Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co w weekend majowy ???


Gość Mutek

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy coolow? propozycję dla rz?dnych piknych widoków, a i jazdy :( będzie niemało. Co by się zbytnio nie rozpisywać ode?lę wszystkich zainteresowanych weekendem majowym w Ardszpachu i Teplicach w Czechach (a wła?ciwie to niemalże tuż za granic? naszo-czesk?) na stronki ukazuj?ce i opisuj?ce tamtejsze uroki krajobrazu :

http://www.adamski.pl/foto/galeria/podroze...eplickie-skaly/

a jakby kogo? temat wci?gn?ł to niechaj se looknie na stronkę kwaterunku: http://www.adr-monika.cz/indexPL.htm

Rezerwacja Kefirowo-Mutkowa poczyniona została od 29.04.2007-02.05.2007. Cena za dobę to 1500 CZK, tj. w przybliżeniu 230 PLN za chatkę (a w niej 8 miejsc, a wła?ciwie to jeszcze 4, bo my już zaklepalim) - ale takowych chatek w okolicy jest sporo, więc i ilo?ć luda dowolna. Dalszych szczególnych planów nie mamy, ale zważywszy obfito?ć okolicy napewno nudzić się nie będziemy.

Kto może i chce niech polooka a i może się zainteresuje, a i może się jako? tamoj spotkamy :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Po wczorajszych ?linotokach Kefira na temat wyjazdu wstępnie się pisze :)

Nie wiem jak będzie z wolnym czasem bo to blisko zlotu *Burgmania 2007* ale chęci s? :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No ja tez juz z Kefirem gadalem i sam sie slinie na ten wyjazd, zobaczymy tylko jak bedzie u mnie z czasem, bo niestety checi to w moim przypadku za malo.

Odnośnik do komentarza

Też planuję tam jechać ale w innym czasie bo w wekend majowy jadę z M@rkizem a tak wogóle to polecam bo byłem tam z dzieciakami na zielonej szkole i było super :) . Szkoda że nie organizujecie tego wyjazdu w innym terminie bo na pewno bym pojechał. :(

Odnośnik do komentarza

Nie sadziłam ,ze zalogowanie to jaki? problem????? :D

A dla Ciebie chyba nieee.. :D,bo juz sie zalogowałe? :D ,więc dla innych to też nie powinno być czym? wyj?tkowym ;) w końcu cały proces trwa kilka minut :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie jest to problem oczywiscie, ale po co dawac link ktorego nie mozna przeczytac.

Nie robmy jednak off topic, bo ten watek jest poswiecony zupelnie czemus innemu. Wracajmy do tematu watku.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Madziu, pięknie tam gdzie jedziecie. Szkoda,że przez te pioruńskie zawały, byepassy serca i rozrusznik nie moge być z Wami, choć czasu mam aż w nadmiarze.

Jak ja wam zazdroszczę!! :D:D

Odnośnik do komentarza

Przymusowemu logowaniu mowimy stanowczo nie :D . To prawie tak jak ze spamem, wciska sie to wszedzie :D .

A co do wyjazdu :D , Kefir tak sie rozmarzyl, ze bede sie ostro zastanawial :D ...

Odnośnik do komentarza

No ja też wczoraj w nocy zoststałam przez Kefira chyba przekonana aby na troche wyskoczyć i pokołować na dwóch kołach... :D

Napewno nie 8 dni.. ale co? musi mi się udać wygospodarować ...

Je?li inne przeciwno?ci losu nie stan? mi na drodzę .. będe ,,jak zawsze z Wami''

Odnośnik do komentarza

My też po opowiadaniach Kefira dostali?my ?linotoku :D i jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to jedziemy. ;)

Co do ilo?ci dni to nie jeste?my w stanie na chwilę obecn? dokładniej się okre?lić.

Pozdrawiam,

Kasia

Odnośnik do komentarza
Witam.

Madziu, pięknie tam gdzie jedziecie. Szkoda,że przez te pioruńskie zawały, byepassy serca i rozrusznik nie moge być z Wami, choć czasu mam aż w nadmiarze.

Jak ja wam zazdroszczę!!  :lol:  :lol:

Wiesz co jeden z naszych kolegów przeszedł to samo a jednak jedzie bo takiej wyprawy nie moze przepu?cic :lol:

"Przymusowemu logowaniu mowimy stanowczo nie"

Powiem krótko ...LENIWCE :lol:

A tam gdzie jedizecie ,byli?my w zeszłym roku tutaj znajdzecie fotki

http://www.skuter.org/galeria/thumbnails.php?album=70

Odnośnik do komentarza
Co sie z tym Kefirem dzieje na zime nie zapadł w sen, zamiast do lasu na 3 kółkach jedzie zagranica, dziwne  : !holiday

Nic się nie dzieje, jedzie na 3 kółkach za granicę !OK - tam też gdzie? będzie las - tyle, że zagraniczny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...