Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie Wiosenne


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witajcie

Czy ktoś z Was jedzie na VI Wiosenne Spotkanie w Miętnem ?

Dobrze by było jechać w kupie.

Odnośnik do komentarza

Jaki tu spokój ....  nic się nie dzieje .... a  taki piękny region mamy  jest gdzie polatać , jest co zobaczyć ?   Panowie i Panie  zbierzmy się do kupy i zróbmy coś 

Odnośnik do komentarza

Noo, w wolnym czasie mogę gdzieś podskoczyć ? oczywiście zależy też od czasu, mam tez dziwne zmiany w pracy, ale jakby przypasowało to można się gdzieś styknąć, chyba że u mnie ( wycieczka do KORSZ jakby ktoś chciał ) i na ogrodzie zrobić GRILLA kiedy ? 

Odnośnik do komentarza

Nie mam moto, ale mogę autem dojechać,  moglibyśmy,  jakieś spotkanko zorganizować,  maki za tydzień gdzieś się wybiera na 5 dni , jak wróci na pewno coś wymyśli... ?

Odnośnik do komentarza

Dziś  zrobiłem ósemkę po Warmi i mazurach  taki mały spontan po obiedzie a  do tego  pogoda  bajka he he ,  trzeba w grupie polatać może coś ktoś zaproponuje 

Olsztyn > Olsztynek  > Biesal  > Łukta > Dobre Miasto >Orneta > Lelkowo > Górowo Iławeckie > Lidzbark Warmiński >Dobre Miasto> Olsztyn = 265 km stan nawierzchni bardzo dobry  miłe zaskoczenie .

Tankowałem dziś w Ornecie ? szkoda że się nie zgadaliśmy wcześniej .

 

 

Zrzut ekranu 2020-05-27 o 22.03.36.jpg

20200527_190827.jpg

Odnośnik do komentarza

Też dzisiaj byłem w Olsztynku ? Pogoda rewelacyjna, trzy kolory przważały: błękit nieba, wszechobecna zieleń i żółty rzepak ?

 

2BF0CDD8-D841-4C7C-BD99-EE81D609939D.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie 

Po długim  okresie milczenia. Mam propozycję spotkania w lipcu, w Ełku na 1lub 2noce  w fajnym miejscu. 

http://mrozy.com.pl/

Jeśli  bylibyście zainteresowani to dowiem się  co  i jak tzn. Cena i dam znać. A objazdowe zrobimy wedlug waszych propozycji. 

Pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeżeli chodzi o spotkanie w lipcu, to na razie nie mogę nic planować z uwagi na przylot gości, który się przesuwa. Proponuję natomiast spotkanie w Olsztynie we wtorek lub czwartek {przyszły tydzień) ok godz. 18 na jakimś parkingu. Zobaczmy ilu nas jest, poznajmy się a potem może jakaś kawka. Kolejna propozycja to spotkanie 1 dno dniowe np w Mrągowie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Odzew trochę słaby, ale możemy spróbować. Proponuję wtorek, tj. 30.06.2020.  godz. 18.30 parking np przy AUCHAN. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...