Skocz do zawartości
Forum Burgmania

AK 550 i Xciting 400 - Skuterami od Kymco w Alpy


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Alpy w tym roku są wyjątkowo modne :wink12: Chłopaki ze Ścigacza polecieli tam dwoma maxi od Kymco.

Artykuł napisany luźnym piórem, polecam !OK -> Skuterami w Alpy. Testujemy Kymco AK 550 i Xciting 400 w Słowenii i Austrii

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Joasia70 napisał:

Bardzo mi się podobają wnioski jakie wyciągnęli Panowie po tym wyjeździe.

Potwierdzam. Wnioski też mi się podobają. Widziałem też film na you tube z ich wyjazdu, ale niestety nie pamiętam tytułu.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie ktoś powiedział prawdę, że maxi skutery się do wszystkiego poza offroad nadają, a do tego mają jeszcze dodatkowe zalety, jak np. bagażnik, wygoda w trasie, ekonomia, etc. Odkryte paski napędowe w Quadro4 nieco mnie zniechęcają do zjechania z utwardzonej drogi, ale zawieszenie olejowo-powietrzne co bardziej nierówne nawierzchnie połyka niezauważalnie. Quadro zaliczyło HAT, Hard Alpine Tour, da się! Może chłopaki ze ścigacza wezmą Króla czy Zacną następnym razem albo zrobią bezpośrednie porównanie z innym moto?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

A mi najbardziej podoba się stwierdzenie:  "Od dawna mam wrażenie, że problem ze skuterami to wyłącznie problem w myśleniu. Uprzedzenie, które wyleczy jeden wyjazd ...." :) 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Godzinę temu, smarciu napisał:

Wreszcie ktoś powiedział prawdę, że maxi skutery się do wszystkiego poza offroad nadają

Nasz forumowy dział "Imprezy, podróże", z niezliczonymi relacjami z dalekich wyjazdów, głoszą tę prawdę od 2004 roku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, MariuszBurgi napisał:

Nasz forumowy dział "Imprezy, podróże", z niezliczonymi relacjami z dalekich wyjazdów, głoszą tę prawdę od 2004 roku.

Tylko my tą prawdę znamy od zawsze, a inni motocykliści, nie znający forum, skuterów i skuteromaniaków, dobrze, że przeczytają o tym w czasopiśmie ogólnodostępnym ... i może chociaż jakaś część się zastanowi i pomyśli :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...