Skocz do zawartości
Forum Burgmania

serwis Poznań


burger61

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od czerwca jestem posiadaczem AN 650. Niestety trafiłem na egzemplarz bardzo zaniedbany. Zaraz po zakupie zrobiłem podstawowy przegląd (wymiana płynów, oleju, filtrów, świec, tarcz i klocków z przodu plus nowe opony) Po odebraniu z serwisu okazało się, że mam wyciek oleju na łączniku skrzyni z silnikiem. Odgłos pracy też się zmienił (głośna praca któregoś łożyska). Niestety serwis w którym zostawiłem sprzęt nie ma czasu w sezonie na poważniejsze naprawy. Inny też mnie spuścił po brzytwie a przy okazji okazało się że, nie miał do tej pory do czynienia z Burgmanami. Czy istnieje w Poznaniu lub okolicach jakiś serwis który możecie polecić. pzdr.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Polecam nowo otwarty autoryzowany serwis SUZUKI w Poznaniu ul. Bułgarska 65 tel.557 725 558 lub 537 468 026 (szef Kuba). Przy okazji zapraszam na cotygodniowe spoty przy stadionie LECHA "12" godz. 17.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za informację oraz zaproszenie. 17-ta to dla mnie trochę za wcześnie. Pracuję do 16 w okolicach Kościana. Fizycznie nie dam rady. Ale około 18 to już by było OK. Jutro dzwonię na Bułgarską. Dzięki>

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, burger61 napisał:

Fizycznie nie dam rady. Ale około 18 to już by było OK

Spokojnie ,siedzimy mniej więcej od 17stej do 20stej ,także wlatuj jak będziesz mógł ?

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie.

Możecie podać mi jakiś adres na yotube gdzie mogę obejrzeć jak wyciągną skrzynie biegów  (A 650 niestety awaria, czas wysłać do Hajnówki).

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
10 godzin temu, burger61 napisał:

Witam ponownie.

Możecie podać mi jakiś adres na yotube gdzie mogę obejrzeć jak wyciągną skrzynie biegów  (A 650 niestety awaria, czas wysłać do Hajnówki).

pzdr

Serwis nie ogarnia?

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, kris02 napisał:

Serwis nie ogarnia?

Serwis straszy ciężką kasą ale chyba tak musi być. Poza tym byłem już w trzech miejscach i wydaje mi się, że nie do końca faktycznie ogarniają temat. Kwestia chęci podejścia do tematu ( bo w sezonie to nie mam czasu) to już inna sprawa. Robię ostatnie podejście i jutro podjadę do serwisu w Auto Wache. Wprawdzie różnie o nich się mówi ale przynajmniej (taką mam nadzieję) mieli okazję rozbierać taki sprzęt i będą wiedzieli o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kris02 napisał:

Serwis nie ogarnia?

Jak ktoś sra kasą to tylko serwis ASO, zastanów się co piszesz. Taniej było by kupić nowy moto z drugiej ręki ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Święte słowa , w ASO takiej usługi raczej nie planuj robić . Mechanika niestety nie polecę z okolic ,bo większość z jakimi miałem do czynienia - nie są godni polecenia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...