Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pierwszo listopadowe latanko


grzybek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jeszcze utrzymująca się przepiękna pogoda pozwoliła na małe latanko wokół komina. Fordon - Skłudzewo i powrót. To już z pewnością ostatki.

20181101_125419.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

20181101_125645.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Był też klimat i czas na małą czarną i co nieco.

20181101_123924.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

A po drugiej stronie Wisły jest Solec Kujawski. Żeby jeszcze tylko szybko zbudowali ten wyczekiwany prom.

20181101_133414.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piotrze, nie poznaję twojej maszyny. Czyżbyś zmienił japończyka na niebieskie śmigła? A szkoda, że nie dałeś mi cynku, może gdzieś znowu razem by się udało bujnąć. Pozdrawiam

Napisz coś więcej o BM-ce i silniczku boxerze. pochwal się.

Odnośnik do komentarza

Jakoś tak wyszło,że od dobrego znajomego kupiłem BMW R1150RT. Dał się przejechać i tak zostało. Praca Boxera i jazda fenomenalna.Do tego wzorowy stan i pełne potwierdzenie niedużego przebiegu mnie przekonały.Miał być burek 650 ,ale BMW to ta sama waga i ma też regulowaną elektrycznie  szybę.Odbierał nową BMW GTL z salonu i zaraził mnie śmigłem. W półtora miesiąca zrobiłem 2tys.km i banan na twarzy.Honda została w Inowrocławiu u kolegi.Jeszcze będzie czas i polatamy razem Krzysiu.

20181101_125428.jpg

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, dywelj napisał:

Będzie pan zadowolony :D. Bez porównania do 650 . Serwis tylko u Docenta Tryszczyn

Z Docentem już rozmawiałem o serwisie i czekam na wolny termin. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to Piotrze serdecznie gratuluję i zaraz więcej poczytam o twojej maszynie. Życzę samej satysfakcji i oczywiście bezusterkowości:wacko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...