Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Nastał lipiec ... lato pełną gębą o czym świadczą dzienne temperatury ... upały nas nie oszczędzają a żar każdego dnia leje się z nieba ...

Połowa roku za pasem ... przed nami drugie półrocze i mamy  ... ... no dobra, zagalopowałem się, chyba temperatura źle na mnie wpływa ... ☀️??

No i tyle ... a kończąc, życzę wszystkim udanych polatanek, jak najmniej ekstremalnych temperatur, twardych i przyczepnych nawierzchni pod kołami naszych skuterów oraz dobrego samopoczucia ... Tym optymistycznym akcentem kończę i jednocześnie pozdrawiam wszystkich "skutero maniaków" oraz fajnych chłopaków a zwłaszcza fajne dziewczyny które snują się każdego dnia i tu i ówdzie i tam i siam ... Do zobaczenia w trasie ... pozdrawiam ... LwG ...

Odnośnik do komentarza

Mirek życzę Ci tego samego
Niemogłem doczekać się Twojego postu roxpoczecia miesiąca bo zawsze fajnie zaczynasz i lubię czytać LwG.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę że nie ma chętnych na spota to ja sobie pojadę na wycieczkę z Zosia. Odpuszczam spoty do września.

Wysłane z mojej BMW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ehhhhh... Gdybym mógł, to bym do Was w trimiga dojechał... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wczoraj późnym wieczorem odwiedził nas Mariusz krótkie spotkanie w Ustowie. Dzięki że zadzwoniłeś i oczywiście za pogaduchy.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak, wczoraj spotkanie czwartkowe przenieśliśmy do Ustowa. Było o czym pogadać. Miło, że do mnie wpadliście ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 4.07.2019 o 16:59, burgifan napisał:

Wcale się nie dziwię.

Czemu się nie dziwisz? A kiedy Ty ostatnio byłeś na spocie?

Dnia 4.07.2019 o 11:43, bilety napisał:

Widzę że nie ma chętnych na spota to ja sobie pojadę na wycieczkę z Zosia. Odpuszczam spoty do września.

Wysłane z mojej BMW przy użyciu Tapatalka
 

Uwazam, że kto jak kto, ale Ty Marek nie powinieneś się obrażać... 

———————————-

Wszyscy narzekają i patrzą na innych. A jak wyglądają spoty? Przeciskamy się między zaparkowanymi autami, kiedy przychodzi do podjęcia decyzji co robimy, to każdy patrzy na innych. 

Kazdy ma pretensje, że inni niczego nie organizują. „Śledzę temat”, to moje ulubione powiedzenie na tym forum. Drugie, to „Czy ktoś dziś coś?” 

Założyłem „polatanki” na WhatsAppie, to trudno było zrozumieć większości, że to narzędzie do szybkiego umawiania się. W sierpniu minie 10 lat jak tu jestem. Śmiem twierdzić, że byłem jednym z bardziej aktywnych forumowiczów i organizatorów wyjazdów. 

Mnie też już się nie chce. Zwłaszcza, że - jak mam nadzieję pamiętacie - porąbało się moje życie zawodowe i zdrowie. Lubię jeździć do Niemiec - wy do Nowego Warpna. Ostatnio zaproponowałem wypad do Finowfurtu - NIKT nic nie napisał. Kiedy ktoś napisał: „zapraszam, jedzcie ze mną?”  

Ostatnia Majówka - jak duża grupa była razem od początku do końca? Ilu dojechało na jeden dzień? 

Ehhh... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chyba trochę źle odczytałeś nie obraziłem się, po prostu jak mam przyjechać na spota i być sam to jednak mi też zaczyna być szkoda czasu. Skoro nikt nie ma ochoty nawet napisać. Teraz czas urlopów więc każdy to rozumie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki. Chyba źle zrozumiałem. Może racja, ludzie wrócą z urlopów i będzie git. 

Ale reszta pozostaje otwarta. „Śledzę temat” wywołuje u mnie torsje. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 godzin temu, ArtCho napisał:

Ale reszta pozostaje otwarta. „Śledzę temat” wywołuje u mnie torsje. 

Artur śledzę temat jest i tak nie źle, bardziej mnie martwi całkowity brak zainteresowania na pytanie czy ktoś w ogóle będzie, przyjedzie, ma ochotę raz w tygodniu chociaż znaleźć pół godziny na spotkanie z kolegami.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, ArtCho napisał:

(...)A jak wyglądają spoty? Przeciskamy się między zaparkowanymi autami(...)

Czyli dalej miejsce cotygodniowych spotów to ten chodnik przy parkingu?... Lawkę chociaż jakąś tam postawili?

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, ArtCho napisał:

Czemu się nie dziwisz? A kiedy Ty ostatnio byłeś na spocie?

Artur nie chodzi o to kto będzie, tylko o to że nikt nic nie pisze.

W moim przypadku mieszkając trochę dalej chciałem zawsze wiedzieć mniej więcej ile osób będzie, czy warto jechać, bo jak by się okazało że będzie jedna osoba, to bez sensu mu się ruszać z chałupy po to żeby chwilę poplotkować pod Pleciugą. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, dr.big napisał:

Czyli dalej miejsce cotygodniowych spotów to ten chodnik przy parkingu?... Lawkę chociaż jakąś tam postawili?

Przy tym chodniku jest Cafe Pleciuga i tam chodzimy. Jak byś nie wiedział.

Odnośnik do komentarza

A, ok?. Już googluję "Cafe Pleciuga"...

Edit: Po chwili, stronę znajduje tylko na Facebooku, czyli nie dla mnie ? . Ale w Advisorze pokazuje jakieś fotki.

PS. A to się trochę zmieniło, bo jak ja byłem kiedyś ze dwa razy, to staliśmy na chodniku. I dałem sobie wsteka.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, bilety napisał:

Przy tym chodniku jest Cafe Pleciuga i tam chodzimy. Jak byś nie wiedział. 

Twierdzenie mocno naciągane i pachnie nieco propagandą sukcesu.

image.png.92894a978d1d365a91b29eefad9f6592.png

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cafe Pleciuga mają dobrą kawę i lody. Problem jest parkowaniem. Dopóki przyjeżdża nas 3-4 to jakoś tam się poustawiamy przy samochodach. Gdyby jednak przyjechało tyle, co kiedyś, to byłoby bardzo słabo, bo to miejsce, na którym stoimy na tym zdjęciu jest już praktycznie nieosiągalne.

spacer.png

 

Natomiast z uwagi na fakt, że takie liczebności jak powyżej i poniżej są już historią, to jakoś dajemy radę ?

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, dr.big napisał:

A, ok?. Już googluję "Cafe Pleciuga"...

Edit: Po chwili, stronę znajduje tylko na Facebooku, czyli nie dla mnie ? . Ale w Advisorze pokazuje jakieś fotki.

PS. A to się trochę zmieniło, bo jak ja byłem kiedyś ze dwa razy, to staliśmy na chodniku. I dałem sobie wsteka.

https://lecenaszczecin.pl/kawa-w-szczecinie-3-pleciuga-caffe/

proszę.

Odnośnik do komentarza
Uwazam, że kto jak kto, ale Ty Marek nie powinieneś się obrażać... 
———————————-
Wszyscy narzekają i patrzą na innych. A jak wyglądają spoty? Przeciskamy się między zaparkowanymi autami, kiedy przychodzi do podjęcia decyzji co robimy, to każdy patrzy na innych. 

Kazdy ma pretensje, że inni niczego nie organizują. „Śledzę temat”, to moje ulubione powiedzenie na tym forum. Drugie, to „Czy ktoś dziś coś?” 
Założyłem „polatanki” na WhatsAppie, to trudno było zrozumieć większości, że to narzędzie do szybkiego umawiania się. W sierpniu minie 10 lat jak tu jestem. Śmiem twierdzić, że byłem jednym z bardziej aktywnych forumowiczów i organizatorów wyjazdów. 

Mnie też już się nie chce. Zwłaszcza, że - jak mam nadzieję pamiętacie - porąbało się moje życie zawodowe i zdrowie. Lubię jeździć do Niemiec - wy do Nowego Warpna. Ostatnio zaproponowałem wypad do Finowfurtu - NIKT nic nie napisał. Kiedy ktoś napisał: „zapraszam, jedzcie ze mną?”  

Ostatnia Majówka - jak duża grupa była razem od początku do końca? Ilu dojechało na jeden dzień? 
Ehhh... 
Artur jeśli chodzi o majówkę to nie każdy ma wolne weekendy i dużo urlopu dlatego jak jest 100km to chociaż chce przyjechac na parę godzin. To mój przypadek . Jesli chodzi o podpisywanie kto będzie na spocie w czwartek to moim zdaniem piszą ci którzy będą bo tak brzmi pytanie. A po co pisać ja nie będę bo jestem w pracy czy coś takiego.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...