Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zbiórka dla Domu Dziecka.


marcyś

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni, znając Wasze wieelkie serducha i zamiłowanie do pomagania, proszę Was o pomoc w zbiórce odzieży, pościeli, kocy oraz gier planszowych, filmów DVD i innych zabawek dla Domu Dziecka na warszawskiej Białołęce. Owy Dom jest mocno zaniedbany i ubogi w powyższe rzeczy. Dzieciaki byłyby nam wszystkim mocno wdzięczne.

Wszystkie rzeczy możecie przywozić do mnie do żłobka na ul. Filomatów 32 lub piszcie albo dzwońcie 503012242. Ewentualnie mogę też przyjechać i odebrać osobiście.e30a905361485bf90bf6f7cc3c27d54d.jpg

 

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W najbliższych kilku dniach zrobimy "remanent" w za małych ciuchach naszej córki. Upierzemy, przygotujemy i przywieziemy. W sumie to chyba trzymaliśmy to wszystko, aby kiedyś przekazać to dla domu dziecka. Oprócz ciuchów znajdą się jakieś zabawki i dokupimy jakieś słodkości.

Odnośnik do komentarza

Jesli Ktos z Was chcial by sie spotkac z dzieciakami z Domu Dziecka poznac Ich czy porozmawiac to bedzie ich 14ka na MotoMikolajkach.

Razem z P. Olga

 

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja też przyłączam się do akcji coś tam mamy ustalone mam nadzieję że się wszystko uda i dzieciaki  za tydzień dostaną  36 szt spodni

 

 

Odnośnik do komentarza

Moi drodzy.
Podsumowujac zbiórkę wyszlo tego okolo 3 Tranzitow w kilku turach.
Dzieciaki obdarowane, zadowolone i usmiechniete. Dostaly dzieki ofiarnosci i zaangazowaniu Marcina 76 wraz zekipa z Chmielnika nowe ubrania w ilosci zabezpieczajaceej znakomita wiekszosc potrzeb. Ponadto Wielkie dzieki za pomoc i ofiarnosc Gience i Pootrowi oraz wszystkim którzy przylaczyli sie do akcji. Byla Moc.
Mam nadzieje ze to nie koniec naszej pomocy bo dzieciaki naprawde potrzebuja wszystkiego.
10c46eb8700c40152cfccdc593c6b00d.jpgf412e0936809d1cda1c80d1872b449dd.jpgdbc405e50a81ed83cdf589248505e1b5.jpgc2e749a03b213a3eabe0039cecdd5cb0.jpg3b36ecca51581eb6cb46e3824c46fdd8.jpg1ba73b366a8c226f7d745f8cd1162b09.jpg

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że to nie koniec jak tylko będzie możliwe postaramy się znowu  pomóc   przy następnym moim wyjeździe  do Warszawy, ja sam w to  nie wieżyłem że  tyle osób się przyłaczy ale zasługi największe  dla Mam tych dwóch muszkieterów z fotki wyżej  . dziewczyny odwaliły cała robote 

Odnośnik do komentarza

Kilka słów dlaczego zbieramy.
Dom dziecka jest przeznaczony do likwidacji za 2 lata dlatego tez jest mocno niedoinwestowany.( jak likwidujemy to po co dawac kase).
Dzieciaki po zbiorce zostaly zaopatrzone w najpotrzebniejsze rzeczy do ubrania. mycia wyprawki dla maluszków.slodycze gry planszowe i filmy dvd dla dzieci. To wszystko dzieki WAM.
Teraz glos przekazuje Arturasowi ktory ma nowy pomysl jak jeszcze wesprzec mozemy maluchy.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, marcyś napisał:

Dom dziecka jest przeznaczony do likwidacji za 2 lata dlatego tez jest mocno niedoinwestowany.( jak likwidujemy to po co dawac kase)emoji22.png.

Zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wszystkie duże domy dziecka będą zlikwidowane. Do istniejących nie są już przyjmowane dzieci. W to miejsce są i będą tworzone małe rodzinne domy dziecka. Wczoraj właśnie o tym rozmawiałem z kompetentnymi osobami.

Odnośnik do komentarza

Tak na 11 Listopada podobno ich beda przenosic do starej jednostki wojskowej. Ale czy to bedzie rodzinne ?

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Badzmy dobrej mysli Piotrze. Tak czy inaczej jakos te 2 lata musza przetrwac

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...