Skocz do zawartości
Forum Burgmania

bardzo lubię pifko a tu....


Rekomendowane odpowiedzi

a tu kurde jeden cios: w nowych puszkach Harna? smakuje jak woda :D

a dzisiaj kupiłem Żubra w nowej puszce i to samo :D

Co to się dzieje? Czy ktos mi to wyja?ni?

Czy to znaczy ,że trzeba się przerzucić na winko? !happybth

Odnośnik do komentarza

Rady niby dobre :) ale chodzi o to ,że jako?ć produkowanego piwa w naszym kraju drastycznie spada i jest to poważny problem :)

Nie znam się na technologii wyrobu dokładnie, lecz doszły mnie słuchy,że browary nie chc? już tracic czasu na tradycyjn? fermentację itd. tylko zaczynaj? robić ,,piwko z proszku".

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues

Znowu jaka? pomyłka lub sabotaż na linii produkcyjnej - czy kto? pamięta jak to było z Żywcem , na pocz?tku lat 90-tych?

Przez kilkana?cie tygodni Żywiec smakował jak najgorsze ?cieki - tłumaczono to oficjalnie problemami na nowej linii produkcyjnej, ale prawda była taka, że Żywiec w tamtym okresie importował okropnej jako?ci składniki prosto z USA.

Odnośnik do komentarza

wItam :)

Moze po prostu znudzil Ci sie browarek.Jest metoda odstawici znalesc inne smaczne plyny np jakies Isostar Powerade :) zdrowsze smaczniejsze i mozna pic w miejscach publicznych :)

Zas jesli przeszkadza Ci samk piwa to niestety ale wniosek jeden pij wiecej po 3 zwykle smak zanika :)

Szacuneczek

Dziwak (Óć)

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
Rady niby dobre :)  ale chodzi o to ,że jako?ć produkowanego piwa w naszym kraju drastycznie spada i jest to poważny problem :)

wiesz juz od dawna browary robi? piwko przy pomocy chemii

tak jak już wspominałem zacznij pić piwo :)

np: Leszek jest niezły ale fakt że nie taki jak kiedy? :)

no i jeszcze Heineken mniammmm !piwko !piwko

znajomy wzioł sprawe w swoje ręce i musze powiedzieć że całkiem niezłe mu wyszło ostatnim razem a produkty s? dostępne bezproblemowo !w00t

"Moze po prostu znudzil Ci sie browarek.Jest metoda odstawici znalesc inne smaczne plyny np jakies Isostar Powerade zdrowsze smaczniejsze i mozna pic w miejscach publicznych"

No raczej napewno nie zdrowsze r?bi? w?trobe bardziej niż 30 lat picia wódy :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

piwo zawsze z ciemnej butelki a nie z blachy

proponuję zmienić markę - przy wymienionych nie dziwię się "walorom" smakowym

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues

No wła?nie....leszek, heineken.... dla mnie to miliardy hektolitrów cienkiego piweczka, warzonego na wielk? skalę - chociaż i tak 10 razy lepszego od amerykańskich sików pt. budweiser albo muller.

Żywe (nie mylić z Żywcem), KoĽlak, Okocim Palone, Paulaner weissbier, EB Munchen, to dla mnie prawdziwe piwo - polecam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zaznaczam prawie nie piję!,ale super piwko to VELVET lej? go czesi w Karwinie polecam.Po nalaniu do kufelka musuje piękn? ma?lan? piank? przez kilka ładnych minut.`

polecam ;) pawel883

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
Zaznaczam prawie nie piję!,ale super piwko to VELVET

velvet robi dobry papier toaletowy !OK hehe

a tak na serio to mialem okazje pić całkiem całkiem niepowiem

i oczywi?cie zgadzam sie z wiekszo?ci? co do butelki puszki s? dobre na farbe olejn? czy konserwe ale picie piwa z aluminium bleeeeeee !piwko powinno być karane ;)

kiedy? leżajsk było dobre ale już bardzo dawno nigdzie go nie spotkałem

Odnośnik do komentarza
No wła?nie....leszek, heineken.... dla mnie to miliardy hektolitrów cienkiego piweczka, warzonego na wielk? skalę - chociaż i tak 10 razy lepszego od amerykańskich sików pt. budweiser albo muller.

Żywe (nie mylić z Żywcem), KoĽlak, Okocim Palone, Paulaner weissbier, EB Munchen, to dla mnie  prawdziwe piwo - polecam.

KoĽlak z pierwszej serii smakował rewelacyjnie, jednak sprzedawany obecnie znacznie odbiega od poprzedniego !OK Nie wiem, może to przypadek, ale trochę się zraziłem !piwko

Odnośnik do komentarza

To przestancie pic komercyjne scierwo i zacznijce nabywac piwo z mniej znanych browarow. Osobiscie polecam Łomże, Kasztelan i co? wprost genialnego Miodowe browar Ciechanów

Dobra jest tez Perła

Zawsze jak jezdze gdzies na wakacje w Polske, staram sie kupowac piwo, ktore jest charakterystyczne dla danego regionu. Bardzo zadko sie zawodze na smaku i jakosci takiego piwka !piwko

A na koniec piwne niebo w gebie Ksi?żęce niepasteryzowane !OK :lol:

Odnośnik do komentarza

Wszystkim, którzy odwiedzaj? Mazury polecam spróbowanie piwa Regina, tylko nie z butelki czy też puszki, wył?cznie z kija - rewelacja, można rzec "dobre, bo polskie", browar Giżycko. !OK !piwko

Odnośnik do komentarza

Witam.

Tak dla czystej ciekawo?ci powiem że Łomża i Perła to jest niemalże to samo wiec nie dziwie Ci sie że smakuje.

Co do kasztelana to jak dla mnie wy?mienite. W jednej z moich ulubionych knajpek której jestem stałym bywalcem wła?nie go serwuj?-miodzio:P

Odnośnik do komentarza

KAsztelanem odżywiam się wył?cznie na Kujawach, gdzie mam działkę nad jeziorem. Szczerze mówi?c wła?nie TAM ten browarek najlepiej mi wchodzi :lol:

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...