Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wprowadzenie w maxi życie ;)


Łukasz S.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Aktualnie przyswajam swój tryb życia do jazdy 125, jednak  przejazd do pracy i z pracy do domu nie wystarcza ? . Postanowiłem zaprzyjaźnić się bliżej z maxi skuterami i zacząć podróżować trochę dalej.

Niestety żaden z moich znajomych takiej maszyny nie posiada..... i tu mam ogromna prośbę do was, znajdzie się ktoś z okolic Piekar Śląskich kto znajdzie chwile na rozmowę i przejażdżkę ?? Zajmę naprawdę tyko chwile ? 

Z góry dziękuje za pomoc ?

Odnośnik do komentarza

Witam ziomala z Piekor?.

Jak się wybierasz na ten czwartkowy spot do Chudowa- to nie musisz pytać o trasę. Nie wiem jeszcze jak toxix76 i Damianci ( koledzy na 125!) zapatrują się na ten czwartek ale wstępnie możemy się ugadać ok. 17tej pod Bricomarche w Szarleju:  https://www.google.pl/maps/place/Bricomarché/@50.3727612,18.9336266,421m/data=!3m1!1e3!4m13!1m7!3m6!1s0x47112ae1eb8ab183:0xe8f7553bdd21fdc6!2s42-622+Orzech!3b1!8m2!3d50.4250153!4d18.9231733!3m4!1s0x4716d35753306aef:0xe406d4db102f70a4!8m2!3d50.3732173!4d18.9347675?hl=pl

Po leku pokulamy na spota.

PS

Ku sprostowaniu - mieszkałem od urodzenia w Piekarach: Brzezinach, Kamieniu i ostatecznie na Wieczorka?

Odnośnik do komentarza
Dnia 23.06.2019 o 15:19, Łukasz S. napisał:

 Zajmę naprawdę tyko chwile ? 

Z góry dziękuje za pomoc ?

U nas chwila to czas względny ?

Nawet 4dni to chwila??

Wpadaj na spota 

Odnośnik do komentarza

Niestety auto zostało w serwisie na dłużej. A moto sprzedałem i nie miałem jak podjechać ?  Przymierzam się do zakupu maxi 125, nowego z salonu, forza odpada ze względu na cenę, x-max jest na skraju budżetu i w dodatku przyciąga wyglądem, kymco ma chyba serwis wspólny z rometem i ta informacja mnie przeraża ( zawiodłem się na serwisie rometa, i prawie kosztowało mnie to życie). I chyba to wszystko z większych skuterów chyba ze coś pominąłem. Pomoże ktoś w wyborze ??  Czy warto nowy kupić ?? Rynek wtórny jest pełny „niespodzianek” a specjalista niestety nie jestem. Z początku chciałem pcx-a ale po wizycie u yamahy poszedł w zapomnienie ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
47 minut temu, Łukasz S. napisał:

Niestety auto zostało w serwisie na dłużej. A moto sprzedałem i nie miałem jak podjechać ?  Przymierzam się do zakupu maxi 125, nowego z salonu, forza odpada ze względu na cenę, x-max jest na skraju budżetu i w dodatku przyciąga wyglądem, kymco ma chyba serwis wspólny z rometem i ta informacja mnie przeraża ( zawiodłem się na serwisie rometa, i prawie kosztowało mnie to życie). I chyba to wszystko z większych skuterów chyba ze coś pominąłem. Pomoże ktoś w wyborze ??  Czy warto nowy kupić ?? Rynek wtórny jest pełny „niespodzianek” a specjalista niestety nie jestem. Z początku chciałem pcx-a ale po wizycie u yamahy poszedł w zapomnienie ?

Jeśli szukasz 125 bez niespodzianek to kolega PINKI ma do sprzedania Forze z 09.2018, przebieg 5600 km. Stan salonowy.

Odnośnik do komentarza

Mozesz jeszcze zerknac na pcx i nmax'a. Co prawda maszyny wydaja sie bardziej na miasto niz dalekie wojaże, ale byc moze nie chcesz jechac nimi na Grenlandie. Bo jesli do Chorwacji to wiem ze Pcx sie da ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...