Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zimowy Zlot Twardzieli II


Ravenka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jako że styczeń już się zacz?ł, a zgodnie ze wstępnymi ustaleniami dla tych co byli i co nie byli wszem i wobec ogłaszam, że czas my?leć o wyprawie styczniowej, by co poniektórzy nie nawalili :rolleyes:

Wstępnie proponujemy termin nie podlegajacy żadnym negocjacjom: 29 - 30 stycznia.

Ostatni weekend nowego miesi?ca trzeba uczcić we wspaniałym gronie. Konferencja klubu Burgmanii będzie poł?czona z oczyszczaniem dusz w nieskażonym srodowisku.

Tego co było nie da sie powtórzyć, ale możemy to zrobić jeszcze raz - zgodnie z hasłem Ultrasa z opisu wcze?niejszego zlotu.

Więc kto chętny?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Skoro mamy już termin to pozostaje tylko wybrać miejsce, nie musi być to czy?ciec, bo to chyba daleko. :P

Mam nadzieje, że frekwencja jedno?ladów będzie wyższa niż ostatnio. :rolleyes:

Chociaż nie istniej? jeszcze jednoznaczne prognozy pogody na tak odległy termin to ja zgłaszam swoj? obecno?ć i o ile drogi nie będ? „karmelkowe” :D to polecę burgolotem.

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzzz :P

Stoję przed bardzo trudn? decyzj?.

Pojechać czy nie pojechać?

Bardzo bym chciał być uczestnikiem II Zlotu Twardzieli ale jak Wam wiadomo u mnie krucho z prac?.

Na dzień dzisiejszy nie mogę zadeklarować uczestnictwa w tym wyjeĽdzie. Czas i żona wyja?ni moje w?tpliwo?ci :rolleyes:

Pozdrawiam wszystkich

Bzzzzzzzzz

Odnośnik do komentarza

Wyjazd skuterowy bez skuterów?

Od połowy stycznia ?nieg - raczej nie widzę tego inaczej niż karmelkowo :rolleyes:

Może przesuniemy to jako? bliżej wiosny?

Ciężko u mnie z wolnym czasem więc w tym terminie nie jadę.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A nie mowilem ze koniec lutego to lepszy termin, choc jaki by nie byl to jade, nie wiem czy skuterem, pogoda jest kaprysna, ale jako plecaczek w aucie ok zawsze i wszedzie tylko czy to jeszcze jest wtedy zlot skuterowy ? Tak czy inaczej, Komar ma moje rozgrzeszenie bo jakos go dobrze rozumiem jak to jest nie miec kasy na drobne przyjemnosci. Ja to przerabialem podczas I-szego wlasnie zlotu zimowego, niestety :rolleyes: Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza

Skuterem, czy nie skuterem ? daleko, czy blisko ?

- to chyba nie ma znaczenia :D Termin dla mnie jest OK, więc je?li drogi zrobi? się karmelkowe :rolleyes: dla wszystkich Tych co nie zdecyduj? się na skuter - oferuje w autku trzy (w porywach do czterech) wolne miejsca.

Ewentualne zgłoszenia przyjmuje tylko osobi?cie :P

Odnośnik do komentarza

hej

Teoria "uda" mówi, że raz się uda innym razem 2 uda. Więc bez udawania itp. zostawiania samochodow po rowach okolic Szczytna oznajmię, że powinienem, zgodnie z w/w teori? stawić się w wyznaczonym miejscu spotkania o zadanej porze.

i już.

Odnośnik do komentarza

Witam :rolleyes:

Po dzisiejszym spotkaniu czwartkowym, gdzie wstępnie omawiali?my lokalizacje II Zlotu ( Konferencja Klubu Burgmanii ) poszperałam troszke w netku :P .

Brałam pod uwagę - życzenia uczestników :

- blisko Warszawy

- aby nie było zbyt wiele osób postronnych

- fajne miejsce do całonocnych działań integracyjnych

- możliwo?ć zjedzenia czego?

Znalazłam miłe miejsce AGROBOBRY :P (sama nazwa mnie powaliła)

Okolice Różana koło wsi Chełsty ( 95 km od W-wy) , góralski domek

HASŁO ze strony też jest zachęcaj?ce ,,Rybki, grzybki ... lub co kto chce :P ''

Proponuje aby?cie sami zobaczyli i wypowiedzieli się na temat tej propozycji B)

http://www.agrobobry.republika.pl/

Dzisiaj rozmawiałam z Hubertem i mam dokładniejsze informacje dotycz?ce mojej propozycji :

1. Wszystkich miejsc noclegowych - 17

2. Cena za jedn? noc - 35 złotych , za 2 noce po 30 złotych

3. W domku jest ciepło :D - Mariusz nie zmarzniesz

4. Obiad z 2 dań 15 złotych

5. Kolacja i ?niadanie po 7,50 , ewentualnie ciepła kolacja po 10 złotych

6. Kominka nie ma :D

7. W Holu tam gdzie jest na zdjeciach barek, spokojnie możemy się wszyscy zmie?cić

Dla zainteresowanych loklizacja :

http://www.pilot.pl/index.php3?z_city_id=111109〈=pl

ps. U s?siadów s? strusie :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Witam :P

Po dzisiejszym spotkaniu czwartkowym, gdzie wstępnie omawiali?my lokalizacje II Zlotu ( Konferencja Klubu Burgmanii ) ....

Traktujmy to wstępnie, gdyż nie dzwoniłam tam i nic więcej na dzień dzisiejszy niż wiadomo?ci ze strony www nie mogę powiedzieć

Jak dla mnie wygl?da to miło...

Ja ze swojej strony mam jedno... no może dwa wymagania...

- Kominek

- Ciepło w pokojach

Same procenty grzej? do pewnego momentu :D ale nad ranem nie fajnie jest i?ć pod prysznic w zimnej łazience :rolleyes:

Reszta jest OK :D

Odnośnik do komentarza

Witam,pod naciskiem szefa Burgmani i jego zarz?du że mało pisze na forum to dzi? co? skrobne.Termin drugiego zlotu twardzieli mi pasuje,ale skuterem raczej nie pojadę,na defekt pompy wody i pogody,jeżeli kto? będzie miał w swoim samochodziku jedno wolne miejsce chętnie się zabiorę. <Pozdrawiam KRIS

Odnośnik do komentarza

to ze mnie nie ma to niestety nie jest bł?d ... załuje, ale nie dam rady sie zjawic, sesja egzaminacyjna uniwerku akurat tak jest ustawiona, ze tydzien ktory jest bezposrednio po spotkaniu jest mocno obłożony egzaminami/zaliczeniami itd ...

sorki ;)

Odnośnik do komentarza
Bzzzzzz!

Witajcie. Chyba jest małe przeoczenie. Nie widzę na li?cie Ultrasa i Dee Jay'a. Trzeba to szybko naprawić

Pozdrawiam Bzzzzzz.

Niestety w tym terminie nie mogę, poza tym raczej nie uważam, że zloty skuterowe powinny się odbywać samochodami, a ma być ?nieżnie i karmelkowo.

Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawili a zdjęcia i relacja pojawi? się na burgmanii.

pozdro!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My?lę, że od wtorku trzeba będzie zamkn?ć listę i zarezerwować miejsca. Je?li jeszcze kto? sie waha to lepiej podj?ć jedn? słuszn? decyzję i pojechać. :cowboy:

Odnośnik do komentarza

Panie - Panowie,

Jutro jest wtorek ( tak mi się wydaje ) więc zgodnie z wcze?niejsz? informacj? RAVENKI wypada chyba zarezerwować miejsce na nasze wspaniałe zimowe spotkanie.

Nie było innych propozycji niż Agrobobry - ani jaki? wybitnych protestów , więc uznaje, że to miejsce zostało zaakceptowane. Pozwolę sobie jutro zadzwonić do Huberta i zrobić rezerwacje na 9 osób, zgodnie z poniższym zestawieniem :

Kris

MariuszBurgi

Ermi

Dacja

Artix

Komar

Lamus

Ravenka

x-bowman

Je?li koto? jest jeszcze zainteresowany to prosze o kontakt do godziny 12-tej jutro ;) na forum lub tel - je?li dam rade odebrać :cowboy: - w razie czego polecam aut.sekretarke ;)

Sprawy typowo organizacyjne tzn. transport, napoje i inne omówimy w czwartek w R66

Odnośnik do komentarza

Hejka

Rezerwacja w Agrobobrach zrobiona , 9 osób <_<))) - przyjazd w sobotę, wyjazd w niedzielę.

Wła?ciciele domu ciesz? się na nasz przyjazd. Jutro wieczorem dostanę menu obiadu, kolacji i ?niadania do naszej akceptacji. Pozostałe drobiazgi dogramy w czwartek

CMOKI :angry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...