Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pytanie do sprzedajacych...


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Czytajac roznego rodzaju, internetowe ogloszenia o sprzedazy skuterow zastanawia mnie jeden fakt... wielu sprzedajacych nie podaje zadnej ceny w opisach. Skuter jest owszem opisany, ale o cenie ani mru- mru.

Czy panowie boicie sie, podac swoja cene? Czy jest to jakas strategia sprzedazy?

Albo moze lubicie miec w poscie trzy zapytania o cene?

Nie wiem...

Moim zdaniem jest troche smieszne ze w ogloszeniu o sprzedazy... NIE MA CENY :angry: . Bo co to za ogloszenie?

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle w takich wypadkach cena to kompromis między oczekiwaniami sprzedaj?cego a mozliwo?ciami kupuj?cego i często podlega negocjacjom, co prawda widziałem już ogłoszenia z wyraĽn? informacj?, że cena jest sztywna :angry:

A mój burgolot nadal do sprzedania... za 12 000.

Odnośnik do komentarza
Gość MirekBurgman

Moje ogłoszenie zawierało opis Burgmana i cenę ,sprzedałem skuter 11.01 05.S?dziłem,że styczeń to najtrudniejszy miesi?c do sprzedaży.Burgman 150 pojechał do Słupska. Powodzenia sprzedaj?cym. Mirek

Odnośnik do komentarza

No wlasnie!!!

Poszukuje squterka (w opcji Burgman 400)dla mojej polowy :D .Moze nawet bedzie nowy z salonu.Przegladam ogloszenia z ktorych nic nie wynika.Odnosze wrazenia ze sprzedajacy wstydza sie podac ceny.Wiec nie odpowiadam na takie oferty bo sa malo interesujace :angry: .Czekamy na posty z cenami...

Pozdrawiam

majon

Odnośnik do komentarza

Ja tam wale kawe na lawe(lub mowie bez owijania w gazete :D ) i nie wstydze sie podac sztywnej ceny :angry: . Jak znajdzie sie prawdziwy chetny, ktory bedzie zainteresowany tym przedzialem cenowym, to sie zglosi. A faktem ustawienia sztywnej ceny pozbywam sie wszystkich bajarzy, co chcieliby, ale... :D

Odnośnik do komentarza

Ciekawy socjologiczny temat.

Troszke z innej strony.

Czasami ogloszeniodawca jest zbyt wylewny. ogloszenie CZ-ki sprzed ok 2 lat ktore bardzo dobrze utkwilo mi w paieci. Cytuje dopisek - " Zawracacze du.y niech nie dzwonia". Bezposredni gosciu. To chyba cos dla tych ... "bajarzy". :angry:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...