Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cuś pędzi do Jędrzejowa 12.05.2019


arturo-bb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jak już wiadomo Cuś wyląduje w BB 11.05.2019.

Nie zagości na Podbeskidziu dłużej bo już następnego dnia tj. w Niedzielę 12.05 startuje w odwiedziny do przyjaciół ze Świętokrzyskiego.

W związku z tym zapraszam wszystkich chętnych na wspólny przejazd w eskorcie.

Start o 9,00 z BB jak zawsze ze stacji Lotos ( i tu zapraszam osoby mające najbliżej ) ok 10,00  będziemy na McDonald Roździeńskiego

Tu mam nadzieję spotkać się z chętnymi ze Śląska ( i wstępnie zadeklarowały się osoby z Małopolski )

Po szybkiej kawie lecimy na Zamek w Ogrodzieńcu spotkać się PawłemJW i on ze swoją grupą poprowadzi nas trasą lokalno - wycieczkową aż pod Zamek w Chęcinach.

W nieodległej fajnej knajpce będzie oficjalne przekazanie Cusia pod opiekę scyzoryków ? . Będzie też czas na jakiś posiłek , plotki  ,śmiechy itp.

Zapraszam do wspólnego przejazdu.

Odnośnik do komentarza

Arturro! Będę się starał być z Tobą/Wami na tym wyjeździe ( starał bo pogoda to jedno ale córrra ma urodziny i muszę/chcę z nią być w tym dniu na imprezie z rodzinkom ( żonko! wiem, nie jestem gościem!?)  Mam "Nadzieję" ( coś o Tej matce słyszałem?), że uda mi się dokulać z Wami do obiadu.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, arturo-bb napisał:

W związku z tym zapraszam wszystkich chętnych na wspólny przejazd w eskorcie.

Mówisz i masz ?  będę czekał w Katowicach na Ciebie i Cusia ?

Odnośnik do komentarza

"Mówisz i masz" Ja w poniedziałek zmieniam oponki więc do niedzieli 12-tego będą już dotarte na trasę z Cuśkiem do Jędrzejów! Też będę czekał Artur na Mc w Katowicach! Pozdrawiam! Olo

Czeski błąd do - Jędrzejowa! 

Odnośnik do komentarza

Artur chyba nie zdążę do niedzieli "dotrzeć" nowych oponek i niestety Wam nie potowarzyszę! Cały czas leje! ? Olo

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A co tu docierać ? Siadasz i jazda . Dotrą się  w trasie. Przecież to nie są zawody ani wyścigi. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, arturo-bb napisał:

A co tu docierać ? Siadasz i jazda . Dotrą się  w trasie. Przecież to nie są zawody ani wyścigi. 

Arturo dobrze prawi - wolniej dalej zajedziesz?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 minut temu, oloburg1 napisał:

p.s.Artur i wolna jazda :D, :D, ?

To pomówienia jakieś ?

A tak serio to skoro na trasie mam średnią spalania np 4,2l/100km to prędkości są raczej duże czy małe ? ( a takie mam zazwyczaj )

Odpowiedź : aby utrzymać takie spalanie nie przekraczam 100km/godz.

Odnośnik do komentarza

Wiem od Ciebie, że spalanie 7l/100km nie jest Ci obce!;)... Może się dokulam, bo coś się przejaśnia i będę dziś "palił gumy"! ;D

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, oloburg1 napisał:

Wiem od Ciebie, że spalanie 7l/100km nie jest Ci obce!;)... Może się dokulam, bo coś się przejaśnia i będę dziś "palił gumy"! ;D

Przyjedź do mnie pod nowy pas S1 - zbierają nadkład. Możesz nawet zrobić sobie inny kształt bieżnika ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Życzę Wam przyczepności. 

Ja o 11.00 ruszam  z K-ce Elektrowozownia i prowadzimy grupę zmoto-cyklowanych kolejarzy śląskich w stronę Raciborza i Rud.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ja patrząc na pogodę za oknem zazdraszczam Wam przejazdu z Cusiem ... udanego przekazywania ? pozdrawiam uczestników i Cusiowego Ojca Antona ? 

Odnośnik do komentarza

Ja już w domu, było super szkoda że nie mogłem dłużej. Anton dziękuję za gościnę, a wszystkim pozostałym za wspólne kulanie, do następnego ;)3aad5ecc2218b8d7f5ec99cb80e6fa97.jpg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Yarorot ty to jesteś Spidi Gonzales

Już wróciłeś a  My jeszcze do Jędrzejowa nie wyjechaliśmy ? Bo start dopiero za 15 godzin.

Odnośnik do komentarza

Jak śpiewa Oberschlesien jo jada durch ?

Wrażenia z Cuśtrasse jak się wyjeżdżę na dziś?. Gonię póki jeszcze nie pada?️

2019_05.11_bunkr.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale masz zajefajną piwniczkę ? 

Chętnie bym obejrzał 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, arturo-bb napisał:

Ale masz zajefajną piwniczkę ? 

Chętnie bym obejrzał 

Nie wiem czemu ?, ale też jestem bardzo zainteresowany obejrzeniem tej "piwniczki".

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, arturo-bb napisał:

Ale masz zajefajną piwniczkę ? 

Chętnie bym obejrzał 

Wpadaj!! Jak się budowałem to goście od gazu mówili, że najpierw buduje się dom a potem altankę?. A tak do tematu - dzięki za brak zje..a za wpis w tym wątku - śpieszyłem się ( znasz mnie już - ja zawsze mam wytłumaczenie ☺️)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...