Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Il Ogólnopolska Sztafeta Burgmanii -Chetni


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

P

Teraz, MAKI napisał:

 

 

Jak w temacie. Potrzebni sa fani maxiskuterowi do przewiezienia i lub reprezentowania podczas sztafety (przewiezienia) Cusia z Białegostoku do Ełku potem z Ełku do Olsztyna i potem z Olsztyna w rejon Bydgoszczy.

Termin nie jest jeszcze sztywno ustalony ale wg tematu założonego  W Imprezy Podróże to z Białegostoku miałoby to być  ok.23-24.03.

Proszę o sugestie i propozycje

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zapraszam kolegów na wycieczkę do Bydgoszczy w dniu 31.03.2019r. a przynajmniej na powitanie - 30.03.  i pożegnanie 31.03.2019. "Cusia"

Odnośnik do komentarza

Witam jak pogoda dopisze to chętnie się pokula z Cusiem bo Bydzi ? No chyba że coś niespodziewanie wyskoczy ale będę dawał znać na bieżąco ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam chęć pojechać z Olsztyna do Bydgoszczy. Co prawda jechałem już z Płocka do Ostrołęki, ale chyba to nie ma znaczenia, Ważne są chęci eskortowania Cusia. Jakby nie było to fajny gość z niego. Termin znam, ale nie wiem o której godzinie wyjazd z Olsztyna. Jest to dla mnie ważne, gdyż będę jechał z Warszawy i nie chciałbym się spóźnić. Wiadomo, że pogoda może być tu delikatną przeszkodą, ale i z tym też jakoś powinno się udać. Reasumując: miejsce startu - plac Jana Pawła II, czy przy Urzędzie Stanu Cywilnego? i o której godzinie. Postaram się być. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Miało być pięknie a jak zwykle życie potrafi zweryfikować wszystkie plany ? Z powodu nawrotu rwy kulszowej muszę zrezygnować z wyjazdu do Bydgoszczy ale postaram się w niedzielę chociaż pożegnać kolegów i CUSIA . Tak że do niedzieli i zobaczyska 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...