Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kijem w mrowisko!


syndaren

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałem proste pytanie administracji i dostałem małostkową odpowiedź , która została skasowana i nie znajdziecie jej w wątku... na szczęście zrobiłem zrzut ekranu co pozwala okazać jakie praktyki tu mają miejsce.

Uważam że pan Lucjan73 zachowuje się jak uczniak , który ma dopilnować klasy podczas nieobecności nauczyciela i robi co mu się podoba..

Więc wzywam ""nauczyciela" do tablicy i pytam... CO TU SIĘ DZIEJE??? dożywotni zakaz udziału w konkursie i jeszcze siedem innych kar????? to jakaś inkwizycja????

Screenshot_20181130-214436.png

Odnośnik do komentarza

Prosta sprawa, kolega Smarciu nie  potrafi się bawić.  Nie przestrzega zasad zabawy (nie pierwszy raz z resztą) dlatego nie będzie brał udziału w naszej zabawie. Pozdrawiam 

P.S.

Następnym razem wszystkie żale i pretensje od  ludzi wk...ych na brak konkursu przekieruję do Ciebie. Będziesz się tłumaczył za kogoś kto leci sobie w kulki.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, syndaren napisał:

(...)pozwala okazać jakie praktyki tu mają miejsce.

Uważam że pan Lucjan73 zachowuje się jak uczniak (...)

(...)Więc wzywam(...) 

 

Nie rób histerycznych scen. Lucek zajmuje się konkursem i tylko dzięki jego zaangażowaniu on nadal istnieje. Powiem wprost, nikt z administracji, oprócz Lucka, nie miał nawet ochoty po przebytych kiedyś scysjach go dalej prowadzić. 

Z tego co słyszałem, Smarciu po raz drugi nie dotrzymał terminu założenia wątku pomimo tego, że pisał posty i udzielał się na czacie (czyli miał dostęp do netu gdzie wklejał nawet inne fotki), zresztą zwróciłem mu na to uwagę na czacie, odpowiedział mi coś zdawkowego. Zero odzewu na forum. Takich nieodpowiedzialnych z premedytacją ludzi trzeba izolować dlatego, żeby nie szkodzili innym biorącym udział w zabawie.

PS. A "wzywać" to sobie możesz Pogotowie lub Straż Pożarną :P ... Posta napisałem tylko ze względu na prowadzącego temat konkursu, czyli Lucka, bo "niedorzeczne kwilenia strasznie pokrzywdzonych" są mi w zasadzie zazwyczaj obojętne. Nic nie dzieje się bez powodu. Spokojnych Swiąt życzę.

 

 

Odnośnik do komentarza

Pytanie było proste: DLACZEGO ZOSTAŁO USUNIĘTE ZDJĘCIE NA KTÓRE GŁOSOWAŁO KILKADZIESIĄT OSÓB????

Nie interesuje mnie wasze prywatne zdanie i poglądy.

Wy chyba nie umiecie czytać ze zrozumieniem a tym bardziej zarządzać takim forum.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam bardzo a czego nie rozumiesz? Coś niejasno napisałem  ? Nie bierze udziału w zabawie bo nie stosuje się do zasad które obowiązują.  Jak mam to w bardziej prosty sposób wytłumaczyć? 

Dodam tylko że zbierasz głos w dyskusji a nie znasz zasad tworzenia kalendarza.  Nie widzę również Twojego zamówienia na kalendarz. Nie wiem o co Ci chodzi. ? Dla Twojej wiadomości,  w bieżącym kalendarzu są zdjęcia z poprzedniego roku. I tak jest od zawsze.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, syndaren napisał:

(...)Nie interesuje mnie wasze prywatne zdanie i poglądy.(...)

 

 
Dnia 21.12.2018 o 14:08, syndaren napisał:

(...) Uważam że pan Lucjan73 zachowuje się jak uczniak (...)

 

Odpowiem podobnie, nie interesuje mnie Twoje zdanie :lol: . Wezwij milicję albo wypisz się z forum :lol: . Jak nie pasuje, bo w czubie tematu czytałem tu o jakiś "Stalinach", "prywatnym ogródku" czy "inkwizycji", to masz w sumie zawsze wolny wybór. Adieu?

Odnośnik do komentarza

Dziwna sytuacja bo jak Administracja organizuje zlot i można fajnie się pobawić to jakoś metody  "Stalinowskie", "prywatne ogródki" i nasze prywatne zdanie jest o.k.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po co tu bić pianę. Smarciu dał D...y i został zbanowany A jego fotka wyleciała. I słusznie (chociaż prywatnie go znam i lubię to nie rozumiem jego postępowania) Jest regulamin to trzeba się dostosować.A jak komuś się nie podoba to przymusu nie ma. Są inne fora. Może tam będzie im lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Artur ja też znam Smarcia i nawet lubię posłuchać jego ciekawych teorii. Niestety ale moje prywatne sympatie nie mają wpływu na decyzje Administratora. Każdy użytkownik czy Klubowicz zostanie potraktowany w taki sam sposób. 

Odnośnik do komentarza

Tym bardziej, że po pierwszej wygranej nie założył tematu, z takich, czy innych przyczyn i po kolejnej wygranej przez niego sytuacja się powtarza. Rozumiem, że pierwszy raz mógł być przypadkiem, ale drugi to moim zdanie jest recydywa.

W regulamin konkursu można wpisać jeszcze podpunkt, że nie założenie nowego tematu po wygranej skutkuje karą w wymiarze  .... i wtedy sprawa jest rozwiązana i nikt nie będzie "pipcył", że "ja nie wiedziałem".

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Skoro temat stał się "społecznie nośny" a ze wstydem przyznam, że nie śledziłem początków tego wydarzenia, to zapytam o jedną kwestię:

Na jak długo został nałożony ban oraz czy skazany wie o długości trwania wyroku?

Odnośnik do komentarza
Dnia 22.12.2018 o 17:05, Saper napisał:

(...)Rozumiem, że pierwszy raz mógł być przypadkiem, ale drugi to moim zdanie jest recydywa.

W regulamin konkursu można wpisać jeszcze podpunkt, że nie założenie nowego tematu po wygranej skutkuje karą w wymiarze  .... i wtedy sprawa jest rozwiązana i nikt nie będzie "pipcył", że "ja nie wiedziałem".

Też to podobnie odebrałem, zwłaszcza, że zwracałem Smarciowi na to uwagę i nawet otrzymałem jakąś tam odpowiedź na czacie tapatalka. Szkoda mi jedynie Lucka, bo chłopak "dwoi się i troi" przy tym konkursie, a później zbiera cięgi za swoje poświęcenie.

Też moim zdaniem słabo napisany regulamin konkursu. Smutne jest to, że bez zaplecza punktów kar i ich gróźb nic na dłuższą metę nie może się odbyć. Bo zawsze znajdzie się jakiś "dyletant" ?.

Odnośnik do komentarza

Trudno zapisać wszystko w regulaminie i ubrać w paragrafy. Wydawało mi się że obracamy w kręgu ludzi dorosłych. Wielu z nas zna się przecież  osobiście. Jeszcze nikomu nie odmówiłem pomocy a było killa osób które pisało do mnie z prośbą o założenie wątku czy to ankiety i to z różnych przyczyn. Ktoś tam był bez dostępu do kompa a przez komórkę ma trudności albo po prostu nie potrafi założyć ankiety. Nie mam z tym problemu i zawsze chętnie służę pomocą.  Niestety ale jak widzę że ktoś jest na forum, zaklada inny temat a nie pamięta o swoim obowiązku to nie ma przebacz. Dodatkowo tak jak pisał Bigu zwracał uwagę uwagę na czacie i dalej nic. Jak to interpretować?  Co odpowiedzieć tym którzy pytają co się dzieje z głosowaniem?  

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to sobie pogadali... Zdrowych , pogodnych Świąt.....:newyear:. Tak w razie czego, aby zachować przedświąteczną atmosferę wyciszenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Teraz, tomekmajesty napisał:

Już spokój ...
?
Tego wszystkim życzę w NY2009
?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No chyba w 2019 ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...