Skocz do zawartości
Forum Burgmania

moto weteran bazar


tomekmajesty

Rekomendowane odpowiedzi

w dniach 11-12-13 maja w łodzi odbędzie się coroczny moto weteran bazar, może spotkamy się tam grup? skuterow??

Odnośnik do komentarza
Tylko tam ciężko się zaparkować ,a i amatorów przygód i zbieraczy  różnej ma?ci nie brakuje. :angry:

No nie przesadzaj, ja tam nigdy nie miałam problemu z zaparkowaniem, gdyż w

podwórkach okoliczni mieszkańcy robi? "parkinkgi" i za niewielk? opłata mozna

spokojnie zostawic skuter nie martwi?c się o nic B)

Pozdrawiam -->>Asia Grupa Uć

Odnośnik do komentarza
gdyż w

podwórkach okoliczni mieszkańcy robi? "parkinkgi" i za niewielk? opłata (...)

:D

powiedz mi co takiego jest smiesznego w mojej wypowiedzi ?? :D

|mieję się z sytuacji, bo ona jest taka typowo łódzka (ludzka?). Nic osobistego Asiu.

Organizatorzy nie potrafi? zapewnić bezpiecznego parkingu i dostatecznej ilo?ci miejsc, to spryciarze zawsze co? wykombinuj?. :D

Chociaż może to ja jestem dziwny... bangin.gif

Odnośnik do komentarza

Co tu by ten tego Panie kolego??? :D Ludki z biedy musz? się zbieractwem się trudnić coby do następnego dnia starczyło. :D A tak to na motobajzlach s? graty do maxi?? !wchair

Odnośnik do komentarza
Co tu by ten tego Panie kolego??? :D Ludki z biedy musz? się zbieractwem się trudnić coby do następnego dnia starczyło. :D A tak to na motobajzlach s? graty do maxi?? !wchair

I o to chodzi. :D Czę?ć się zajmuje zbieractwem, pozostali przerabianiem ogródków na parkingi. I wszyscy s? zadowoleni. :D

Odnośnik do komentarza

ja na mwb przyjadę z dwoma kolesiami, a może trzema? więc staropolskim obyczjem zepniemy skutery razem linkami brytyjskimi oxford, ciężko trzy sprzety wzi??ć pod pachę, a jak nie to poszukamy dobrego miejsca przy pomocy kolegów a przedewszystkim kolezanek z miasta secesji (uwielbiam centrum łodzi-piekne)

Odnośnik do komentarza

Bylem tam chyba w 2003 lub '04. Zakupilem jakies ruskie radiostacje, kalmoty do parcha, anteny i inny badziew :) . Ogolnie fajny bazar :P .

Odnośnik do komentarza

No uważam, że koniecznie sie musimy spotkać. Ja juz sie wybieram na motobazar od tak dawna że w tym roku na pewno nie odpuszcze. Trzeba tylko jak juz bedzie bliżej ustalić jakie? szczegóły...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

no wreszcie na motobazarze pojawi? się wielkie grupy skuterowców, może zaatakujemy rockersów :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...