Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogniskowe Zakończenie Sezonu Zimowego nad Wkrą 2019


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Koncentracja maxi skuterowa! ?

Pamiętacie spotkania w Roztoce (KLIK), które zostały definitywnie zakończone, chociaż miejsce historię miało bogatą (KLIK).

38521e7feeb0b793fec5ff99a9bf36ac.jpg

6356ca309d5858f94e6e622cbfdc8dce.jpg

Ostatnie spotkanie ogniskowe przenieśliśmy nad Wkrę (KLIK - mała relacja) ale, że trzeba próbować różnych miejsc to mam nową lokalizację i cel jutrzejszej wycieczki :scooter:Zapraszam na Ogniskowe Zakończenie Sezonu Zimowego... a tym samym rozpoczęcie wiosennego?

Plan jest taki: Z racji wyjątkowej jak na luty aury, spotykamy się jutro, tj. 16 lutego 2019 o godz. 11:00 w stałym miejscu na BP/MC D na Modlińskiej - Miejsce startu. Ok. 11:15, zatankowani pod korek ruszamy. Spokojnym tempem i ciekawymi bocznymi drogami (po drodze stajemy w Zakroczymiu na zakupy /KLIK/) lecimy zwartą grupą do El - Daw nad Wkrą, gdzie będziemy mieli ognisko gotowe na pieczenie kiełbasek, czy kto co tam sobie przywiezie. Na miejsce dotrzemy ok 12:30. Planowany czas pobytu na miejscu do 14:30 - 15:00. Po zakończonej konsumpcji i integracji maxi skuterowej wrócimy inną, ale jakże ciekawą krajobrazowo trasą do Warszawy, gdzie dotrzemy jeszcze za widoku, ok 16:00.

Niezbędnik potrzebny na jutro:

- Kiełbasa, kaszanka, musztarda, ogórek, pieczywo, etc...

- Coś ciepłego lub zimnego do picia

- Zatankowany zbiornik 

- Dobry humor i pozytywna energia 

 

Do zobaczenia jutro ✌️

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kurła. Jutro studniówka córki. 50 tka braciaka. I jeszcze to, chyba sie nie roztroje. A może .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Orzełku - liczę na Ciebie :scooter: Dasz radę ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
13 minut temu, MariuszBurgi napisał:

Orzełku - liczę na Ciebie :scooter: Dasz radę ?

"Zacna" nie palona od jesieni. Ciekawe co ona na to.

Ew. Spotkamy się na miejscu. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kurcza, jak mówi Saper, jutro robota i Zacna niedostępna.
Miłej zabawy, dajcie focie.
?
Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pierwsze suche drewno mam już przygotowane na jutrzejsze ognisko. Trzeba będzie boczne kufry podpiąć
955aabcdd9dc69eaf400fc75d6680ab6.jpg

 

W kwestii zakupów... Po ok 35 km będziemy robić przystanek w Zakroczymiu. W tamtejszej Biedrze (KLIK) pozyskamy to, co niezbędne... tak więc rano na miejsce startu można przyjechać sauté ? 

18 minut temu, Dunaj napisał:

Będziemy z Marychą  próbowali  Was złapać, albo dotrzeć na miejsce.

Spójrzcie jeszcze raz na wszystkie planowane godziny podane w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super                                                                                                                                                                                                   

Maszyna pod Skierniewicami i co tu robić pozostaje życzyć dobrej zabawy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, valdi napisał:

Super                                                                                                                                                                                                   

Maszyna pod Skierniewicami i co tu robić pozostaje życzyć dobrej zabawy

Wpadaj do mnie coś tam w garażu jeszcze stoi. Albo odpal zimową wersję Burgmana.

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie dam rady, rodzinny obiad w knajpie..rezerwacja urodziny... ehhhh szkoda że nie będę mógł z Wami być bo nad Wkrą fajny klimacik

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kompletnie nie przygotowany jestem!!! Buras jeszcze śpi w gawrze, faktycznie spontan ten spontan.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Panowie, temperatura słabiutka, zaledwie jeden stopień. Chyba nie będzie wstydu jak przełożymy wyjazd o ile mgła nie ustąpi i temperatura nie wzrośnie w ciągu półtorej godziny.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wszystko zgodne z planem. Z jedną różnica, że niektórzy jadą 4oo. 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, xmarcinx napisał:

Panowie, temperatura słabiutka, zaledwie jeden stopień. 

Marcin a co ja miałem powiedzieć o 7-ej jak było - 1 i szronu na dachach ?

Miała być znowu niespodzianka, wyszło inaczej - 700 km w lutym to niezbyt dobry pomysł w tych temperaturach, więc do zobaczenia innym razem przy ognisku ?

Miłej zabawy życzę :scooter:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie bez zmiany planow. Aku zaladowane i pajaki czekajana podmoch swiezego powietrza

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jesteśmy... Czas ruszać 9324b51d0ad8ab43edb187f5a858af55.jpgf76c89946234e406a722fbd98c94ede1.jpg7c5da0e669712ac0619355cdacc75107.jpg8a13b49fa13ffd6e436a58b26a75893f.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...