Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogólnopolska przelotowa sztafeta 2019


tomekstw

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wrzonio napisał:

Rozumiem że planujecie dojazd do Kazimierza na 12:15 - 12:30. Mam pozwolenie na wjazd na rynek dla ok 20 maszyn. Jak szacujecie ilu może was dojechać do Kazimierza?

To Kazimierz tez limituje wjazd na Rynek. Tam zawsze ogrom maszyn i nie wydaje mi się żeby posiadali zezwolenia. Ale jak tak piszesz to tak jest.

popatrzyłem na google, masz racje stoi zakaz ruchu,

Odnośnik do komentarza
Dnia 11.05.2019 o 23:53, EndriuBis napisał:

W sobotę 18 maja jedziemy do Sandomierza na spotkanie w rynku z grupą Świętokrzyską i odebranie CUŚ-a  o godz. 12:00.

Start z Rzeszowa Stacja Orlen obok ronda Jana Pawła II .  Spotykamy się o godz. 9:00   -   tankowanie, kawa i start  godz.  9:15.  

Przypominam się w temacie, bo to już za 2 dni.  Miejsce i godz. spotkania w RZ bez zmian, spotkanie z Tomkiem i Beatą ze Stalowej W.  też bez zmian.  Natomiast w Sandomierzu z grupą Świętokrzyską spotykamy się tutaj klik  i dopiero wspólnie wjedziemy na rynek.

Aby trochę urozmaicić drogę mała korekta :  tutaj aktualna trasa    generalnie chodzi o to aby nie jechać zbyt długo głównymi drogami. ?  

Zapraszam do udziału wszystkich chętnych. Jak komuś nie po drodze dojazd do Rzeszowa to niech dojedzie samemu na miejsce spotkania w Sandomierzu.

Odnośnik do komentarza

Szerokości Panowie i Panie, szkoda, że nie mogę dołączyć. Widzimy się tydzień później.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

My też już się nie możemy doczekać, złej pogody się nie boimy. Wczoraj konkretnie przetestowaliśmy przeciwdeszczówki. ?️  :scooter:

Odnośnik do komentarza

Hej panowie. Sledzilem watek i myslalem nawet ze uda mi sie dolaczyc do przejazdzki, tymczasem skonczylem w robocie do 11 :(


Wysłane z mojego BV6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Panowie i panie przypominam się w temacie niedzielnego wyjazdu na 2 etap sztafety do Kazimierza Dolnego.

  1. Spotykamy się 26 maja w niedzielę w Rzeszowie na Stacji ORLEN , ul. Warszawska 10 o godz. 8:00.  15 minut na tankowanie, kawę i start o 8:15.
  2. Jedziemy do Niska na spotkanie z TomkiemSTW  na Stacja ORLEN Nisko, ul. Nowa 1 . Powinniśmy tam być około godz. 9:15 - 9:30
  3. Zakładam że zrobimy krótką przerwą i ruszymy dalej w kierunku Kraśnika około godz. 9:30 - 9:45
  4. W Kraśniku planujemy być około godz. 10:40 - 10:50.  Miejsce spotkania zaproponowane przez Marcina: Kraśnik, Plac Wolności 1920 .
  5. Krótka przerwa i o godz. 11:00  start w kierunku Kazimierza Dolnego.
  6. W Kazimierzu powinniśmy być około 12:00 - 12:15 .
  7. W Kazimierzu po spotkaniu z grupą Mazowiecką i oficjalnym przekazaniu CUS-ia robimy przerwę na obiad, a po obiadku w miarę chęci i czasu uczestników możemy chwile pokręcić się po Kazimierzu - jest co oglądać,
  8. Powrót zaplanowany na godz. 15:00 lub 16:00  - zobaczymy jak wyjdzie.
  9. W drodze powrotnej zaraz po wyjeździe z Kazimierza planowane jest tankowanie do pełna - przynajmniej dla ekipy z Rzeszowa.
  10. Powrót do Rzeszowa około   19:00 - 20:00.

 

Przypominam też że w niedzielę 26 maja są wybory do EU.  Jak ktoś planuje iść głosować (a mam nadzieje że wszyscy ?) to lepiej zaplanować głosowanie rano przed wyjazdem.

 

Odnośnik do komentarza

Panowie i Pani - dzięki za wspólny dzisiejszy wyjazd ?  ale i za to że udało nam się coś wspólnie zorganizować ?   

46 minut temu, gumis napisał:

Moje całe dwie foty emoji28.png

Paweł, to i tak nie źle. Ja nie mam ani jednego ?  ale za to Baśka kilka zrobiła.  Jak Grzesiek znajdzie czas i znowu udostępni jakąś galerie to dodam i nasze. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki za dzisiaj. Super że nam się udało do Was dołączyć. Widzimy się w czwartek.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziekuję za to że byliście!

I dziękuję za życzenia od Waszej wesołej ekipy :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie za wczoraj grupie z Kraśnika, wymiataczom ze Świętokrzyskiego oraz ekipie z Rzeszowa. Chyba ilościowo zaskoczyliśmy Warszawkę.

Odnośnik do komentarza
Dnia 13.05.2019 o 18:58, Wrzonio napisał:

W mazowieckim masz skan zezwolenia. Nie było łatwo.

 

Wiesiek, a możesz opisać to co na zdjęciu ?

 

Wrzonio 1.jpg

To była tylko kurtuazyjna rozmowa ?

W pewnym momencie chyba wszystkie motocykle jakie były w tym dniu w Kazimierzu wjechały na rynek i zaparkowały obok nas.  ?  

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
1 godzinę temu, EndriuBis napisał:

W pewnym momencie chyba wszystkie motocykle jakie były w tym dniu w Kazimierzu wjechały na rynek i zaparkowały obok nas.

W czasie kiedy robione były zdjęcia, sprzęty które widać na foto były sprzętami uczestników Sztafety ? Tak więc... wczoraj było nas "trochę" ?

Odnośnik do komentarza

Ale bezsprzecznie, później dodatkowo parkowali chyba wszyscy motocykliści jacy dojechali do Kazimierza.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję wszystkim uczestnikom naszego Kazimierskiego spotkania za tak liczne przybycie. Chyba nikt nie spodziewał się tak licznej grupy. Spędziliśmy bardzo sympatyczny dzionek w sympatycznym towarzystwie i w pięknym otoczeniu. Pozdrawiam i do zobaczenia na Burgmanii.

 

13 godzin temu, EndriuBis napisał:

Wiesiek, a możesz opisać to co na zdjęciu ?

 

Wrzonio 1.jpg

To była tylko kurtuazyjna rozmowa ?

W pewnym momencie chyba wszystkie motocykle jakie były w tym dniu w Kazimierzu wjechały na rynek i zaparkowały obok nas.  ?  

Tak się złożyło, że panowie policjanci nie wiedzieli, że ktoś dostał zezwolenie, chociaż w piśmie było napisane że do wiadomości posterunku policji. Panowie pięć razy przeczytali pismo zapisali moje dane i pozwolili nam być do 14:00. I tyle tego wszystkiego. Jak wyjeżdżaliśmy to szli sprawdzić czy jeszcze stoimy.  ?

Jak jakieś zostały po naszym wyjeździe to kierownicy mogli mieć kłopoty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...