Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kielce


tomekmajesty

Rekomendowane odpowiedzi

super, na pewno na IX wieków bedę się rozgladał, mój na codzien bedzie stał pod biurem na al.solidarno?ci, tzw exbud, raczej w lato nawet jak jest mały deszczyk jeżdżę i zapraszam do ogródka exbudu :lol: na kawkę

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
super, na pewno na IX wieków bedę się rozgladał, mój na codzien bedzie stał pod biurem na al.solidarno?ci, tzw exbud, raczej w lato nawet jak jest mały deszczyk jeżdżę i zapraszam do ogródka exbudu :lol: na kawkę

brzmi jak propozycja więc się zobaczymy jak tylko aura nam na to pozwoli :lol:

Odnośnik do komentarza
posiadanie w owym czasie motoroweru, konkretnie supermoto, co jak łatwo sie domy?lić nie było by mile widziane na "zlocie skuterów".

JAko? tak jest, że w tym gronie bardziej liczy się czowiek, a maszyn jest dodatkiem do niego. Na Rajdzie |więtokrzyski było kilka biegowców (w tym i ja) i jakos nikt nie marudził.

Jednego czego sie boje na takich rajdach/zlotach czy zostanę zaakceptowany maj?c 16/17 lat smile.gifsmile.gifsmile.gif.

To zależy, czy "znajdziesz się" w?ród nas. Nie wszyscy tu s? po 40-tce. Powiem więcej.... my-struchy jeste?my chyba w mniejszo?ci (do?ć licznej, ale jednak)

Pozdrówka i do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jednego czego sie boje na takich rajdach/zlotach czy zostanę zaakceptowany maj?c 16/17 lat smile.gifsmile.gifsmile.gif.

To zależy, czy "znajdziesz się" w?ród nas. Nie wszyscy tu s? po 40-tce. Powiem więcej.... my-struchy jeste?my chyba w mniejszo?ci (do?ć licznej, ale jednak)

Pozdrówka i do zobaczenia na trasie

Kuba ma rację. To czy na zlotach będziesz 'pasował' to zależy tylko i wył?cznie od Twojej osoby.

Kuba, teoretycznie masz racje, ale tak czy siak większo?ć forumowiczów mimo wszystko reprezentuje rzędy wiekowe 28<...

Ja mówi?c szczerze w Towarzystwie forumowym wcale nie zwracam uwagi na wiek...

|WIETNIE dogaduje się z Tob?, RobB'em, Qwakim, Worlanem, czy z każdym innym forumowiczem, niezależnie od wieku...

Nie ukrywam jednak, że w Moim osobistym przypadku zauważam, że STO razy lepiej rozmawia Mi się z Wami, niż z rówie?nikami, lub młodszymi "ziomkami"...

Więc wiek wcale nie oznacza "kręgu" w którym dana osoba musi się obracać...

Zapraszam na Rajd w Kielcach... Na wszelkich spotkaniach tego typu licz? się LUDZIE i ich pasja... A nie to CZYm się poruszaj?...

Hehe bo jakby tak było, to nikt by nie gadał np. z Bigiem, który do Lublina przyjechał Hond? Lead100 !OK !holiday , tożto był 'skuterek' więc poco z takim gadać? !OKK !OK .

Majon rozkręcił pięknie spotkania w Kielcach i teraz jest o Nich gło?no tak jak o innych, starszych tradycjami...

Pozdrówki, Kuba :lol: vel.Wypłosz !OK

Odnośnik do komentarza
Kuba, teoretycznie masz racje, ale tak czy siak większo?ć forumowiczów mimo wszystko reprezentuje rzędy wiekowe 28<...

Ja mówi?c szczerze w Towarzystwie forumowym wcale nie zwracam uwagi na wiek... 

Uważam, że większo?ć forumowiczów nie jest powyżej 28 lat

chyba że podzielimy klub na forumowiczów i forumowiczki !holiday wtedy się zgodzę !OK

A po drugie jakie to ma znaczenie jeżeli wszystkich ł?czy wspólna pasja...

Pozdrawiam

Asia->> Grupa Uć

Odnośnik do komentarza

Nie ukrywam jednak, że w Moim osobistym przypadku zauważam, że STO razy lepiej rozmawia Mi się z Wami, niż z rówie?nikami, lub młodszymi "ziomkami"...

W moim przypadku jest dokładnie tak jak i z Tob? ... ?wietnie rozmawia mi sie z osobami "starszymi ode mnie rang? i do?wiadczeniami", niż z rówie?nikami (przez których często przemawia szpan i chęć wywyższenia się), może to dlatego, że jak na swój wiek mam zbyt poważne podej?cie do życia, ale cóż tak już jest. Teraz zauważyłem, że wygłupiłem sie troche z tym "wiekiem" ... ale cóż ... nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ... rozja?niło mi to na tyle moj? sytuację, że mogę Wam obiecać, że którego? pięknego, słonecznego dnia poznacie człowiekia ukrywaj?cego się na tym forum pod nickiem "elysek".

Pozdrawiam

MarcinS

Odnośnik do komentarza
Forumowiczki nie maj? jeszcze 18-tu latek, to prawie jak dzieci,co..........by tu jeszcze???    !OKK

... i jeszcze to że możesz mi tylko zazdro?cić !OK

Asia! S? również powyżej 28!!

czytaj uważnie napisałam, że s? ale s?dze iż nie stanowi? wiekszo?ci

tak czy inaczej pozrawiam panów !holiday

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
Forumowiczki nie maj? jeszcze 18-tu latek, to prawie jak dzieci,co..........by tu jeszcze???    !OK

... i jeszcze to że możesz mi tylko zazdro?cić !OK

Asia! S? również powyżej 28!!

czytaj uważnie napisałam, że s? ale s?dze iż nie stanowi? wiekszo?ci

tak czy inaczej pozrawiam panów !holiday

ach dzięki moja droga za pozdrówki !OKK

hmmm wiek niema najmniejszego znaczenia

Odnośnik do komentarza

UWAGA, mamy lokal na spotkania co tygodniowe, albo i częstsze!

Dealer Kymco i Piaggio z Warszawskiej chce zorganizować - parking, stoły, krzesła, grill, wc. Można u niego spotykać się i smażyć kiełbaskę oraz spożywać napoje (artykuły swoje). Ponadto 2 maja chce obdarować uczestników rajdu czapeczkami i smyczkami. Ale pamietajcie, że będ? 2 grupy maxi i mini.

pozdrowienia tt

Odnośnik do komentarza
UWAGA, mamy lokal na spotkania co tygodniowe, albo i częstsze!

Dealer Kymco i Piaggio z Warszawskiej chce zorganizować - parking, stoły, krzesła, grill, wc. Można u niego spotykać się i smażyć kiełbaskę oraz spożywać napoje (artykuły swoje). Ponadto 2 maja chce obdarować uczestników rajdu czapeczkami i smyczkami. Ale pamietajcie, że będ? 2 grupy maxi i mini.

pozdrowienia tt

bardzo cieszy taka inicjatywatylko ale...2 maja???kazdy normalny jednosladowiec wyjedzie ze wsi tylko pozostana pantofle to po pierwsze po drogie moze wiecej info...a po trzecie zyczymy sobie normalnego wjazdu na posesje i tu przestrzegam

UWAGA NA ZJAZD Z ASFALTU Z WIEKSZA PREDKASCIA POBOCZE ZAPADNIETE WYSYPANY ZWIR Ci co maja wyobraznie wiedza...cos trzeba z tym zrobic!!!!

Odnośnik do komentarza

moi drodzy skuteromaniacy, pisz?c o podziale miałem na mysly nie podział przy stole (jak w kryminale) ale gdybysmy np. chcieli razem wyskoczy to zawsze mozna stworzy dwie grupy, lecz można także jecha wspólnie, to jest zawsze do uzgodnienia. osobi?cie nie dyskryminuje nikogo, dla mnie niewazne jest kto jak? prędko? oso?ga, lecz chodzi o to, czy jej różnice pozwalaj? nam na wspólne podróże. jeżeli kto? jest cierpliwy to super. Np. ja na 500 jadę razem na moto bazar do łodzi w maju z kolega na b&w 50, jeżeli kto? chce się przył?czyc-zapraszam

reasumuj?c na opisanym miejscu wszyscy sa b.mile widziani, a trochę żwiru przed wjazdem, no cóż trening

Odnośnik do komentarza

Koledzy padła propozycja spotkania 12-04-2007 w Kielcachw w cukierni na Staszica. Mysle ze bedzie to dobra okazja do tego by pomysleć i wybrac miejsce kolejnego spotkania. Ze swojej strony moge zaproponować spotkanie w Pińczowie. Jest fajna knajpka która czynna jest tylko w okresie letnim własnie Jest zlokalizowana w fajnym miejscu nad miejscowym zalewem w Pińczowie jest obok duzy parking gdzie mozna spokojnie zaparkować rumaki.

Ale tak jak wspomniałem mysle ze 12-go kwietnia wypracujemy jakie? konkrety.

Wiec do zobaczenia w Kielcach.

Odnośnik do komentarza

pińczów super miejsce, chętnie przyjadę i powalcuje po okolicy, tak ogólnie to mieszkam i tak na wiosce pod kielcami w kierunku na pińczów, wioska nazywa się osiedle Echo Investment w Bilczy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...