Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moto Mikołaje 2018, Poznań - okolice


JER2Y

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w tym roku coś takiego w Poznaniu lub najbliższej okolicy się szykuje? Ktoś coś wie?

Nie, żebym spać nie mógł z tego powodu ale gdyby pogoda była znośna to bym się wybrał, jeśli można zrobić frajdę dzieciakom to czemu nie?.

Odnośnik do komentarza

W sumie to jest cisza w eterze nawet na Facebooku, ale pewnie z prasy się dowiemy, że akcja miała miejsce :angry:

Albo ja tylko szukać nie umiem :D

Odnośnik do komentarza

Napewno będzie taka mini akcja w Gnieźnie tzn. Zespół Szkół w którym pracuje moja żona objęła opieką Dom Dziecka w Trzemesznie (to 15 km od Gniezna - kierunek na Inowrocław) i z tego też powodu ja napewno wybieram się na taką akcję do tego Domu Dziecka.

 

Jeśli pogoda pozwoli to gorąco zapraszam do tej akcji właśnie w Gnieźnie - mikro format i brak uroku spędu jaki zazwyczaj bywa. Zbyszkowi był sygnalizowany fakt wsparcia takiej właśnie inicjatywy przez moją żonę.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Termi_N napisał:

Napewno będzie taka mini akcja w Gnieźnie .....

Jeśli pogoda pozwoli to gorąco zapraszam ...

Podaj kiedy to ma być?

Nie obiecuję w tej chwili że na pewno będę, trochę to zależy od terminu :D, wiele od pogody. 

Odnośnik do komentarza

W terminie zimowym to właśnie pogoda odgrywa największą rolę. Dla nas jest różnica kilkanaście kilometrów w mrozie, a kilkadziesiąt :D. Gotowi do poświęceń :msn-wink2:

6 godzin temu, SzymonSeptic napisał:

Odpadam ze względu na braki sprzętowe :)

 

Gratuluję sprzedaży i życzę jeszcze lepszego nowego nabytku !scooter

Odnośnik do komentarza

Organizatorem jest ZSEO w Gnieźnie 8.12 o godz. 11:00 wyjeżdzamy do Trzemeszna. Zbiórka godz. 10:45 przy Zespole Szkół w Gnieźnie ul. Chrobrego 23 (wjazd obok Straży Pożarnej). Oczywiście jak ktoś chce i może to zakładamy stroje Mikołajów. Jeśli ktoś chce wspomóc los dzieci i podarować im coś w tym dniu to przekazano nam że najlepiej gdyby to były wyłącznie słodycze i artykuły chemii gospodarczej np. proszki do prania, pasty do zębów, kosmetyki dla dzieci itp.

Odnośnik do komentarza

Jak na razie prognoza na sobotę jest optymistyczna, ale to jeszcze jest wróżenie z fusów, jeśli się nie spaprze to podjadę. Mam jednak czas ograniczony i ok 14:00-14:30 będę musiał zmykać do Poznania.

Odnośnik do komentarza

Koledzy proszę o deklarację kto będzie w sobotę ponieważ wiadomo już jaka będzie pogoda (powyżej 5 stopni i nie będzie padać) bo musimy z grubsza określić ilu nas będzie - Dom Dziecka chce to wiedzieć ( też chcą się kakoś przygotować na nasz przyjazd)?

 

Zbiórka tak jak pisałem Gniezno ul. Chrobrego 23 tj. parking Zespołu Szkół EO (obok jest siedziba straży pożarnej) godz 10:45 - będę od 10:30 na miejscu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gdybym nie miał już od dzisiaj akcji "wnuk" to już bym grzał maszynę a tak siła wyższa.

Godzinę temu, dziadzia napisał:

Ja bym pojechał, ale cały czas czuje się podle 

Lepiej bądź w domku bo czasem mogły by być dwa ślady :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, JER2Y napisał:

Naprawdę, nikt więcej się nie wybiera?

Raz ,że jestem po przeziębieniu a dwa ,nie mam czym :( 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kris02 napisał:

Gdybym nie miał już od dzisiaj akcji "wnuk" to już bym grzał maszynę a tak siła wyższa.

Lepiej bądź w domku bo czasem mogły by być dwa ślady :D

Wiesz co, już nie jest tak źle ale słaby jestem jak niemowlę 

Odnośnik do komentarza

Mimo, że deklarowałem się na 95 %, to cały czas u minie pada deszcz, a wiadomo, że do rana nie odparuje choć pogoda zapowiada się na sobotę słoneczna. Jechałem w środę skuterem 20 km, ale nie było tak wilgotno mimo, że w okolicy 0 stopni, jednak odpuszczę dla zdrowia ten wyjazd.

Odnośnik do komentarza

Znaczy się będę leciał sam, no cóż - Alleluja i do przodu. Startuję nieco po 9:00, najpierw tankowanko a później lajtowo do Gniezna.

Odnośnik do komentarza

Podziękowania dla Zbyszka i Jurka za przyjazd. Szef oczywiście przygotowany na 200 % - co robił? Nakręcał całą imprezę a co było to pewnie podepnie w materiale z wyjazdu. Dzieciaki zachwycone już czekały na nas przed wejściem i nic tylko było słychać Jadą! Jadą!. A później to już tylko było lepiej. Jednym zdaniem  - trzeba tam jechać kolejny raz by choć trochę zagasić ten głód ich potrzeb.

 

To był początek więc kolejne wizyty będą jeszcze lepsze.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...