Skocz do zawartości
Forum Burgmania

takie dziwne znaczki


Gość denver27

Rekomendowane odpowiedzi

Forum jest dostepne dla wszystkich uzytkownikow, ba czytanie go nawet nie wymaga zalogowania. Ten znaczek, jak sama nazwa mowi, oznacza klubowicza Burgmanii...

Odnośnik do komentarza

Czekamy z niecierpliwo?ci? na kolejny krok ... strefę klubow? tylko dla "Burgmania Member".

Bigu lub Mariusz może wyja?nijcie wszystkim jakie warunki należy spełnić aby wst?pić w szeregi "Burgmania Member" .... bo zaraz zaczn? się niepotrzebne pytania i bicie piany lub podejrzenia a niecne zamiary.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie będzie bicia piany ani niecnych zamiarów. Pewne zmiany miały zostać wprowadzone dawno temu ale na wszystko potrzeba czasu.

Jak pewnie większo?ć zauważyła strona Klubowa www.burgmania.net podzielona jest na dwa niezależne działy osobowe... Klubowiczów, czyli tych którzy znajduj? się w galerii oraz osoby pisz?ce na forum. Nikt nigdy nikogo nie zmuszał do przynależno?ci ani rejestrowania się w Klubie... jest to każdego indywidualna sprawa.

W Klubie zarejestrowanych jest ponad 100 osób. S? tacy, którzy rejestruj?c się w Klubie nigdy nie zarejestrowali się na forum... Oczywi?cie to też jest każdego indywidualn? spraw? bo nie każdy musi chcieć dyskutować i pisać na forum.

Reasumuj?c... Pocz?tkowo głównym (ale nie jedynym) odno?nikiem do tego czy kto? wszedł do grupy Burgmania member była galeria Klubowa. Innym kryterium było także jego zaangażowanie się w tematy Klubowe na przestrzeni miesięcy czy lat.

Niektóre osoby nie zostały jeszcze dodane... Chwila cierpliwo?ci.

Odnośnik do komentarza
Nie wszyscy zarejestrowani w klubie maj? znaczek  !piwko .Cierpliwo?ci mi np. nie brakuje, a pomysł uważam za trafiony w 10.

I o to chodzi, podejscie na luzie, bez bicia piany.

Znaczek niczego nie zmienia, czasami lepiej go nie miec wcale, niz dostac np. za szybko lub ze wzgledu na ograniczone mozliwosci systemu ;) ...

Odnośnik do komentarza
Gość denver27
pablos chodzi Ci zapewne o members area? :D

jakie members area ??

dee jay ;) juz byla o tym mowa w w?tku" uprawnieni członkowie"to jest własnie members area do której ty masz lub bedziesz mial nieograniczony dostęp ;)
Odnośnik do komentarza
Czyli rozumiem, że obecnie aby zostać Klubowiczem, należy wysłać zdjęcie do galerii?

Jest to na pewno jednym z kryteriow, ale nie jedynym.

Odnośnik do komentarza

:D to już wiem, że nie spełnie przynajmniej jednego z kryteriów.... :D

nie mam cyfrówki ;)

Helena rozebrana :P (;) )

lipa ;)

PS. można przysłać rysunek zamiast zdjęcia? :P :P :P

PS2.

oczywi?cie trochę sobie żartuję , ale wydaje mi sie to dobrym pomysłem.

uczestnictwo na forum , to w końcu nie to samo co bycie klubowiczem.

Odnośnik do komentarza

znaczek czy nie, ale nie wiem sk?d się bior? okre?lenia: w?chacz spali, zasczepiony, itd., ja mam wachacza i do tej pory to większo?ć kolegów w?chała moje spaliny, nie żebym się obrażał, ale jestem ciekaw :(

Odnośnik do komentarza
(..)ale nie wiem sk?d się bior? okre?lenia: w?chacz spali, zasczepiony, itd., ja mam wachacza i do tej pory to większo?ć kolegów w?chała moje spaliny(...)

A jak myslisz skad sie biora? Bocian je przyniosl !tut ?

Rownie dobrze moglbys sie spytac dlaczego litery sa czarne, podloze jasne, a nie na odwrot i kto to wymyslil :( ?

PS. Ja wacham spaliny wielu pojazdow, no i co z tego !tut ?

Odnośnik do komentarza
znaczek czy nie, ale nie wiem sk?d się bior? okre?lenia: w?chacz spali, zasczepiony, itd., ja mam wachacza i do tej pory to większo?ć kolegów w?chała moje spaliny, nie żebym się obrażał, ale jestem ciekaw whist

Od ilosci postow

(proste pytanie to i prosta odpowiedz)

Odnośnik do komentarza
Od ilosci postow

(proste pytanie to i prosta odpowiedz)

Achaaa, to tylko o to chodzilo !tut . A ja juz myslalem, ze o tresci zawarte w nazewnictwie whist ...

Odnośnik do komentarza

!tut Oj Bigu Bigu, taaaaakie proste sprawy musz? Ci tłumaczyć. whist !tut whist

A co oznaczaj? kwadraciki, które stracili?my???? !tut !tut !tut !tut

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...