Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Komis moto garden


jareczek75

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś miał doczynienie z komisem jak w tytule. Wpadł mi w oko jeden skuter ale nie wiem czy warto jechać do nich, czy nie tak jak w większości jest to jedna wielka ściema. 

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-sw-t400-honda-sw-t600-z-2011r-kufer-ID6B3kds.html

 

Odnośnik do komentarza

W tytule Swt-400, a w opisie pojemność 600 cm3. Dobrze jednak jakby wiedzieli co sprzedają. Mi od razu włącza się „co jeszcze jest nie tak”??
Skuter leżał na obu stronach sądząc po fotkach
Sprzedającego nie znam wiec więcej nie napiszę. Ale mnie ogłoszenie nie zachęca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Wiem że leżał ale z tego co widać plastiki są całe więc nie było to coś poważnego, w tytule jest babol ale w opisie jest ok. Chodzi mi bardziej o uczciwość sprzedawcy bo mam głupie szczęście że zawsze trafiam na kiszke ?

Odnośnik do komentarza

Komisu jak pisałem nie znam, ale przeszukaj jeszcze całe forum, może ktoś już o nich pisał opinie.
Generalnie większość Ci odpowie że ważny jest stan danego egzemplarza a nie sprzedawca.

Na jesieni ktoś z forum wystawiał swojego SWT na sprzedaż. Poszukaj w „kupię, sprzedam”, może jeszcze jest do wzięcia.

No i ostatnie:
Cytat: „Skuter w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym..”
Jeśli technicznie jest taki jak wygląda..




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Gdzieś na forum już było o tym komisie.

Chłopaki ciągną szrot z ubezpieczalni w Szwajcarii i składają do kupy. Widziałem ich robotę i nie polecam.

Owiewki owiewkami ale co pod nimi....

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi, dałem sobie spokój i kupiłem sprzęt od forumowicza ? teraz zostało mi tylko sprzedać poprzednika bo szkoda żeby stał i się kurzył

Odnośnik do komentarza
W tytule Swt-400, a w opisie pojemność 600 cm3. Dobrze jednak jakby wiedzieli co sprzedają. Mi od razu włącza się „co jeszcze jest nie tak”??

Akurat to wina otomoto - w modelach jest tylko swt-400, nie ma swt-600 wiec wystawiajac takowy trzeba wybrac wlasnie swt-400 albo fjs600.
Odnośnik do komentarza

U mnie w DR występuje tylko FJS600A i nie mam wpisu SWT600. „SW-T 600” ja mam tylko na osłonach bocznych (plastikach).

 

To zresztą nie jest najważniejsze. Powtórzę - skuter leżał na obu bokach a opis mówi że skuter w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Ktoś dodał że komis ciągnie szrot ze Szwajcarii.

Autor wątku zresztą już podjął decyzję i kupił od forumowicza

..

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
U mnie w DR występuje tylko FJS600A i nie mam wpisu SWT600. „SW-T 600” ja mam tylko na osłonach bocznych (plastikach).
 
To zresztą nie jest najważniejsze. Powtórzę - skuter leżał na obu bokach a opis mówi że skuter w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Ktoś dodał że komis ciągnie szrot ze Szwajcarii.
Autor wątku niech sam decyduje..
 
 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 


Co do tego, ze leżał to ja nie mam obiekcji. Chodziło mi tylko o wyjaśnienie tego złego oznaczenia modelu.
Odnośnik do komentarza

Tu masz rację. Mi osobiście średnio się podoba zarówno określenie FJS600 jak i SWT600. To już stara wersja pod nazwą handlową Silver Wing do mnie bardziej przemawiała..

Grunt że jeździ i się nie psuje, to najważniejsze

 

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...