Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ladownosc sqtera


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 400kg - 217kg = 183 kg (dowod niemiecki: T-Max. Nie ma podanego rezultatu, trzeba samemu liczyc.)

PS. Jako ciekawostke podam, ze przy rejestracji ruskiego zaprzegu(motocykl z wozkiem) wpisali mi 916 kg ladownosci :) !!! Po zwroceniu uwagi wystawili mi po raz drugi dowod tymczasowy i znowu musze czekac na wlasciwy z Warszawy w ktorym bedzie wpisane: dopuszczalna ladownosc 300 kg. Przy zalozeniu ze przecietny samochod osobowy ma cos pomiedzy 400- 500 kg to jest to niezly wynik. I pomyslec ze moglbym tak jezdzic i moze rozwozic zarobkowo parchem wegiel albo kartofle u mnie na wiosce? 916 kg hehehe

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My już rozmawiali?my, ale powtórzę się, ja posiadam "XXX" przy dopuszczalnej ładowno?ci...

Aha, to że Bigu ma wpisan? ładowno?ć nie znaczy, że u Nas(w polsce) będzie to wpisane, gdyż Niemcy i Polska maj? niestety różne metody...

Sprawdziłem we wszystkich dowodach rejestracyjnych od motocykli i skuterów, jakie posiadamy w rodzinie i w żadnym nie ma wypisanej dopuszczalnej ładowno?ci...

Pozdrawiam, Kuba

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dopuszczalna ladownosc mam wpisane 0 ale dopuszczalna mase calkowita mam 395 kg wiec pewnie nie chcialo sie komus policzyc ile mam ladownosci. Niedlugo wymieniam dowod wiec zobaczymy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja również mam 0 dopuszczalnej ładowno?ci. Dopuszczalna masa całkowita to 330kg. PS do DR.BIG : 330kg - ok.150kg Burgmana - 60kg mojego ciałka to i tak wychodzi całe 120kg na przewożenie kartofli i buraków ! Może jaka? spółka ? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...