Skocz do zawartości
Forum Burgmania

15 czerwca 2019 r. JuStA wychodzi ... za mąż :)


JuStA

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu wczorajszym oficjalnie przekazałam Ojcu Dyrektorowi papierową wersję zaproszenia.Jako, że część życia Naszego Klubu to też internet to chciałabymzaprosić w imieniu swoim i mojego przyszłego męża Emila na Nasz ślub ?

Jednocześnie bylibyśmy Wam wdzięczni, abyście nas po ceremonii ślubnej odprowadzili do sali "Biesiady Bór" w Czerwonym Borze.

 

Zaproszenie_Burgmania.jpg

Zaproszenie_Burgmania_1.jpg

Odnośnik do komentarza

Obojgu gratuluję odwagi podjęcia tak przełomowej decyzji.
Już teraz zaocznie składam najlepsze życzenia z okazji wjazdu na autostradę bez trzymanki
Obyście jak najdłużej cieszyli się zdrowiem, miłością i wzajemnym poszanowaniem, reszta to tylko nic nie znaczące pierdoły.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Justa, gratulacje i wszystkiego najlepszego życzę i Szczęśliwego Wspólnego Życia ?

Mam nadzieję że uda się skorzystać z zaproszenia, i oczywiście odprowadzić Was do Boru :scooter:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Najlepszego Justysiu... Gratki dla kandydata na męża, bo po co ma mieć lepiej ode mnie ? Szkoda, że mam taki kawałek drogi do Was, ale "pożyczę" Wam osobiście na Burgmanii...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moja Najlepsza Koleżanko i Ty Puszku,
Gratulacje z powodu podjęcia decyzji o konieczności pozostawiania dwóch, równoległych śladów na tej, krętej drodze życia! ?
Trzymam za Was kciuki i postaram się Wam towarzyszyć podczas tej, zacnej ceremonii i chwilę po.

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie już rozmawialiśmy o tym wydarzeniu nie mniej składam Wam już teraz życzenia wszelkiego szczęścia na wspólnej drodze życia.

Nie wykluczam tego, że być może zaszczycę Was :scooter: swoją skromną osobą na ceremonii ślubnej ? 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak jest zaproszenie to trzeba korzystać. W związku z tym osobiście złożę życzenia z okazji związku. ?

 

 

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego naj naj, wybraliście dobrą datę ja również brałem ślub w czerwcu tylko 18-tego No fakt ładnych pare lat temu bo 83 rocznik i do tej pory bez zmian, tak ze coś o tym świadczy i właśnie wam tego samego życzę czyli długoletniego związku 

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy Kochani za wszystkie życzenia i ciepłe słowa.

Zwracamy się z prośbą o deklaracje osób, które chciały wziąć udział w tej ważnej dla nas uroczystości, chcemy przygotować dla wszystkich mały poczęstunek i nie chcemy aby czegokolwiek dla Was zabrakło stąd też taka prośbą.

Pozdrawiam serdecznie

JuStA i Karmel 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 godzin temu, JuStA napisał:

Zwracamy się z prośbą o deklaracje osób, które chciały wziąć udział w tej ważnej dla nas uroczystośc


Obowiązki obowiązkami... Koleżanka jedną taką uroczystość w życiu ma i mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie.
Obecny!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

JuStA i Karmel niestety mimo dobrych chęci nie uda nam się uczestniczyć w tak zacnej uroczystości.

Gratulujemy tej wspaniałej decyzji i życząc samych najpiękniejszych chwil ?

Podobny obraz

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z racji wyjazdu na daleką północ dokładnie w dzień Waszego Ślubu nie dam rady być na uroczystości.  

Przyjmijcie zatem życzenia wielu lat w zdrowiu, pomyślności i dużo, dużo miłości. ?

GC0013_-_Motorcycle_Wedding_Love_Card_2048x.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ty się nie boj się! Jakoś miedzy ławkami przejedziemy pod ołtarz... przecież to raptem tylko trzy moto.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z przykrością muszę  poinformować , ale nie będziemy  mogli przyjechać .Siła wyższa brak możliwości .

Pozdrawiamy wesołej zabawy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmani, ogłoszenie parafialne (bo do kościoła wszak jedziemy) nr.1.
Wszyscy kryptouczestnicy wypadu do Łomży w celu wiadomym, którzy chcieliby pojechać w grupie, niech przyjmą do wiadomości, że zbiórka takowych będzie miała miejsce pod BergerKingiem (czy jak mu tam) koło M1 w Markach o godz. 13.30, wyjazd przed 14. Kogo nie ma, ten nie jedzie. Przewidywany jest, ewentualny podział grupy na lubiących i nie zapier...ć. 
Wskazane jest zabranie pewnej kwoty w gotówce, powiedzmy że na... tacę ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niestety, w dniu jutrzejszym nie jestem w stanie być o 16stej w Łomży ale wiem, że jedzie Zacna ekipa z Mazowsza, więc będzie dobrze ?

Życzę szczęścia Młodej Parze i samych radosnych, wspólnie spędzonych dni ?

Odnośnik do komentarza

Panowie Panie dziękuję za towarzystwo w obstawie Młodej Pary do domu weselnego. Justuś Puszek dziękujemy za poczęstunek i jaszcze raz Wszystkiego Najlepszego Na Nowej Drodze Życia. 03e88a93c9058ddc77b4abdef0047d4e.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...