Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LOGO DLA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO


PawełJW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

received_412296779550517.thumb.png.d7b2530956f8dfe7ab796b7a910c0df9.png

Skoro utworzyła się nam fajna grupka maxi skuterowców z regionu świętokrzyskiego chyba nadszedł czas na własne LOGO. Aneta_80 stworzyła to oto cudo. Proszę was o wpisywanie pod postem tak jako akceptację lub nie jako nie akceptację lub ewentualną zmianę LOGO. Głosujemy do piątku. Jeśli będzie akceptacja loga to w Sandomierzu oficjalnie zostanie zatwierdzone.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
56 minut temu, Saper napisał:

Przepraszam, że się wcinam "między wódkę a zakąskę" - aleeeeee,  dla mnie BOMBA!!!

Saperku każdy głos jest tu istotny. Odznaczam 1 na tak. Dzięki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W 100% potwierdzam słowa Sapera - mi się podoba i pomimo że jestem z poza regionu jestem na TAK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dobra robota ?

Odnośnik do komentarza

Czy ten motyw  to nawiązanie do sabatu na Łysej Górze ?  Czyli czarujemy  - np. ostatnio na sztafecie  pogodę ?

Jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PawełJW napisał:

.... każdy głos jest tu istotny.

No to ja również jestem na TAK ?, i od razu zapisuje się na pierwszą limitowaną męską koszulkę z tym logo w rozmiarze L ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przypominają mi  czasy gdy w Świętokrzyskim była silna grupa maxi

Anetko ?

Odnośnik do komentarza

Super! - teraz to pozamiatane?? Jak pisał xtor - czarowanie Wam idzie b.dobrze?.

Czepił bym się jedynie obrysu granic województwa, bo jak czytam to już są chętni na Wasze koszulki a potem ..... - i ekspansja Świętokrzyskiego gotowa?! ( tak, tylko podpowiadam, cobyście granic nie musieli przemalowywać?)

PS. Pisałem ostatnio, że macie DAR??

Odnośnik do komentarza

A dla mnie te miotły to takie tam
Prędzej kojarzył bym z historią regionu czyli COP, Staszic, staropolski okręg przemysłowy
A nie jakieś zabobony
A w końcu żyje tu prawie 50 lat
:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Pomysł uważam za bardzo dobry, jest ściśle kojarzony z naszym regionem.

Ewentualnie pozostaje jeszcze do rozważenia scyzoryk w tle ? 

Odnośnik do komentarza

Z logo województwa świętokrzyskiego jest problem ogólny
Do tej pory władze regionu wszystkich opcji nie potrafiły wypracować porządnego nawiązującego do historii loga
Pomysł z babą Jagą i miotłą promowany przez PSL jest na żenująco niskim poziomie
A przecież to COP i wiele zabytków przemysłowych oraz geologicznych
To stąd szedł kamień na kolumnę Zygmunta to tu są jedne z pierwszych kopalni, dymarki, Opatów, Sandomierz i wiele innych miejsc
Niestety nikt ich nie potrafił do tej pory spopularyzować
Dlatego ciężko mówić o logo Burgmanii jak region nie wypracował żadnego logo




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

tomekmajestry, a czy szyb kopalniany to dobro Śląska i tylko to się ze Śląskiem wiąże? Historia jest bardzo bogata i można się spierać o szczegóły ale w Klubie jest pasja/hobby- jak myślę, apolityczne- i to nas łączy. Można się spierać czy Warszawska Syrenka ma mieć ogon na lewo czy na prawo ale można zapytać: co to Qwa jest Syrenka? Jest i będzie symbolem. Nie wykazujmy problemów – pokażmy rozwiązanie. ( tak, piszę siedząc jak Saper miedzy wódką a zakąską ?)

Odnośnik do komentarza

To tylko takie moje dywagacje nt logo

regionu świętokrzyskiego nie burgmanowego

:)

Szkoda że mimo dość bogatej historii regionu władze do tej pory nie potrafiły nic oprócz baby jagi

Natomiast burgmania świętokrzyska to co innego, tu nie musi być na poważnie

;)

Chociaż może by powiązać skutery z SHLką ?

A może z kadzielnią ?

A może po prostu z herbem Świętokrzyskiego ?

A może z piłką ręczną ? Bo chyba to najbardziej kojarzy się ostatnio z Kielcami w Polsce, ale nie wiadomo jak długo ...

Trudno coś na siłę wymyślać dla logo burgmanii jak nie mamy symbolu świętokrzyskiego

To jest problem, chociaż nie tylko nasz, bo np w Rzeszowem też mi się nic nie kojarzy

Trochę w tej Polsce jest jeszcze do zrobienia, szczególnie dla młodych z pomysłami

:)

 Ps

Zobaczcie jaki ładny herb mamy

https://images.app.goo.gl/HhsvDcx4T3oB4J8d6

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No więdz zrób projekt który będzie można potem przekształcić na haft lub folię, który można będzie użyć na czapce, koszulce a nie tylko na papierze do druku lub w formie zdjęcia. Za pierona nie wiem jak zrobić z burgmana SHL albo jak wkonponować go w Kadzielnie. Jak postawić obok dymarki lub jak wstawić kamień z kolumny. Nie pisz, zrób,pokaż nam, pomóż nam a nie walcz z nami, nie utrudniaj. Herb herbem ale jak to zrobić na dole, na górze.Dwie trzy osoby z grupy świętokrzyskiej coś tam potrafią zaprojektować, coś zrobiły ale wszystkiego też nie zrobią i tego się trzymamy, ich wiedzy o projektach i umiejętności żeby było taniej a równie dobrze. Wynająć grafika? Kto za to zapłaci. Zebrać kasę. Kiedy? Tworzymy na nowo grupę świętokrzyskom, każda rzecz jaką zrobimy wspólnie bardziej nas zintegruje. Za rok dwa za miesiąc można logo zmienić lub poprawić. Jest nam potrzebne teraz żeby iść za ciosem, umacniać grupę która dała z siebie wszysyko i pokazała pełną klasę na sztafecie. Zobacz wynik tabeli. 12 maszyn z samego świętokrzyskiego które nie istniało. Pomóż nam.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, tomekmajesty napisał:

Natomiast burgmania świętokrzyska to co innego, tu nie musi być na poważnie ?

to może scyzoryk (bez obrazy) ?  ,mnie się to z miotłą podoba (w pewnym sensie jestem związany z woj. świętokrzyskim bo mój tata pochodzi z Opatowa)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...