Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Udział w II Ogólnopolskiej Przelotowej Sztafecie BURGMANII 2019


PawełJW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

logo_baner_cus_85.jpg.e118abf5c460b70a82be9906084b710c.jpg.85c687d27020e6ea9aa4a6ea41d83cd4.jpg

PATRONAT MEDIALNY SZTAFETY ŚWIĘTOKRZYSKIEJ RADIO KIELCE

received_400925267390872.jpeg.3e192162558a6797b7753fd3ac4646fb.jpeg

received_850598825284286.thumb.jpeg.14aaccc011879251f7c612d2a77f29f6.jpeg

Witam wszystkich

Chciabym zaprosić wszystkich chętnych z naszego regionu do udziału w II Ogólnopolskiej Przelotowej Sztafecie BURGMANII 2019.  Szczegóły tu:http://www.forum.burgmania.net/topic/28164-ii-ii-ogólnopolska-przelotowa-sztafeta-burgmanii-2019/?page=3&tab=comments#comment-554389

Weźmy udział w niecodziennym wydarzeniu i zorganizujmy razem przyjęcie cusia.Proszę o deklarowanie swojego udziału w sztafecie oraz o propozycje, sugestie organizacyjne co do miejsca przejęcia cusia. Po wpisaniu naszego regionu na mapę zajmiemy się szczegółami. 

lista chętnych:

1. PawełJW - 12 i 18 Jędrzejów

2 . Aneta_80 - 12 i 18 Jędrzejów

3 . Trebor - 12 i 18 Jędrzejów

4 . Dadzia POLICE

5 . Grom1

6 . TomaszNexus500

7 . xtor - 12 i 18 Jędrzejów

8 . stiopa

9 . Wlaurman

10 . Andprac10

11 . wlajaz

12 . Rajmundas

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oczywiście deklaruję swój udział w sztafecie Mam tylko nadzieję, że na mojej 125 dam radę nadążyć




Wysłane z mojego MYA-L41 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dadzia nie odpuści i dołączy do Was! Proszę zatem wpisać mnie... pod szczęśliwą czwórką. ?

Trebor może być przede mną, nie obrażę się ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Skoro Dadzia chce być pod szczęśliwą czwórką to ja chętnie będę pod trójką ?

Odnośnik do komentarza

Przepraszam że się Wam wcinam w temat, ale trochę się z nami wiąże ?  

Zastanówcie się nie tylko nad miejscem odbioru Hipcia ale i miejscem jego przekazania nam, czyli na Podkarpacie. 

Chętnie  wyjedziemy na spotkanie, tylko trzeba jakieś fajne miejsce zapodać. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jest to oczywista sprawa dlatego będziemy się kontaktować w tym temacie. Wy najlepiej znacie swój region, jak będziemy bliżej konkretnych dat to się zdzwonimy. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
5 godzin temu, xtor napisał:

Również mnie proszę wpisać na listę

Brawo ty

2 godziny temu, stiopa napisał:

Hej. Tego nie można odpuścić ? Proszę o wpisanie na listę uczestników sztafety.

Super

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam wszystkich chętnych do udziału w sztafecie

mamy już wstępnie ustalone trasy :scooter:(oczywiście zostaną podane do wiadomości po 100% akceptacji przez liderów grup), oraz jest szansa na media ?Echo Dnia Świętokrzyskie ?️które obiecały być pod zamkiem ⚔️ w Chęcinach (może się uda). Jeśli ktoś ma jakieś pomysły lub propozycję to zapraszam do dyskusji.:gathering:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, stiopa napisał:

Widzę w głównym wątku, że Saper odbiera "cóś" w Sandomierzu. Z czego to wynika, że nie w Rzeszowie?

Wynika to  z tak zwanego "Spotkania w pół drogi" w ciekawym miejscu. ?    My też się chcemy przejechać, ale jak będziesz miał niedosyt i chcesz zobaczyć Rzeszów to możesz nam potowarzyszyć w drodze powrotnej do domu. ? 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, EndriuBis napisał:

Wynika to  z tak zwanego "Spotkania w pół drogi" w ciekawym miejscu. ?    My też się chcemy przejechać, ale jak będziesz miał niedosyt i chcesz zobaczyć Rzeszów to możesz nam potowarzyszyć w drodze powrotnej do domu. ? 

A no to już wszystko jasne :) Zapraszamy w Świętokrzyskie progi :) Browar Rzeszowski i miasto w ostatnim półroczu zwiedzone kilka razy, ale kto wie, kto wie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
21 godzin temu, stiopa napisał:

Z czego to wynika, że nie w Rzeszowie?

Stiopa, w Sandomierzu byliśmy z Romano i Robssonem przelotem i nie dziwię się, że właśnie to miasto wybrali... Ten klimat i urok jest nie do oddania i już nie mogę się doczekać, kiedy odwiedzę strony księdza Mateusza ? ponownie...

IMG_20170603_164449.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wstępne ustalenia dla grupy Świętokrzyskiej.

12 maja niedziela spotykam się z grupą ArturoBB w Ogrodzieńcu i jedziemy na oficjalne przekazanie cusia do Chęcin pod zamek. Po przekazaniu hipek jedzie do mnie do domu (Jędrzejów) na tydzień urlopu. 

18 maja sobota z Jędrzejowa jedziemy do ekipy z Rzeszowa gdzie oficjalne przekazanie robimy w Sandomierzu.

Etap pierwszy
W Ogrodzieńcu spotykamy się po godzinie 11 więc po godzinie 9 rano musimy wyruszyć z Jędrzejowa. Wszyscy którzy muszą dojechać do Jędrzejowa szacują czas według odległości. Część grupy ( Włoszczowa) dołącza po drodze. Kto ma daleko może do mnie przyjechać wcześniej, nawet na nocleg jeśli będzie taka potrzeba. Start i trasa jest podana w linku.

http://maps.google.com/maps?saddr=(50.6581191%2C20.2885340)&daddr=Zamek Ogrodzieniec&geocode=FUf7BAMdFpQ1AQ%3D%3D%3BFXjaAQMdXlcqASkljcBG0RgXRzGPZ1zyhr0XyA%3D%3D&dirflg=d

Etap drugi 
Planowane spotkanie w Sandomierzu na godzinę 12 czyli z Jędrzejowa około 10 rano. I ta sama opcja. Jedzoemy trasą przez Kielce i wtedy Włoszczowa Końskie Kielce Starachowice i Ostrowiec Św. Będą mogły dołączyć po drodze.

http://maps.google.com/maps?saddr=(50.6581191%2C20.2885340)&daddr=Sandomierz&geocode=FUf7BAMdFpQ1AQ%3D%3D%3BFRFOBQMda91LASmhk1EmILUiRzExCTx3bgLIZw%3D%3D&dirflg=d

Poproszę o zgłszanie się w komentarzach pod postem kto gdzie, kiedy, i skąd rusza, dołącza lub jedzie. Zrobimy listę co ułatwi organizację.
Pozdrawiam

P.s 
Trasa z Ogrodzieńca do Chęcin będzie ustalona później bo to już mniej istotne (wszyscy jadą za prowadzącym). Po przekazaniu cusia w Chęcinach będziemy jechać do jakiejś knajpki na obiad około godziny 14-15 na pogaduchy i kawkę gdzieś w pobliżu Chęcin. W Sandomierzu również będziemy na obiedzie pewnie na rynku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...