Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Ogólnopolska Przelotowa Sztafeta BURGMANII 2019 Odcinek Wrocław -Opole


Lucjan73

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, zapraszam wszystkich chętnych z regionu do udziału w II Ogólnopolskiej Przelotowej Sztafecie BURGMANII 2019.  Szczegóły tu:http://www.forum.burgmania.net/topic/28164-ii-ii-ogólnopolska-przelotowa-sztafeta-burgmanii-2019/?page=3&tab=comments#comment-554389

Nasz odcinek to Wrocław - Opole. Miałem ten przywilej że uczestniczyłem w pierwszej edycji tej inicjatywy,  mniej więcej wiem o co chodzi. W sztafecie mile widziani są wszyscy chętni bez względu na pojemność czy rodzaj pojazdu (skuter, motocykl itp.) Proszę o deklarację chęci uczestnictwa. Listę będę uaktualniał na bieżąco. Nie znamy jeszcze dokładnego terminu który przypadnie nam w udziale. Jednak już teraz proszę o pomysły, sugestie jak i gdzie przywitamy ekipę z Poznania która przekaże nam CUSIA. Chodzi o fajne miejsce, jakąś krótką objazdówkę po okolicy, miejsce gdzie będzie można usiąść coś przekąsić, spokojnie porozmawiać itp. Czekam na wszelkie sygnały.

Lista chętnych:

1. Nibiru

2. Beata&Darek

Odnośnik do komentarza

Ja tylko mam prośbę, chodzi o trasę na Opole: żeby nie przelecieć jak burza A4, tylko śmignąć krajówką. Moja Majka 125 nie lubi tak szybich odcinków, a i będę jechać z pasażerką, oczywiście zachowując prędkość szosową do 90km/h.

Poznań można najwygodniej zgarnąć na wlocie do miasta (okolicę Żmigrodzkiej) i zaprosić np. na Pergolę ?

Odnośnik do komentarza

Oczywista sprawa, autostrady omijamy bo sztafeta ma na celu zainteresowanie naszym hobby jak największą ilość osób. Kto nas zobaczy na autostradzie?  A tak można zrobić przystanek, spokojnie wypić kawkę gdzieś po drodze, ktoś zawsze zagadnie i takie tam. Ostatnim razem jechaliśmy również bocznymi drogami przez Namysłów. Trasę ustalimy wspólnie, ja również 250 będę preferował tempo raczej spacerowe.

Pomysł z Pergolą zapisujemy jako propozycję, zobaczymy co jeszcze zostanie przedstawione.

 

Odnośnik do komentarza

Co do miejsca spotkania z Poznaniem to dokładnie proponuję stację Orlenu na Żmigrodzkiej 116, prosta droga od wjazdu do miasta. Łatwo będzie się znaleźć.

Co do Pergoli to przy małym namyśle, odpada, grupa powinna być jak najbliżej swoich maszyn, a nie chować je w osławionym podziemnym parkingu. Jak się trochę zorientuję w terenie to zaproponuję miejsce które będzie idealne ?

Odnośnik do komentarza

W związku z tym że nasz odcinek jest w środku stawki a w zasadzie pod koniec sztafety jesteśmy uzależnieni terminami od poprzedników. Mniej więcej wypadnie nasz termin w kwietniu.  O szczegółach poinformuje w najbliższym czasie. 

Odnośnik do komentarza

Mamy jakiś pomysł na miejsce przejęcia Cusia ? Może pod stadionem miejskim ? Jest tam sporo miejsca na przywitanie sporej delegacji z Poznania i jest tam dogodny dojazd właśnie od strony Poznania.

530b1965c5254_o,size,969x565,q,71,h,abb8

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
16 minut temu, Lucjan73 napisał:

Mamy jakiś pomysł na miejsce przejęcia Cusia ? Może pod stadionem miejskim ? Jest tam sporo miejsca na przywitanie sporej delegacji z Poznania i jest tam dogodny dojazd właśnie od strony Poznania.

I dla prasy, radia i TV.

 

 

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to że Cuś trafi do Wrocławia z Poznania 14.04 - niedziela. Kolejny odcinek do Opola ruszy po świętach 27 lub 28.04 - do ustalenia.  Zapraszam chętnych.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że stadion miejski będzie bardzo dobrym miejscem na spotkanie regionów. A czy robimy objazdówkę po okolicy?

Odnośnik do komentarza

Jest taka możliwość. Zapytam kolegów z Poznania ile czasu planują przeznaczyć na pobyt we Wrocławiu. 

Odnośnik do komentarza

Dostałem info od Zybexa. Planują przyjazd do Wrocławia na godz. ok. 12. mamy do zagospodarowania ok. 3 godzin w tym trzeba uwzględnić obiad i jakąś krótką wycieczkę. Grupa z Wielkopolski wstępnie będzie liczyć ok. 10 maszyn, tak więc trzeba znaleźć miejsce na obiad dla ok. 20 osób. Proszę o jakieś sugestie i propozycje fajnej miejscówki gdzie będzie można spokojnie zaparkować i spokojnie chwilę posiedzieć,  oczywiście nie za miliony monet. 

Odnośnik do komentarza

Otwarty jest parking A i jest on bezpłatny ( tam wchodzi się na zwiedzanie stadionu). Umówieni jesteśmy na 12. Mam tylko nadzieję że pogoda dopisze. Zapowiadają u nas w nocy przymrozki  a w ciągu dnia max 10 stopni i opady  (oby nie śniegu). 

Odnośnik do komentarza

Przyjazd Cusia i grupy z Poznania już w niedzielę.  Byłem dzisiaj zobaczyć gdzie najlepiej pod stadionem przywitać gości.  Wybrałem  to miejsce  https://goo.gl/maps/H4f8SREqe4n parking park&ride ulica Pilczycka/Aleja Śląska.  Grupa ma dotrzeć do Wrocławia na godz. 12. Następnie udajemy się w okolice Rynku - takie jest życzenie gości z Wielkopolski. Pokręcimy się po Rynku i tem też będzie obiad.

Zapraszam chętnych do udziału. 

Odnośnik do komentarza

Jestem już pod stadionem. Czekam na uczestników sztafety. Słoneczko nieśmiało przedziera się przez chmury,  na razie jest rześko. Jestem w klubowej kamizelce, biorą mnie za ochroniarza. Przybywajcje !

Info dla osób które nie mogą dojechać pod stadion.  Będziemy w rynku, szukacie nas w restauracji  Sphinx. 

 

20190414_110352.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, w najbliższą sobotę tj, 27.04 Cuś udaje się w podróż do Opola. W Opolu jesteśmy umówieni na 14 pod Centrum Handlowym Karolinka (dogodny dojazd od strony Wrocławia). Start z Wrocławia planuję na godz. 12 ze stacji BP (MC Donald`s) przy ul. Krakowskiej. Zbiórka 11.30 start 12 tak aby spacerowym tempem przez Oławę, Brzeg dojechać na 14 do Opola. Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w sztafecie !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lucjan73 - mam nadzieję, że wiesz o tym  -  CUSiek ma H2O_fobię, a dzisiaj lany poniedziałek. On dostaje torsji. Po wódce - nie! 

Odnośnik do komentarza

Cóż Cuś głównie śpi. Dobrze zabezpieczyłem go przed kontaktem z "obcymi".  Generalnie ma się dobrze. Trochę pewnie się nudzi bo od dłuższego czasu nigdzie nie jeździ.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...