Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypożyczenia skutera


Szagal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Ostatnio planuję zmienić skuter i zastanawiam się nad dwoma modelami. Chętnie bym sobie nimi pojeździł i zobaczył jak radzą sobie w mieście.

Pytanie czy znacie jakąś wypożyczalnie z motocyklami albo delera, który miałby te modele na jazdę testową.

Interesuje mnie PCX i Forza (najlepiej 300). Wiem że oba są w Warszawie na jazdę testową, ale nim tam pojadę chcę lokalnie czegoś poszukać.

A może któryś z Małopolan posiada PCX i byłby skłonny mi go wypożyczyć na dzień abym pojeździł po mieście. Oczywiście wszystko oficjalnie tj. spisujemy umowę użyczenia, kaucję i inne warunki "co by było gdyby". PCX obojętne której generacji, choć im młodszy tym lepszy :).

 

W ramach dzielenia się widzą, wiem że w Krakowie działa wypożyczalnia https://www.abacusbikes.pl i mają do wypożyczenia Yamaha Tricity - jeździłem i uznaję że nawet ok na miasto ?.

Odnośnik do komentarza

Forza 300 będzie dostępna do testów na najbliższej Burgmanii, no ale cały dzień to tam nie pojeździsz ?  chętnych będzie więcej.

Odnośnik do komentarza

Nie macie dilerów Hondy w Krakowie??  W Poznaniu bez problemu dostałem na testy Forze, a można było wybierać w wielu innych.

PS. jeśli szukasz skutera, a masz prawo jazdy (jeśli rozważasz 300 to masz) to polecam nie zastanawiać się nawet nad 125 tylko coś większego.

Sam kupiłem 125 w ubiegłym sezonie i już po miesiącu myślałem (i kupiłem) nad innym..

Odnośnik do komentarza

komuna no mamy, ale nie mają nic do jazdy :/.

Na stronie hondy faktycznie w Poznaniu, Szczecinie, Warszawie są te skutery dostępne.

Aktualnie posiadam SW-T i myślę o jakiejś małej pyrkawce do miasta, dlatego rozważam PCX 125. Obawiam się jednak że szybko mi się znudzi, dlatego chcę PCX'a wypożyczyć i pojeździć po Krakowie.

Forza 300 była by optymalna jednak jak to mówi pewna reklama "kasa musi się zgadzać" - Forza 300 nieco kosztuje

Póki co skupmy się czy macie jakieś informacje gdzie w Małopolsce można by sobie pojeździć PCX'em ?

Odnośnik do komentarza

Cześć...jak chcesz, to masz jeszcze alternatywę Kymco Xciting 400S nowy model, zaglądnij do nich w KR, może mają na jazdy testowe...

cena podobna jak Forza 300, ok 24 000żł nowy,  ale jak siądziesz i się przejedziesz to opad szczeny.....jak to przyspiesza...jak to hamuje...a zarazem nie duże i ładne...takie do miasta...

robi duuuże wrażenie....jak na tym ostatnio pojeździłem, to moja Majka 400 przy tym to niestety przepaść technologiczna.....aczkolwiek też ma swój urok....

 

Odnośnik do komentarza

W Krk nie było testowych. Cena faktycznie 24 równe za nowy. 

Szagal, jak chcesz się przymierzyć, przejechać to daj znać. Ja kupiłem s400i nie widzę problemów, żebyś spróbował co i jak. Zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Szagal pewnie już coś zakupił .... bo coś cicho się zrobiło....nie chwali się...i teraz cieszy się jazdą w ciszy i samotności ;-))....o co nie zawsze chodzi...

...a swoją drogą miło powitać na forum znajome i zwinne Kymco s400 z......... osiedla :-))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...