Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Miejsce zakupu maxiskutera


arirok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy któryś z kolegów może polecić jakieś godne polecenia miejsce w ktorym mozna poszukać jakiegos Burgmana 400 cc. Widze na necie że sporo motorów jest w Mizerowie ale to kawałek drogi od Warszawy dlatego może znacie cos na miejscu. 

Odnośnik do komentarza

Nie chcę nikogo oskarżać ani potwierdzać błędnych informacji ale , no właśnie "ale" szukając swojego skutera słyszałem o Mizerowie opinię że ściągają masowo wszystko i czasami z kilku sztuk składają jeden sprawny egzemplarz. Ja dałem sobie spokój z tym miejscem, ale może po prostu jak przy każdym zakupie należy podejść do tego na chłodno i dokładnie obejrzeć konkretny egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Osobiście jestem bardzo ostrożny w >polecaniu< jakichkolwiek miejsc do zakupu używanych motocykli. Nie ma żelaznych reguł co do miejsca. W zdecydowanej większości w ofertach przeważają pojazdy "po przygodach". Cieszyć się jeśli tych mniejszych i nie generujących spustoszenia w elementach nośnych. Niestety bywa różnie i do każdego egzemplarza podejść należy indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dokładnie tak jak pisze Burgi. Kupno sprzętu, zarówno  jakiego i gdzie jest tak indywidualną sprawą że  trudno cokolwiek Ci podpowiedzieć.  Najlepiej ogarnij sobie kilka adresów i odwiedź je. Jedyne co mogę Ci podpowiedzieć to "na spokojne", nie podejmuj szybkich decyzji. Nie sugeruj się też takimi czy innymi opiniami o sprzedawcach. Tam gdzie inni byli rozczarowani, Tobie może coś podejść.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...