Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sidney Polak live - promo nowej płyty "3" i zaproszenie dla Burgmanii


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak zapewne niektórzy z Was pamiętają, nasz człowiek Jarek - Sidney Polak (Burgmana 650 ma cały czas :wink12:), po wielu latach wydał właśnie nową, trzecią płytę solową zatytułowaną "3". W najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 w pubie Lolek odbędzie się koncert promujący ową płytę. Tym samym Jarek chce przypomnieć o sobie ponieważ po płycie Cyfrowy Świat lekko zaginął w akcji. 

Podczas naszej dzisiejszej rozmowy usłyszałem, że: Sidney Polak serdecznie zaprasza ludzi z Burgmanii na swój niedzielny koncert do Lolka!

Jak będzie nas dużo to jako bonus poleci kawałek z poprzedniej płyty  #Skuter !scooter ze specjalną dedykacją dla Klubu Burgmania !OKK 

Suche info - KLIK

Cała nowa płyta jest już dostępna na Spotify. Jest na niej m.in jeden kawałek z dedykacją dla motocyklistów ( #Korek) oraz utwór promujący #Twarzą w Twarz (z drobną promocją naszego Klubu :wink:).

 

Zapraszam w imieniu Jarka oraz swoim. Będzie to też doskonała okazja do spotkania dla naszej grupy. Do zobaczenia :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Emil, może wyjedź wcześniej? :wink: Wizytacja z odległego regionu - to byłoby coś :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Niestety, to wyjazd typowo służbowy. Godzina ustalona odgórnie i nie jadę prywatnym autem.

Szukałem i znalazłem. W 0,44s Sydney ma koszulkę Burgamnii..........no prawie geniusz jestem....LwG

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

My już na miejscu. Jest stolik dla Burgmanii. Czekamy na Was w trakcie prób

3e31126032786e0c4f76dd0048f2473f.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...