Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nazwiska idealne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dorwalem sie ostatnio do wyszukiwarki nazwisk w Polsce, gdzie dodatkowo podane jest tez wojewodztwo wg starego podzialu, po chwilowej euforii w sprawdzaniu najblizszej rodziny zaczalem wpisywac te najbardziej nie prawdopodobne i o to co znalazlem, choc zaznaczam ze nie mam na celu wysmiewania sie z nazwisk, ale raczej uznaje te nazwiska za nazwiska idealne bo przeciez miec na nazwisko Skuter to nie jest zadna ujma :ph34r:

Wiec tak :D

Skuter Katowickie :2 osoby

Burgman Suwalskie :2 osoby

Suzuki 6 Warszawskie :1, Kaliskie :1, Legnickie :1, Łodzkie :3

Burger 191 Warszawskie :10, Bielskie :2, Bydgoskie:4, Czestochowskie:1, Gdanskie :12, Jeleniogorskie:10, Katowickie:32, Koninskie:2, Krakowskie:8, Krosnienskie:30, Lgnickie:11, Łodzkie:1, Opolskie:11, Piotrkowskie:3, Poznanskie:2, Szczecinskie:3, Tarnobrzeskie:6, Tarnowskie:12, Walbrzyskie :17, Wroclawskie:7, Zielonogorskie:7

Gdybyscie mieli jeszcze jakies pomysly na sympatyczne nazwisko to prosze sie dopisywac. Nazwiska zaczerpnalem ze strony http://www.herby.com.pl/herby/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Widzę, że nie tylko ja siędzę do 3- 4 nad ranem przy kompie... :D

A już my?lałem, że to tylko ze mn? co? nie tak...

Trzeba tych państwa Burgmanów zapro?cić na zlot :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tez tak mysle ze jesli do panstwa Burgman wpadnie masa burgmanow to poczuja sie zdecydowanie lepiej.

ps.

Mariusz kamien z serca bo ja tez myslalem zeby sie zapisac do AI - anonimowi internauci, trzeba walczyc z nalogami ale jak mam walczyc z cala burgmania :ph34r:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...