Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piaggio Hexagon


bahran

Rekomendowane odpowiedzi

bahran po pierwsze to licznik ma nakręcone 7000 km a nie silnik :D

to tak na otrzeĽwienie że w tym kraju wszyscy s? uczciwi.

Po drugie to przebieg silnika nie mówi o jego stanie - kubus z tego co pamiętam miał ukręcony wał czy co? podobnego .

Tłumik mu po prostu zrobił grrrr i wywalił spora dziurę któr? trzeba było łatać - to s? tylko przykł?dy na to że kupno taniego okazyjnego skutera bardzo często kończy się doł?daniem do interesu. Osobi?cie mam nadzieję że ten egzemplarz który chcesz kupić będzie jak najbardziej ok ale uważałem że musi ci kto? przypomnieć że nie jeste? pierwszym który znalazł super okazje i możesz być też następnym który się na takiej okazji przejechał

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość maciek_dm

witam! ja bym jechał, jak za free, nawet jak by? miał kupić drugi na czę?ci, to się opłaca. Z tego co miałem okazję przeczytac na włoskich forach, to model ten cieszył się dobr? opini?, a je?li chodzi o osi?gi, to ponoć przewyższa 250. jak chodzi o trwało?ć, to nie mam pojęcia. Zadałem na razie temat i poczekam co napisz?, jak co? się dowiem, to dam znać.pozdrawiam

maciek

PS

Mój znajomy Włoch, który tym własnie modelem zjeĽdził pół ?wiata, mówi, że jest to naprawdę udany model, z 4 zaworowym silnikim ,trwałym , oszczędnym, po prostu skuter na lata. dzi? dosiada juz innych sprzetów, ale chetnie by jeszcze powrócił do hexagona w tej wersji. On raczej wie co mówi, bo go?c prawie nic innego nie robi w życiu tylko jeĽdzi. do do zawieszenia z wahaczem jednoramiennym - to kwestia gustu - je?li chcesz się ?cigac po winklach, to odpada, a je?li chcesz się wygodnie przemieszczać, to spox. napewno lepsza by była wersja na 12 calowych kołach z normalnym podwójnym widelcem z przodu, ale cóz, jak daj? to trza brac.

Jak se go juz sprawisz, o ci załatwię serwisówkę do niego na CD, po włosku........

Odnośnik do komentarza

spoko spoko, dzieki za serwisowke.

Szaary; za skylinera dalem 300euro a jest on naprawde w idealnym stanie. Moto guzzi z przebiegiem 1600km kupilem za 1200euro(i moze powiesz ze to nie byly super okazje? dodam jeszcze ze nabilem juz im po kilka tysiecy kilometrow i jak narazie wszystko ok nic sie zlego nie dizeje i nie wyglada na to ze bedize sie cos mialo dziac zlego). A te motorki kupuje od go?cia który ma warsztat we włoszech i nie robi w balona ludzi tak jak to robi wiekszosc. Poprostu gosc przyslal mi mejla w ktorym sie pyta czy chce za free takiego hexagona bo gosc ktory go od niego kupil(nowego)mial slizg i nie chce juz jezdzic i chce go zezlomowac, wiec bedzie musial placic a tu sie pozbedzie za darmo. W sumie to kolejne moto nie jest mi juz potrzebne, ale jak daja za frajer to biore!!

Odnośnik do komentarza

wiesz jeżeli sprzęt jest za friko to zostaje kwestia czy podoba ci się hex - jeżeli tak to zawsze można co? z nim zrobić - tym bardziej że plastyki s? niedrogie a silnik spoko jeżeli chodzi o jako?ć i żywotno?ć

więc czemu nie !scooter

Odnośnik do komentarza
Gość maciek_dm
spoko spoko, dzieki za serwisowke.

Szaary; za skylinera dalem 300euro a jest on naprawde w idealnym stanie. Moto guzzi z przebiegiem 1600km kupilem za 1200euro(i moze powiesz ze to nie byly super okazje? dodam jeszcze ze nabilem juz im po kilka tysiecy kilometrow i jak narazie wszystko ok nic sie zlego nie dizeje i nie wyglada na to ze bedize sie cos mialo dziac zlego). A te motorki kupuje od go?cia który ma warsztat we włoszech i nie robi w balona ludzi tak jak to robi wiekszosc. Poprostu gosc przyslal mi mejla w ktorym sie pyta czy chce za free takiego hexagona bo gosc ktory go od niego kupil(nowego)mial slizg i nie chce juz jezdzic i chce go zezlomowac, wiec bedzie musial placic a tu sie pozbedzie za darmo. W sumie to kolejne moto nie jest mi juz potrzebne, ale jak daja za frajer to biore!!

jak Ty go nie weĽmiesz, to ja chętnie go wezmę...

A z papierami wporzo?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...