Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Udział w II Ogólnopolskiej Przelotowej Sztafecie BURGMANII 2019 - Trasa Gdańsk-Słupsk


Marcin79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

W tym temacie będę podawał wszystkie informacje na temat odcinka Gdańsk- Słupsk 
Zapraszam chętne osoby do uczestnictwa

Tak było podczas pierwszej sztafety:
 

 

Odnośnik do komentarza

W Gdańsku przyjmować będziemy CUŚia na Westerplatte. Trasa Gdańsk- Słupsk będzie przebiegała przez Bytów i przekażemy go pod Ratuszem w Słupsku 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam Cuś-omaniaków. Przegladam mape przejazdu Cusia , chetnie wezmę udział i dołączę do sztafety ale na wsokości Bytowa. I tu pytanie o której można Was złapać w Bytowie- - muszę tam dolecieć z Koszalina. Ponieważ region jest bliski mojemu serduchu {pochodzę z Miastka a mieszkam w Koszalinie} więc będę miał okazję nawiązać znajomości z regionów sąsiadujących no i wspólna okazja do przejażdżki. Mam nadzieję że pogoda będzie łaskawa.

PS. zadeklarowałem się na wypad ze Szczecina do Poznania .

Odnośnik do komentarza

Szacuję, że będziemy w Bytowie ok. 12.30. Zależy to od kilku czynników. Przede wszystkim od tego, czy wyjedziemy punktualnie. 

Odnośnik do komentarza

Długoterminowa pogoda wygląda obiecująco. Jeżeli nic sie nie zmieni, będę wypatrywał Was na stacji Shell  przed Bytowem.o 12tej

Odnośnik do komentarza

Dzięki za fajną przejażdżkę do Słupska. Super inicjatywa Cuś-integracji , extra spotkać i poprzebywać z ludźmi z ta samą zajawką.

Ps. Chipek to twardy gość, całą Polskę w schowku pod siedzeniem...... Szacun.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...