Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Fun & Safety edycja 2019


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Informacja prasowa i zaproszenie od Honda ME-L PL

_1130508.jpg.ca4b6fdde7e1666d1707e1299968711d.jpg

 

Honda – największy producent motocykli na świecie oraz firma, która przykłada wielką wagę do spraw
związanych z bezpieczeństwem jazdy motocyklem, zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli marki
HONDA kupionych w polskiej sieci Honda i serwisowanych w ASO Honda na kolejną imprezę
FUN & SAFETY (zabawa i bezpieczeństwo).
Jednodniowe szkolenie zaplanowane w dwóch turach:

11 maja 2019 lub 12 maja 2019.

Spotykamy się na torze kartingowym Awix Racing
Arena 87-100 Toruń ul. Pera Jonssona 7 gdzie w
bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów –
każdy z uczestników będzie miał okazję poprawić
swoje umiejętności oraz nabrać większej pewności
siebie w jeździe na motocyklu.

Dzień treningowy rozpoczynamy instruktażem, zapoznaniem się z torem, a następnie szkoleniem
teoretycznym. Każdy z uczestników w ciągu całego dnia będzie mógł odbyć nawet do 7 sesji treningowych
na torze, po zakończeniu których instruktorzy będą udzielać porad oraz omawiać błędy.
Poza tym uczestnikom oferujemy:
- możliwość obejrzenia i jazd testowych nowych modeli Honda 2019
- upominki
- catering na miejscu imprezy
Aby wziąć udział w imprezie Fun & Safety, należy zgłosić się najbliższego dealera Honda i tam wypełnić
formularz zgłoszeniowy.
Koszt szkolenia za jeden dzień to tylko:
100 zł dla uczestnika na motocyklu Honda
150 zł dla uczestnika na innym motocyklu niż Honda
---------
Cena uczestnictwa w przypadku zapłaty za imprezę przy wjeździe – w przypadku wolnych miejsc – wynosi:
150 zł dla uczestnika na motocyklu Honda
200 zł dla uczestnika na innym motocyklu niż Honda
Uwaga: ze względu na konieczność zapewnienia właściwych warunków do treningów oraz spełnienia
zasad bezpieczeństwa, ilość uczestników jest ograniczona. Dlatego też, każdy z uczestników zostanie poinformowany o przyjęciu zgłoszenia drogą mailową lub telefonicznie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Dla chętnych istnieje możliwość zapisów na oba dni.

 

Więcej informacji nt. warunków uczestnictwa na  -> Honda Fun & Safety

Regulamin imprezy -> KLIK

Odnośnik do komentarza

Udało mi się zapisać w zasadzie w ostatniej chwili. Honda za bardzo nie reklamuje tego wydarzenia. Dzięki Mariusz za tę informację!

Dojechałem na niedzielę, cały dzień padało, ale obecność forum Burgmani została uwieczniona:

_DSC4805.jpg

Warto było się wybrać, z jednej strony wymówka, żeby się wyrwać na weekend z drugiej okazja, żeby przypomnieć sobie to co uczyłem się na kursie na prawo jazdy i na "Manewrach miejskich" u Tomka Kulika. Tak, i tym razem instruktorem był Tomek. Pogoda w niedzielę nie rozpieszczała, lało w zasadzie bez przerwy. Kilka sprzętów się położyło, w tym niestety Honda Cub dwa razy. Chyba ma za cienkie koła na taką pogodę, ale tego na Burgmanii nie przetestują. ? Na szczęście wszystkie zdarzenia były niegroźne.  Mimo tego, że "nie było dla mnie nic nowego", warto sobie poćwiczyć w kontrolowanych warunkach i przypomnieć jak to robić prawidłowo. Spokojne nawijanie kilometrów na drodze rozleniwia...

Dobrze odkarmiony, z gadżetami, zadowolony wróciłem wieczorem w deszczu do domu i jak będę miał okazję chętnie zapiszę się w przyszłym roku. Co i innym polecam. ?

_DSC4904.jpg

Więcej zdjęć: http://hondamotocyklezdjecia.pl/

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Godzinę temu, virus napisał:

Honda za bardzo nie reklamuje tego wydarzenia. Dzięki Mariusz za tę informację!

Fajnie, że się info przydało ?

Odnośnik do komentarza

Mi udało się być w sobotę ? Pogodę mieliśmy super, a ja ze swoim SH300 byłem jedynym skuterowcem ?

A Honda Cub na suchym objeżdżała dużo większe maszyny....

Odnośnik do komentarza

W niedzielę przyjechała tylko połowa zapisanych, ale skuterowców było o 100% więcej. ?

Rozbawił mnie tekst w trakcie instruktażu "Pamiętajcie, żeby odsunąć się jak najbardziej od baku" - co, mam wstać? ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...