Skocz do zawartości
Forum Burgmania

JZWWZJ -skuter Filipa


ZYBEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dziś miał miejsce wyjątkowy dzień...

Dzień, w którym mieliśmy okazję uchylić rąbka tajemnicy.. co oznacza skrót JZWWZJ na naszych klubowych koszulkach?!

Otóż : Jeden za wszystkich wszyscy za jednego! Od dziś nie będzie to tajemnicą.

Co to za okazja zapytacie..

   Historia zaczyna się tak jakich wiele ale za to kończy happy end'em.

Nasz klubowy kolega niedawno zaliczył pierwszy ślizg... Na początku sezonu to dla każdego motocyklisty najgorszy scenariusz.. Jego skuter trafił w ręce Szymona, który zaoferał pomoc w zorganizowaniu naprawy. Krótka narada klubowa w tajemnicy przed właścicielem sprzętu, Filipem, po której jednogłośnie uznaliśmy : pomożemy.

Każdy dołożył swoją cegiełkę czy to finansową czy materialną.. w efekcie całość naprawy została pokryta z funduszy klubowych. Ale to nie wszystko... Żeby nasz kolega Filip, szybko zapomniał o nieprzyjemnym zdarzeniu, jego sprzęt został poddany kompleksowej metamorfozie!

     I tak z cichociemnej Yamahy Xmax, przeistoczył się w maxi skuter, za którym jak sam właściciel nam zakomunikował, wszyscy się oglądają!

      Filip, w życiu każdego motocyklisty przychodzi czas na taką nieprzyjemną historię...

Dzielimy się na tych którzy już mieli szlifa i tych którzy go dopiero będą mieli,  życzymy Ci żeby to było pierwsze i ostatnie takie wydarzenie!  

    Szerokości i radości z nowej maszyny - tak chyba można powiedzieć z całą radością jaka towarzyszyła nam wszystkim przy przekazaniu sprzętu w Twoje ręce!

 

 

Odnośnik do komentarza

Naprawdę brak mi słów, wiem że dziękowałem już kilka razy ale jeszcze raz chce podziękować wszystkim i każdemu z osobna za pracę którą wlozyliscie w mój skuter. JEST MEGA!!! 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grupo Globtroter Wielkopolska - JESTEŚCIE WIELCY !!! 

Podnieśliście się niczym feniks z popiołów i staliście się wzorem do naśladowania dla całej Burgmanii. 

Jestem pod mega wielkim wrażeniem Waszych wzajemnych relacji, poczynań, działań i zachowań. BRAWO WY !!!

Odnośnik do komentarza
Dnia 6.04.2019 o 22:28, ZYBEX napisał:

Dziś miał miejsce wyjątkowy dzień...

 

 

Szacun dla całej Grupy, jesteście wyjątkowymi kolegami, przyjaciółmi których łączy wspólna pasja i chęć niesienia bezinteresownej pomocy. Brawo Wy ??

Kolejna historia z happy endem przy której kręci się łezka, kiedy to "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" 

Filip życzę szerokości, przyczepności, zadowolenia z pięknego :scooter: i gratuluję wspaniałych przyjaciół ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Piękna aktywność z super efektem końcowym. Brawo dla każdego kto brał udział w tej akcji.

Filipowi życzę szerokich i zawsze przyczepnych asfaltów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...