Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Taka DIESLOWA ciekawostka...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kiedyś był wątek poświęcony dieslom w maxi skuterze ale i moto -> KLIK

Tu jeden z ciekawszych moto z napędem diesla

 

Odnośnik do komentarza

A mi się podoba ten u góry. Z tego co wyczytałem po translacji Google podobieństwo do Royal Enfielda nie przypadkowe, a moim zdaniem wygląda lepiej, szczególnie silnik.     Moc nie powala, ale moment fajny ?    

Nie mogę tylko doczytać ?  Dalej jest produkowany czy ze względu na nowe normy Euro 4  już nie ?

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, WAL de MAR napisał:

(...)

SommerDieselmotorrad-2015-03.jpg

(...)

9950 Euro w wersji podstawowej, to ten na foto będzie kosztował z 11 ? ? Za 12 KM, jeden cylinder i silnik stosowany w agregatch prądotwórczych troche dużo ? ...

Produkt dla typowego "miłośnika"...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, dr.big napisał:

Produkt dla typowego "miłośnika"...

Zgadza się ?  dodatkowa bęben z tyłu i jedna tarcza z przodu nie rokują zbyt ostrego hamowania,  wygląda też że palony jest z kopa (i tak dobrze że nie sznurkiem ? ) , a przeglądy co 5 tys. km  ale to przecież prawie że "ręczna robota" a ilość sztuk limitowana ?   

Odnośnik do komentarza

Tak, "handmade" pełną gębą ? do tego komponenty z Europy (silnik, odlewy żeliwne i rama z Niemiec,  błotniki z Włoch)... a nieeeeee zbiorniki z Indii ? ...

 

Edit: Skrzynia biegów, bębny, kierownica, hamulec przedni, tłumik, przełączniki, inne drobne części - Indie. Teraz czytam. Czyli taki "składak" UE/Indie ? ...

Ale wygląda nawet względnie... Za wyjątkiem silnika, wyglądającego jak pół pralki "frania" ? ...

Odnośnik do komentarza

Tu jest filmik, gdzie slychac jak na wolnych chodzi..., i ! Ku mojemu zdziwieniu odpalil go z klucza.   http://www.hatz-matz.de/432710111, czyli "calkiem do tylu" nie jest... Nie ukrywam ze ma cos w sobie, szczegolnie to spalanie. Osobiscie interesowal by mnie wariant na palecie, taki do samodzielnego zlozenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...