Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomoc w oględzinach burgman 650.


gtw15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i Panie.

 

Mam prośbę, jeżeli ktoś miałby to moto w okolicy: 

https://www.olx.pl/oferta/suzuki-burgman-burgman-650-od-starszej-osoby-nie-katowany-CID5-IDvQgdK.html

 

I mógłby zerknąć jak to wygląda i czy warto się fatygowac, byłbym naprawdę wdzięczny i stawiam piwerko jak pojadę po moto. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
11 godzin temu, dziadzia napisał:

Jak chcesz kupić pewny i sprawdzony sprzęt Burgmana 650 to proponuje udeżyć do Termi_n -a, krajowy nigdy nie brał udziału w żadnym wypadku.

Polecam. Pewny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, kris02 napisał:

Polecam. Pewny sprzęt.

Może i pewny, ale z tego co pamiętam cena też adekwatna do stanu 2 lub nawet 2,5 razy wyższa od tego w ogłoszeniu. :(  Na mój "chłopski rozum" jak by kolega gtw15  dysponował większym budżetem na zakup skutera to szukał by ogłoszeń z młodszymi rocznikami.

13 godzin temu, gtw15 napisał:

Ale trzymany u rodziców w Przemyślu... też mi śmierdzi, ale może warto zobaczyć 

A co w tym dziwnego ? Teraz ludzie długo żyją :)    Po za tym nie w Przemyślu, tylko w okolicach Przemyśla :)  - pewnie w domu rodzinnym. Też jeszcze do nie dawna tak miałem.

Moim zdaniem tylko oględziny.   Masz trochę pecha .  Ostatnie dwie soboty z rzędu jeździłem na zlecenia do Przemyśla, ale na razie się nie wybieram. Jak coś się zmieni - dam znać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...