miło się czyta, ogląda piękne zdjęcia, i z niecierpliwością czeka się na dalszą część relacji ?

Odnośnik do komentarza

Mega opis i foty .Nie wiem skąd czerpiesz tak ogromną  wiedzę, ale jest super .

Czyta się jednym tchem .

Czekam na więcej.

P.S

Prywatnie musisz pisać książki.Jeśli tego nie robisz to proszę zacznij.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, emjarek napisał:

A więc dzień czwarty ? :

czyli powiadasz że pod Cedynią z Niemcami to był remis  ?  ee...   no  ,  remis z Niemcami to jak zwycięstwo ? , tym bardziej że "mecz" był w zasadzie na wyjeździe ?

Kurcze, no fajnie się to czyta, a przy okazji człowiek się historii uczy na nowo.   

A co by ta Twoja wypraw i opowieść na marne nie poszła, jak tylko wejdzie mi na konto jakiś grosik trochę złociszów poleci dla Karoliny ? 

Odnośnik do komentarza

Kochani, dzień piąty. Prawie półmetek. ?
http://jarekmazur.net/2019/07/22/skuterem-dookola-polski-dzien-piaty/

7 godzin temu, EndriuBis napisał:

czyli powiadasz że pod Cedynią z Niemcami to był remis  ?  

Właściwie to cholera wie co to było. Historia pisana współcześnie jest jak współczesna prognoza pogody. 50% szans na opady. I bądź mądry.... ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dla mnie czytanie Twoich opisów i oglądanie zdjęć jest niesamowitą frajdą. Czekam na więcej ?  

Odnośnik do komentarza

Czekałem do końca relacji z tej podróży. Jazda 125 na trasach nie jest heroizmem, jest to sprzęt, którym można się normalnie poruszać w terenie pozamiejskim, dlatego nie należy się dziwić, że maszyna dała radę.

Sam trzy lata temu zrobiłem podobną trasę, punkty skrajne plus środek Polski i Europy, Mierzeja Wiślana oraz Hel. Też na 125 i też w dziewięć dni, tylko kilometrów trochę więcej (4023) a to wszystko na pełnoletniej Majesty.

Mam nadzieję, że cel i satysfakcja wyjazdu została osiągnięta ? 

Odnośnik do komentarza
Czekałem do końca relacji z tej podróży. Jazda 125 na trasach nie jest heroizmem, jest to sprzęt, którym można się normalnie poruszać w terenie pozamiejskim, dlatego nie należy się dziwić, że maszyna dała radę.
Sam trzy lata temu zrobiłem podobną trasę, punkty skrajne plus środek Polski i Europy, Mierzeja Wiślana oraz Hel. Też na 125 i też w dziewięć dni, tylko kilometrów trochę więcej (4023) a to wszystko na pełnoletniej Majesty.
Mam nadzieję, że cel i satysfakcja wyjazdu została osiągnięta  
Jak ktoś się dziwi to chyba nie ja. Miałem 125 w różnych odmianach kilka lat i byłem w takich miejscach o których niektórzy jeżdżący wyższymi pojemnościami nawet nie śmieli pomarzyć.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...