Skocz do zawartości
Forum Burgmania

>>Burgmania 2019<< >>15 Zlot Maxi Skuterów 31.05-2.06.2019<<


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 333
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    26

  • Artix

    26

  • subaru gtb320

    9

  • Poohatek

    8

  • Administrator

Lista po aktualizacji deklaracji. Aktualizacja wpłat niebawem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 5.12.2018 o 23:58, Artix napisał:

186. arturo-bb... /domek/męska M ...ZAPŁACONE

187. Ewa B-B... /domek/damska M ...

A ja muszę prosić o wykreślenie nas z listy uczestników tegorocznej imprezy.

Niestety tym razem nie damy rady z Ewą bawić się z wami

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Witam serdecznie

Aktualizacja wpłat dokonała się. Gdyby ktoś miał jakąś reklamację to śmiało proszę pisać, nie myli się ten kto nic nie robi.

nico02; Irasko - zgodnie z życzeniem

Pozdro

Art.

ps.

UWAGA

Poszukiwany Piotr Z z Bląga poproszę PM - nie umiem dopasować nicka do wpłaty, wpłata z poczty

ps.2

Arturo-bb - no wiesz, a ja specjalnie skuter szykuje, PM poproszę

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jest. Czwartek dodatkowo płatny na miejscu.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Witam serdecznie

Tym o to zamykamy listę. Wpłaty zostały odnotowane. Zguba się znalazła, naprawdę podanie nick name ułatwia sprawę dopasowania przelewu do osoby.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej ,jeszcze jeden gość od nas Szklana ,swieżo zarejestrował sie na forum....

Czy moze jeszcze się dopisac do listy,zrobic wpłate i dopisac do pokoju GUZOLA domek 25 ??

Czy za pozno ?? ?

Domek nr 25, dwupokojowy:

1- Madzia - 83

2- Długi 1973 - 84

3-

1- GUZOL Aka FULdip - 76

2- 

3- 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Może, poproszę o rozmiar koszulki. Dopisany na pozycji 186 proszę o pilną wpłatę.

Lista po aktualizacji deklaracji.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

UWAGA, UWAGA, w pierwszym poście wątku rezerwacyjno - kwaterunkowego pojawiła się pełna lista zakwaterownia na Zlocie.

Uwzględnione są na niej wszystkie poprawki na dzień dzisiejszy (środa 08.05), w tym moje propozycje dla osób, które nie zgłosiły własnych propozycji zakwaterowania oraz zmiany związane ze zbyt małą liczbą osób w domkach numer 2 i 21.

W związku z tym, że zmian i poprawek jest zbyt dużo, żeby je tu wyliczyć, proszę o zapoznanie się z listą osób w domkach oraz listą zlotową z dopisanymi miejscami zakwaterowania i sprawdzenie czy wszystko się zgadza i jest mniej więcej po Waszej myśli ?.

W niedzielę 12 maja zamykamy temat zakwaterowania.

Odnośnik do komentarza

Biuro zlotowe na pewno będzie gotowe na Twój przyjazd ale jeśli jakimś cudem nie to zapraszamy do domku nr 3 - pomożemy ?

Pozdrawiamy wszystkich z Jordanem i Mateuszkiem 

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Dopiero dziś udało  się potwierdzić ze mogę być więc chciałbym  zgłosić chęć uczestnictwa w zlocie wybieram wariant 2.

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
56 minut temu, ZacMajster napisał:

Dopiero dziś udało 

Witaj

Lista uczestników zlotu jest już zamknięta ale w wybranym wariancie 2 (namiot) można do nas dołączyć, podejmując decyzję nawet dzień przed zlotem. Miejsca pod namioty jest pod dostatkiem, wyżywienie także będzie (mamy założony bufor +10%). Jedyne, co może okazać się problemem to gadżety zlotowe, bo te co roku mamy precyzyjnie zamawiane pod finalną ilość uczestników jaka widnieje na liście. O wszystko pytaj w biurze zlotowym, które będzie czynne od czwartku 30 maja, od godziny 12:00.

Reasumując - ZAPRASZAMY ?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to ważne bo współspacze zgłoszony mają przyjazd w czwartek, więc pewnie domek będzie gotowy, ale ....   85. Basia... i  86. EndriuBis...  - przyjazd w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...