Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XV Zlot Burgmania 2019 - rezerwacja miejsc noclegowych.


Arecki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arecki

    28

  • SzymonSeptic

    8

  • Jano 67

    6

  • Marek Leśniak

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

Czy ja mogę prosić o zakwaterowanie w domku jak najbliżej grupy Łódzkiej.

Grupa Łódzka jest w domku numer 8 może wolny jest domek numer 9.

Oczywiście w Marysieńce.

4 minuty temu, Marzena napisał:

Czy ja mogę prosić o zakwaterowanie w domku jak najbliżej grupy Łódzkiej.

Grupa Łódzka jest w domku numer 8 może wolny jest domek numer 9.

Oczywiście w Marysieńce.

Numer na liście 231,232.

 

Odnośnik do komentarza

 Panie Arecki  !  Czy mój przelew został zaksiegowany  ? Jeżeli tak to proszę o dopisanie do domku nr 20 Jano 67 nr. 79 i Dorcia 11 nr 80.

Odnośnik do komentarza

233 Bożenka i 234 zicoo62op w miarę możliwości w domku dwupokojowym osobny pokoik w domku 2 lub 23 lub 28. Poproszę.Bardzo.



Wysłane z mojego Lenovo YT3-850L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Jano 67 napisał:

 Panie Arecki  !  Czy mój przelew został zaksiegowany  ? ....

Panie Jano !!! Masz Pan pretensje do niewłaściwej osoby !!!

Sprawdź sobie w wątku głównym KLIK, czy przelew został zaksięgowany, (a zajmuje się tym Kolega Artix)  dopiero wtedy zostaniesz Pan zakwaterowany, gdy przy nicku znajdzie się magiczny dopisek "ZAPŁACONE".

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
7 godzin temu, krzysurban napisał:

Proszę o zakwaterowanie w domki nr 21 krzysurban i Ala nr na liście 220 i 221. Pozdrawiamy i do zobaczenia

Zgodnie z życzeniem jesteście zakwaterowani w domku nr 21, jeżeli macie jakieś propozycje lokatorów to śmiało piszcie, w przeciwnym wypadku pozwolę sobie sam zaproponować towarzystwo dla Was ?.

2 godziny temu, Marzena napisał:

Czy ja mogę prosić o zakwaterowanie w domku jak najbliżej grupy Łódzkiej.

Grupa Łódzka jest w domku numer 8 może wolny jest domek numer 9.

Oczywiście w Marysieńce.

 

Jak tylko Wasze wpłaty zostaną zaksięgowane na liście zlotowej, będę szukał dla Was konkretnego miejsca.

Na dziś najbliżej domku numer 8 są wolne miejsca w domku numer 15.

Godzinę temu, zicoo62 napisał:

233 Bożenka i 234 zicoo62op w miarę możliwości w domku dwupokojowym osobny pokoik w domku 2 lub 23 lub 28. Poproszę.Bardzo.
 

Jesteście dopisani do domku numer 23 ?.

Odnośnik do komentarza

Witaj Arku.  Wczoraj się zapisałem na listę bo do ostatniej chwili nie wiedziałem czy bedę mógł pojechać dzisiaj zrobiłem przelew jutro powinien dotrzeć ,jak możesz to zakwateruj mnie  do domku nr.2 lub 13 nie uzyadnialem z chłopakami bo nie mam z nimi kontaktu albo gdzie uważasz mi to jest bez różnicy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
11 godzin temu, Marzena napisał:

Czy ja mogę prosić o zakwaterowanie w domku jak najbliżej grupy Łódzkiej.

Grupa Łódzka jest w domku numer 8 może wolny jest domek numer 9.

Oczywiście w Marysieńce.

Zgodnie z tym co pisałem wcześniej, najbliżej wolne dwa miejsca są w domku numer 15 i tam jesteście wpisani ?.

11 godzin temu, Jano 67 napisał:

 Panie Arecki  !  Czy mój przelew został zaksiegowany  ? Jeżeli tak to proszę o dopisanie do domku nr 20 Jano 67 nr. 79 i Dorcia 11 nr 80.

Odpowiedź brzmi dwa razy tak, znaczy przelew zaksięgowany a zlotowicze numer 79 i 80 dopisani do domku numer 20 ?.

8 godzin temu, basia-janek napisał:

Witaj Arku.  Wczoraj się zapisałem na listę bo do ostatniej chwili nie wiedziałem czy bedę mógł pojechać ...... ,jak możesz to zakwateruj mnie  do domku nr.2 lub 13 ......

Domek numer 13, jesteś już na liście ?.

5 godzin temu, arturo-bb napisał:

Niestety tak jak napisałem poniżej

Proszę o wykreślenie z listy i zwalniam pokój

Artur, z żalem przyjmuję taką informację ?.

Wasz pokój wraca do puli.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
6 godzin temu, SzymonSeptic napisał:

Proszę o rezerwację drugiego pokoju w domku nr 25 dla

76. Guzol aka Fulldip ? 

Stosowne adnotacje zrobione ?. Zaproponujesz również towarzystwo do pokoju dla kolegi czy mogę mu zrobić niespodziankę ??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
5 godzin temu, Arecki napisał:

czy mogę mu zrobić niespodziankę ??

A są Arek jeszcze jakieś dziewuchy co pokoju szukają ?? ?

Wygląda na to ,że będziesz musiał robić niespodziankę ,bo na dwóch spóżnialskich jeszcze liczyliśmy ,ale raczej nie zdążą w terminie ?

Odnośnik do komentarza

Witaj Arku jeśli to możliwe to poproszę o przeniesienie mnie z domku nr.13 do domku nr.25 w porozumieniu z Długim . Dziękuję

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
12 godzin temu, krzysiu napisał:

Proszę o dopisanie do domku nr8

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Jesteś dopisany ?.

5 godzin temu, basia-janek napisał:

Witaj Arku jeśli to możliwe to poproszę o przeniesienie mnie z domku nr.13 do domku nr.25 w porozumieniu z Długim . Dziękuję

Proszę bardzo ?.

W związku z tym, że lista zlotowa została zamknięta, a termin wpłat upłynął, czas przystąpić do ostatecznego przydzielania miejsc noclegowych.

Osoby, które zapłaciły za Zlot z opcją "domek" ale nie zadeklarowały gdzie chcą być zakwaterowane, zostaną przydzielone tam gdzie zostały wolne miejsca.

Jak pisałem na początku, promocyjna cena z jakiej korzystamy przy zakwaterowaniu, związana jest z tym, że optymalnie wykorzystamy miejsca noclegowe w domkach, oznacza to możliwą konieczność przeniesienia osób, które zajmują domki w których zostało zbyt dużo wolnych miejsc.

Temat zostanie zamknięty na dniach tak, by dać możliwość, przemyślenia i reakcji wszystkim osobom zainteresowanym ?.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

UWAGA, UWAGA, w pierwszym poście niniejszego wątku pojawiła się pełna lista zakwaterownia na Zlocie.

Uwzględnione są na niej wszystkie poprawki na dzień dzisiejszy (środa 08.05), w tym moje propozycje dla osób, które nie zgłosiły własnych propozycji zakwaterowania oraz zmiany związane ze zbyt małą liczbą osób w domkach numer 2 i 21.

W związku z tym, że zmian i poprawek jest zbyt dużo, żeby je tu wyliczyć, proszę o zapoznanie się z listą osób w domkach oraz listą zlotową z dopisanymi miejscami zakwaterowania i sprawdzenie czy wszystko się zgadza i jest mniej więcej po Waszej myśli ? ?.

W niedzielę 12 maja zamykamy temat zakwaterowania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Arku a czy domek numer 9 jest jeszcze wolny ,Łódzkie jest w numer 8 wiec byli byśmy prawie razem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
20 minut temu, Marzena napisał:

Arku a czy domek numer 9 jest jeszcze wolny ,Łódzkie jest w numer 8 wiec byli byśmy prawie razem.

Marzeno, obawiam się, że domek numer 9 jest od dawna zajęty i nie bardzo jest pole manewru, będziecie trochę mniej prawie razem ??.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ostatnia jak myślę, aktualizacja wpłat za Zlot została zrobiona, a to oznacza, że oficjalnie kończymy rezerwację zakwaterowania dla uczestników XV Burgmanii.

Zawsze mnie cieszy, gdy ludzie są zadowoleni i nie mają powodów do narzekania, bo tak właśnie odbieram brak zastrzeżeń i/lub propozycji możliwych do przeprowadzenia zmian odnośnie zakwaterowania na Zlocie ??.

Dziękuję za współpracę, cierpliwość oraz wyrozumiałość i do zobaczenia na Zlocie ?.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Arecki napisał:

Już mieszkasz znowu w namiocie ?.

Nie wiem czy to ważne bo współspacze zgłoszony mają przyjazd w czwartek, więc pewnie domek będzie gotowy, ale ....   85. Basia... i  86. EndriuBis...  - przyjazd w czwartek.

Piszę jeszcze raz bo poprzedni wpis dałem w złym wątku ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...