Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sztafeta skuterowa 2019 na Lubelszczyźnie


GrzechoCnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Czołem śpiący rycerze. Rumaki w stajniach pod plandekami odpoczywają. A tu znienacka wskakuje temat II Ogólnopolska Przelotowa Sztafeta BURGMANII 2019

Pierwsza sztafeta na naszym terenie była bardzo liczna.

Zapraszam do poczytania i uczestnictwa - może i w tym roku coś rozkręcimy, a przy okazji pokażemy się ludziom na oczy. 

Tu będzie miejsce na ewentualne lokalne pogaduchy w tym temacie.

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki, bo bym przegapił 

Już się wpisałem i ewentualnie mogę odebrać w Stalowej od tomekstw i dostarczyć do LBN 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam nadzieję że sam nie będziesz zmuszony jechać. Ja się muszę rozejrzeć w datach czy będę wtedy w LBN.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 22.03.2019 o 16:33, mkapilkr napisał:

Super
 

Z obecnej rozpiski wygląda na to że będę mógł się stawić w Kraśniku w niedzielę 26 maja o której tam będzie trzeba i pojadę sztafetą przez Kazimierz Dolny do Warszawy.

Bo na g.9 do Rzeszowa ze Świdnika to nie dam rady. W ten weekend będę pewnie w LSW ale z rodziną też trzeba trochę pobyć. Więc droga z Kraśnika będzie najbardziej dopasowaną.

Trzeba będzie z tomkiemstw ustalić gdzie się spotkamy.

Marcinie, masz jakąś miejscówkę, żeby w razie zmiennej pogody pod dachem czekać na niego?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kraśnik,  Plac Wolności 1920 . - to ten adres? (wyczytałem na podkarpackim)

Odnośnik do komentarza

Jak bedzie pogoda to Ok. Jak by padalo to Dworzec PKP ul. jagielonska

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

A tak Plac Wolnosci. Krasnik

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na obecną chwilę to mi się wszystko poprzestawiało, wobec tego muszę odwołać dojazd do Kraśnika. Będę się starał tak ustawić, żeby pojechać grupą z Wawy do Kazimierza.

Nawet do Sandomierza w najbliższy weekend nie pojadę, chociaż myślałem, że mi się uda. Se la żyźń.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sztafeta zaliczona, było świetnie, ci co nie byli niech żałują. Jak widać na zdjęciach pogoda dopisała i humory też.

No to do następnego tzn do Zlotu Burgmanii. Gdyby ktoś chciał się przywitać to zamieszkuję domek nr 4.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...